Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Nie bo nie wiedziałem czy zaakceptowana już jest wersja No właśnie nie wiem komu kieszonkowe się uszczupli o setunie, wolał bym wiedzieć kto w tym miesiącu nie idzie do kina
  2. Majki na wolności. Jak co dzień o 7:55 pomykał do pracy turkiem
  3. Byłem na spocie a tam tylko kecioki stały Pany przyszła mi fota z wakacji 65 / 50 Zdjęcie kierowcy nie czytelne I teraz pytanie jak wskazać kierującego?? Nawet jak bym chciał to nie widać który z nas to był Miał kto taki przypadek??
  4. Korzystając z kaca umyłem auto Leje :wallbash:
  5. Kupowalem u nich wlasnie cale wnetrze Auto idzie pod młotek. Cena jeszcze nie ustalona. Niech trafi (mam nadzieję) w lepsze ręce. Stojące auto się niszczy a do celów firmowych mi za małe. Szkoda, bo kupa kasy i serca wpakowane. Tak oto się kurzy przed blokiem :wallbash: :wallbash: :wallbash:
  6. Nie będę tego komentował, mówiłem to już na miejscu, napiszę to tylko raz i na dodatek ostatni raz, w h*j się zawiedliśmy Gdyby nie ten klub to nie było by tego ślubu/wesela, sporo razem przeszliśmy a tu taka kpina, przynajmniej zawitali Ci na których można zawsze liczyć! DZIĘKUJEMY Święte słowa amen podziękował jeszcze raz za wyśmienitą zabawę :-) Spowiadać się nie zamierzam, sumienie mam czyste bo nie leżałem w tym czasie przed TV. Od dawna mówię że spoty na psy schodzą więc co się dziwicie że już nie ma "jedności" jak kiedyś
  7. Już rozeznawałem temat. Zaświadczenie jakieś zjebane trzeba mieć podobnie jak na wszelkie szpitale i gabinety medyczne To ciulato bo zrobilibyśmy biznes i na tym fajna kasa jest no ale ja nie robię z nierdzewki
  8. Już rozeznawałem temat. Zaświadczenie jakieś zjebane trzeba mieć podobnie jak na wszelkie szpitale i gabinety medyczne
  9. Akryle - POLGlos Szczotkowane alu robi robotę nie tylko w Audi :grin:
  10. W końcu w domu. Jutro do pracy
  11. I jak dostales?? Jakies przemyslenia?? Pw pisz
  12. Siema pany. Ja dzis odpadam. Urlop przedluzam a w ogole to plazing smazing pozdro.
  13. Zapodaj jeszcze raz ten przepis bo mi sie zapasy kończą i bede musial cos zanabyc.
  14. A ja mam super pogode. Profilaktycznie sie odkarzam. By przypadkiem mnie nie rozebralo jak was

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.