Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Doreza kompesor i będzie PS: Stasiu, powiedz mi, co Ty masz w profilu za głupoty nabazgrane? http://otomoto.pl/audi-s6-4-2-rarytas-gala-lublin-fabryczna-2-C35055781.html
  2. Przód z Es chociaż błotniki chyba zwykłe a tył też zwykła a6. 2.0 choć słabe to dobre. Bracik ma ABK 2.0E i mu się coś koło 400 na blacie kręci. Nieomieszkam jutro przekręcić. P.S. THNX Arturo THNX Tomaszu
  3. Na strzaliku z 30kg proszku??
  4. W zabrzu na niedziałkowskiego poniżej szpitala masz gościa z lawetą taniego i dobrego. Jechał oszczędnie ale kumpla mi z pod berlina ściągał i to w całkiem dobrym pieniądzu (taniej niż na granicy)
  5. Ku**** trza było wcześniej godać już bym tam był
  6. - spalanie PB 98 - około 16-18 litrów miasto, LPG - 20-22 litry Skarbówka nie uznaje takiego spalania :grin: a mi kontrola niepotrzebna Kuźwa wolna sobota od niepamiętnych czasów i nie mam co ze sobą zrobić
  7. http://otomoto.pl/audi-100-s4-100-2-2-turbo-20v-manual-6-biegow-C35489048.html Z ciekawostek: - auto spokojnie można rozpędzić do 280 km/h - przyspieszenie 0-100 około 5 sekund - spalanie PB 98 - około 16-18 litrów miasto, LPG - 20-22 litry Chyba wiadomo dlaczego to nie może być daily car
  8. Ale po co mu 2 dailycary? Skoro do roboty kupuje dostawczaka, b5 miało by iść w lpg a C4 na weekend, nie za dużo tych aut? Nie zapomnij o hultaju jeszcze Nowe dobrze wygląda ale projektowali je księgowi
  9. B5 w trumnowozie jest hu**** wiem Trumnowóz C4 w 2.2t & Q - To jest mój cel i dziennie rano se to powtarzam. I NIKT mi nie zburzy tej koncepcji chyba Po 1 o ile znajdziesz godny egzemplarz Po 2 o ile zdajesz sobie sprawę że dostać jakieś części to tego to nie problem, a jest problem i Gregory Ci o nich może opowiedzieć, ogólnie Gregory Ci dużo podpowie Po 3 trzymam kciuki bo ja nigdy sobie takiego czegoś nie sprawię Zaczyna się. Człowiek nie może mieć marzeń Wiem że to trudny temat ale to ma być zabawka nie dailycar
  10. B5 w trumnowozie jest hu**** wiem Trumnowóz C4 w 2.2t & Q - To jest mój cel i dziennie rano se to powtarzam. I NIKT mi nie zburzy tej koncepcji chyba
  11. B5 w trumnowozie jest hu****
  12. Ja będę. Pytanie gdzie robimy spota??
  13. Oj niemiec niemiec Toś wspomógł tą polską gospodarkę Na mody brakło i wróciłeś na stare śmieci??
  14. ja w sumie będę Myślę ze ta pizzeria to dobra miejscówa. Zaparkować nie problem, a i nadmiaru ludzi tam nie było więc myślę że nie będą mieli nic przeciwko. Zamówienia były a też wolę pizzę od kebsa
  15. springi mam ale nie mam pomysłu na amorki
  16. C5 moglem miec ostatnio za psie pieniadze od kuzyna w niemcowni. Malo ze znowu ubogi naped to jeszcze w sedanie. Z reszta trumnowoz czy sedan c5 jest hu**wa dla mnie z wyglądu. Troche poupalalem bo 2.4 byla i poszla do polakow gdzies pod wawe. A juz pomijam fakt ze niemieckie mechaniory 6 razy uszczelniali v a auto i tak nie zaliczylo "tifu" Tego kombiaka widzialem na audiklubie wystawionego. Problem w tym ze nikt nie da tyle za to auto jak miesiac wczesniej w budzie juz a6 c4 poszedl taki za 13kzl
  17. Stasiu kombinuje z A6 C5, tyle że jego to klekot Aaa i ośka, fakt, ciekawe czy wytrwasz w postanowieniu i kupisz ten jedyny słuszny napęd sierpień
  18. na dotarciu więc rozumiemy
  19. widziałem, U Sida. Ale potrzebuję jakiegoś trumnowoza
  20. Zima?!? hmmmm wyciągnę hultka z resztą śniegu jak na lekarstwo. No i po trzecie to chyba moja ostatnia zima w b5 z półnapędem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.