Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś 3h walczyłem z przepustnicą efekt: Przejechałem rundę dom-dk88-A1-A4-dom razem 31km Prędkości dk 100kmh/A1 140-150 A4 150-160 średnia 8,5l/100 Kopara mi opadła bo nawet jak go kupiłem to przy takiej jeździe było 10-11l Zapaliła się rezerwa zatankowałem 20l pokazało że przejadę 320km Chyba nie jest źle jak na ADR`a ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- Swoją drogą przepustnica jak i dolot za***any olejem że aż kapało po odkręceniu. Co ciekawe przestało rzęźić przy odpuszczaniu gazu. Myślałem że to łańcuch a to chyba zawory klepały. Vag 0 błędów pokazuje. Zobaczymy czy to chwilowa poprawa czy to faktycznie łańcuch był
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trza było mówić to jakaś flaszka w aucie by się znalazła Bulik tak sie podlamal ze nic zmtego nie bedzie ze az do roboty nie poszedl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
% gureguru nie zapodał więc na świątecznego kaca się nic nie znajdzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeba będzie przytuli pakiet s-line dla ix20 :polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam cos dla ciebie od gureguru. Robisz od 7:00?? Wesolych wszystkim si panie od 7:oo cześć To we wtorek Cię nawiedzę tak 7:30. Posłuchasz też mojego łańcucha czy to on czy może coś innego
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Masz przedlifta wiec imo poza zegrami. Generalnie to sprawa jest najprostrza
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
hmmm dziwne bo ja mam 00142 i u mnie ikonka pasów się zapala na chwilę po przekręceniu stacyjki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam cos dla ciebie od gureguru. Robisz od 7:00?? Wesolych wszystkim
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przytulil bym taka bo teraz troche druciarstwem zalatuje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A masz ta przedliftowa ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za niedlugo bedziecie sie prosic by ktoś b5 przyjechal jak gregora by cupeje toczyl :polew:
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
ad.1 jak ma zareagować - jak każde 3.0 - będzie śmiagać jak szalony ad.2 na razie pozostaje seria - najawcześniej coś porezam w następnym tygodniu :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdyby miron przesunal przecinek w lewo to bym moze ogarnął zakup. Dzis spalanie wskoczylo na w miare normalny poziom. Wieczorem vag prawde powie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
MAsz przedlifta to podjedź na byle jaki gracik i podepnij na szybko licznik z jakiegoś przedliftowego a4 może być nawet bez fisa. Jak zabangla to znaczy że padł procek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś odpaliłem auto, łańcuch słychać jak było. O ile to w ogóle łańcuch. Z błędów na VCDs`ie to tylko mixture adaptation wyskoczył. Jutro muszę trochę pokulać auto po mieście to zobaczymy co wieczorem komp powie P.S. Doszła nowa usterka - uleciało tylne mocowanie ostatniego tłumika Pozytyw - wymieniłem przekaźnik wycieraczek i znowu się mnie słuchają ;D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
nie brałem na 20 bo nie kalkulowało się cenowo - sprzedawca chciał je zostawić dla siebie i cena nie była atrakcyja Rocznik to modelowo 2011 rejestracja 2011 produkcja 11.2010 Przebieg niecałe 180 tyś A tu standardowo, niezmiennie już od kilku lat kilka foto w stałej scenerii z mojej wypaśnej działki Furka po pierwszym Knurowskim myciu i pierwszych modach - ramki klubowe http://images62.fotosik.pl/883/4cd60c0fc99fe133m.jpg http://images65.fotosik.pl/883/3bbfeb221cf626a2m.jpg http://images65.fotosik.pl/883/5e7a27def50cc776m.jpg http://images65.fotosik.pl/883/a7d7753009351dfam.jpg ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- A teraz czas do pracy - tylko jak tu pracować ---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- teraz niestety nie temat A5 jest dla mnie najważniejszy tylko znalezienie godnego zastępcy za kierownicą dla mojego B8 Przestaw ten przecinek w cenie w lewo to ja przytule. No chyba ze nie jestem godzien Jakies plany na mody??
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Graty zakupu ;D ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- takiego bym przytulił w 3d
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra Panowie mniej więcej klaruje mi się taka wizja: Pisałem że chyba słychać łańcuch i może być że napinacz padł. Przez to wywala błąd G28. Byłem dziś u mechanika mówił że po świętach mi to ogarnie i że faktycznie coś tam słychać. Auta raczej nie będę ruszał by już nie pogorszyć sytuacji. Z drugiej strony jeśli dobrze rozumuje to powinno wywalić błąd G40 :/ Sam już nie wiem:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szykuje się coś grubszego: 4 Faults Found: 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached 17733 - Knock-Control: Cylinder 1 P1325 - 35-10 - Regulation Limit Exceeded - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - Intermittent 16705 - Engine Speed Sensor (G28) P0321 - 35-10 - Implausible Signal - Intermittent Ogarnie ktoś to na szybko?? Jeśli chodzi o sondę to parametry się zmieniają pytanie tylko czy prawidłowo? ---------- Post dopisany at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ---------- Po wykasowaniu odpaliło od strzała no i zrobiłem rundę po osiedlu. Nie było błędów. Zobaczę jakiś dłuższy odcinek co pokaże
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tez tak mam a auto cale ori bez przeszlosci wypadkowej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z ranka panowie. Najlepsze zyczenia urodzinowe dla tych co maja i mieli a przespalem Maniek goood luck w nowej pracy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
byłem przestawić auto i wali paliwem jak by z liter poszedł do wydechu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wydaje mi sie ze to bedzie od przepustnicy. Jak ostatnio wyciagali mi altka to odlaczyli aku i potem nie zrobili adaptacji przepustnicy. Tak dojechalem do domu. W domu zrobilem adaptacje ale palil caly czas ok 10l. Mowie zima to ok jednak teraz cieplo juz a pali wiecej ---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- A sonde jak sie ogarnia vcdsem??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miałem kompa w piątek, mogłem sprawdzić czy masz jakieś błędy, świece kiedy zmieniałeś? Blad jest jeden od dluzszego czasu. Potem podam nr. A co do swiec zmieniane 10kkm temu