Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zobaczę będę kombinował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon o tym myślałem co na spocie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
W dobrym prajsie trafily sie takie używki. Od dawna na nie polowalem. Co ciekawe z poczatkiem roku cena wzrosla zamiast spasc. Innej choinki nie chcialem. Co do ledow w rejke musze zanabyc tylko cos dobrego co by nie mrugalo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przyjedź i sam zapytaj np dziś
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Z czasem bedzie cos wiekszego
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
No tyl uwazam juz za wystarczajcy. Teraz trzeba sie morda zajac. Dzieki za ten link z ledami. Plan jest w najblizszym czasie scalic dokladki przod tyl i walnac to w kolor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja was tez nawiedze
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Nie no wyciaglem kamyczek z bierznika. Nie zauważyłeś????
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Stan na dziś: Tak wiem koza i małe koło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Który? Wskaźnik temperatury układu chłodzenia. send from HTC Ale co w zegarze chcesz wymieniac? Jak pada to caly licznik. Malo jest tak ze pada pojedynyczy wskaznik. Ja bym zaczął od sprawdzenia sygnalu z czujnika
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
myślę, że nie...zlinczujecie mnie...akaeny sięł nie psujo:bag: :polew::polew:- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Co ty. Musial by mi doplacic- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Za 14 zeta tojuz bym gnal adr'a do sjo Nawet bym mu go w rozliczeniu zostawil co by nie odzwyczail sie od wydatkow- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Heh siemian. Caly ty- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Wiela cenisz ta skarbonke???- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
korba wyszła bokiem??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Pany orientuje sie ktos jak smiga 2,5 tdi 174 kuce?? Warte to swojej ceny ?? Czy lepiej 130 szukac??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niemiec płakał jak sprzedawał mi audi to teraz przyjechał po kuchnię. Moja pierwsza realizacja dla zagranicznego klienta Zdjęcia w trakcie kompletowania więc nie wszystko było gotowe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
7:55 majki przycinal turkiem po wolnosci.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po dwóch dniach pracy u wroga:facepalm: i 2500km po niemieckich autostradach:decayed: Mnie dzis nie bedzie musze kuchnie skonczyc dla niemca bo rano jedzie do de.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kapa silnika Uszkodzony pierscien abs wzglednie zla odleglosc czujnika odpierscienia - [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue