Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja sie melduje na scanii z pati. P.s. dostosujcie predkosc przelotowa do najslabszego auta w klubie
  2. Jutro wesele o suchym pysku bedzie bo w niedzile do kamienia tez jade:naughty: Thnx za spota
  3. Dobrze ze juz po weekendzie to sie pogoda zrobila
  4. thnx za spota. Moje auto dziś najstarsze Musiałem zwijać bo z bracikiem byłem na mecz umówiony. P.S. Widowisko bramek - poezja
  5. Ja jadę na myjnie bo Bulik wypatrzył kupę na mojej masce
  6. Ja bede raczej czasowo ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------
  7. Zadzieram kiece i lece :polew: Jutro sie melduje
  8. na żywo fajnie...aczkolwiek podmienić na chwilkę nie dał ..... A do smerfa by pasowało :-) Będziesz grzeczny to Ci powiem co i jak pochytać by tak ładnie wyszło :polew: Swoją drogą przy twoim sposobie jazdy plasti mógł by nie wytrzymać przeciążeń i sam by wysiadł ---------- Post dopisany 19-05-2014 at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2014 at 20:47 ---------- Dzis byl dzien elektryczny. Podpiete fotele, lampki tylnych slupkow i czujnik poziomu sprysku. Troche godzin to zajęło ---------- Post dopisany 07-06-2014 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 23:19 ---------- Za równowartość 60zł zanabyłem wycieraczki z paska. W końcu może się trochę rozjaśni w czasie deszczu.
  9. W domu byłem o 3 ;( na a4 na wysokości zjazdu opole/nysa był 7km korek który stał. W dreźnie 20km korka który poruszał się 10km/h. Szefo z którym byłem się stwierdził że zdążył by dojechać do barcelony, zjeść i był 3/4 drogi z powrotem
  10. Ja doliero granice od wroga prEkroczylem. Na spota nie dam rady
  11. https://plus.google.com/photos/100351010388515503877/albums/6019993572208437505?authkey=CJ_fwICyxsCT5gE
  12. Dziek za moj pierwszy zator. Raczej nie ostatni. na dniach ogarnie zdjecia
  13. no to w kimę a za 3h wstaje
  14. Kurtka ja dopiero siadam do projektu dla klienta na jutro ( w sumie to na dziś) W zatorze powinienem być na 15 więc dywan mogę rozwinąć
  15. W tym roku bedzie pilka wodna zamiast noznej
  16. Kurtwa a ja musze na krakow jechac wpierw. Moze obleci sie to przez jaworzno
  17. Miron ma przewoźne studio Podniesiemy tylną klapę i zobaczymy jak B&O radzi sobie w terenie
  18. z was są jednak.... ehhhh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.