Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chcesz mój silnik?? Koszt podobny a chodzi jak zegarek. Będę miał motywację by wsadzić 1.8T :grin: Dzięki za spota
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
:kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman kolekcjonujesz jeszcze te korki/nakrętki?? Mogę Ci zabrać bo trochę już mi się nazbierało Ja jutro będę ale znowu 21 czy coś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Nie żebym Cię podpuszczał czy coś- [B5 AFN] LaserRot / 19"RS6
oceira??- Spoty Katowice i okolice
ino tyle na roz do gemby wlazło :grin: a tak serio to mnie to nie bawi jakoś. Zjadłem bo szefowa kupiła to nie wypadało odmówić Na jutro/dziś zostało z 15 jeszcze- Spoty Katowice i okolice
Grzesiu przebiłeś mnie i to 4x- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jo byda ale tak ok 19-20- Spoty Katowice i okolice
mówiłeś, że budą CI trzepie, a nie kierownicą.... uszczelka ktora dokladnie ? z pokrywy zaworow, czy pod głowica ? no budą i kierą wszystkim pod głowicą Zmień serwis- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tyle razy pisałem i jak grochem... Kabel jest w instalacji przedlift na odcinku pompka - nogi kierowcy. Aby zabanglało zmieniamy pompkę na taką: http://allegro.pl/pompka-spryskiwacza-audi-80-100-a4-b5-a6-c4-c5-a8-i5003069646.html I ciągniemy kabel na odcinku licznik - nogi kierowcy lub licznik pompka jeśli komuś się nie chce szukać w nogach. Dla porównania pompka bez czujnika http://allegro.pl/a4-b5-1-9-tdi-pompka-spryskiwacza-4a0955651-i5019051984.html No ja was proszę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale koza- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
to i tak z pińcet więcej niż w moim ADR`ze- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
hamować jest czym to teraz...- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
aaaa spowalniacze- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
ke?? ale że o co chodzi??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://otomoto.pl/audi-s6-4-2-v8-290km-manual-oryginal-serwis-C35871444.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No kutfa chyba faktycznie to coś nie jedzie. na spt ostatni. ze spotu ostatni. ale ma to te z swoje zalety. Do roboty wpadam ostatni i wychdzę pierwszy by gdzieś sensownie dojechać :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I ja podziękował- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja le ze chory wiec jutro odpadam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe spoko ja tam nic do nikogo nie mam Do czasu aż mi nie nadepnie na odcisk- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A3 może być ale nie Rumun widzę że nie jesteś tak wyrozumiały i gościnny jak nasza Pani prezydent: https://www.google.pl/maps/@50.301299,18.78281,3a,55.7y,265.34h,81.04t/data=!3m4!1e1!3m2!1sMyXIJq-wDVeOWwBnjJiUww!2e0 To są cygany a nie Rumuny, zresztą po drugiej stronie tej ulicy byłem 2tyg na szczekówce i wiem co tam za imprezy się odbywały na tej ulicy Dla mnie to powinni zrobić jak w tym kawale o 3 życzeniach i warszawiaku- Spoty Katowice i okolice
Co to jest BT ?Bluetooth...Wysłane z taboreta G3 :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A3 może być ale nie Rumun widzę że nie jesteś tak wyrozumiały i gościnny jak nasza Pani prezydent: https://www.google.pl/maps/@50.301299,18.78281,3a,55.7y,265.34h,81.04t/data=!3m4!1e1!3m2!1sMyXIJq-wDVeOWwBnjJiUww!2e0- Moja laleczka powerd by Tomekktm1
Wkręty ale takiego typu: Tylko musisz kupić odpowiednio małe, chodzi o ten motylek by się zablokował. Tablica + zderzak nie jest zbyt gruby. Ja najpierw miałem za duże i mi sie obracał i miałem luz. Niektórzy po prostu ją przyklejają na taśmie dwustronnej ale ja jaoś nie jestem przekonany. - [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue