Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Dzieki pany za wczoraj. Zajechalem caly i szczesliwie o 7 juz sie 9lazowalem
  2. To byłem ja. Pozdro i graty fury . Aż przeczekałem twój przejazd bo wpada w oko P.S. Mój wołek roboczy był brudniejszy
  3. Kuzynek się pytał jak ty ogarniasz dojazd do posesji B7 I czy Ci luft z opon nie schodzi przez ten rant Dojazd jak dojazd... już wiesz dlaczego dalej nie założyłem dokładki z coupry Luft nie schodzi Ps. Ta szafka/komoda/stolik waży chyba 50kg Mowilem ze uzywam dobrych materiałów. A nie ike'jowskich wydmuszek. Oby sluzyla. Mam nadzieje ze sie podoba i jestescie zadowoleni. a jak sie znudzi kolor to sie przemaluje i zrobi fronty z uchwytami i bedzie nowy mebel Gites, wszystko pasuje i jeszcze bardziej sie podoba, właśnie tak to sobie wyobrażałem najważniejsze, że nie jest tak:
  4. Spoko. "Dobrych" ludzi polecam zawsze.P.s. nr konta w zakresie prowizji podesle na pw Qwa ......wszyscy od wszystkiego biorą dolę...jak u mnie Przedsiebiorczos to jest panie ;p
  5. Spoko. "Dobrych" ludzi polecam zawsze. P.s. nr konta w zakresie prowizji podesle na pw
  6. Kuzynek się pytał jak ty ogarniasz dojazd do posesji B7 I czy Ci luft z opon nie schodzi przez ten rant Dojazd jak dojazd... już wiesz dlaczego dalej nie założyłem dokładki z coupry Luft nie schodzi Ps. Ta szafka/komoda/stolik waży chyba 50kg Mowilem ze uzywam dobrych materiałów. A nie ike'jowskich wydmuszek. Oby sluzyla. Mam nadzieje ze sie podoba i jestescie zadowoleni. a jak sie znudzi kolor to sie przemaluje i zrobi fronty z uchwytami i bedzie nowy mebel
  7. Kuzynek się pytał jak ty ogarniasz dojazd do posesji B7 I czy Ci luft z opon nie schodzi przez ten rant
  8. Panowie wczoraj aktualizowałem radio i coś poszło nie tak. Teraz przy każdorazowym uruchomieniu w trakcie ładowania menu wywala error: Run autorun failed! Sam windows wstaje ale nie umiem się do niego dostać. Zawiesza się raczej ładowanie samego menu blau. Kamerka wstecznego odpala normalnie Pytanie jak wejść do menu win CE by jeszcze raz zrobić aktualizacje tym razem ze wszystkimi plikami?
  9. Czekam. Tlumy ze kuzwa <facepalm>
  10. Jo powinienem byc moim zabytkiem
  11. Ja tez powinienem byc. A dzis zawiesilem sie na rampie na przegladzie facepalm;
  12. Przedlift ma czujnik w pompce sprysku i zwiera on do masy gdy jest pusty. Polift ma odwrotnie zwiera caly czas a jak pusty to rozwiera. Reszte zmasowalem i bangla. Co do airbagu to nie pomogw bo ja nie mialem takiego problemu
  13. Z prawej strony masz obserwuj temat. A po zalogowaniu po prawej stronie masz wyswietl nowa zawartosc
  14. Jaki masz licznik??
  15. OOO działa Wczoraj porezałem wtyczkę z fisu jak przykazano na ori podzespołach Co brak forum może zdziałać
  16. Arturoo, wszystkiego najlepszego.
  17. Dzięki że mnie podjarałeś. Teraz kuźwa nie usnę Eeeeee jak widać spisz spokojnie w pn-Wt bede dopiero w posiadaniu mojego dysku to Ci pośle .... Ojmi tu jestes w bledzie. Ja juz po pracy na dzis
  18. Thnx za spota ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Dzięki że mnie podjarałeś. Teraz kuźwa nie usnę
  19. Nie wiem czy dam radę. Dziś przywieźli materiał a terminy gonią
  20. Miałem kupić multiwvana ale poczekam Dozbieram na taką moją firmówkę Takiego teraz potrzebuję
  21. Dzieki. Myslalem ze przynajmniej 3,5 bedzie a tu ino trzy zeta
  22. No i b5 idzie do lamusa chyba Czorny Arturo a teraz jeszcze gracek wystawili b5 na sell świat się kończy Jo i tak nie sprzedom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.