Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Problemow ciag dalszy. Spalanie ponizej 12l nie chce zejsc. W tym momencie ma ochote spalic to padlo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrych wiadomości ciąg dalszy A kuzwa mowilem jak wymienial rozrzad i uszczelke dekla by tam zerknac i profilaktycznie moze zrobic bo 22kkm nalatane to bedzie czas na napinacz:facepalm: ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- Bedzie dobre albo czego szukac?? NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU VW AUDI 1.8 20V ZESTAW (4058308375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. gregor chyba do napinacza i oleju dojdzie jeszcze to gówno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurtwa chyba lancuch mi rzegocze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak się firma rozkręci to kupuje multivana na razie statsu firmy stać na T4 i to przed liftem:polew::polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ix w górę B5 w dół Trzeba mieć coś na każdą okazję Jeszcze by się przydało coś w czterołapie i coś bez dachu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polecam, też ogarniał mi prawy górny i lewy dolny tylny wahacz Będzie kolejny mod w hultaju. Tym razem grubszy i wpadnie pakiet cross. Na razie nie dostępny w Polsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Każdy tak zaczynał. Moim marzeniem na początku było zrobić rozrząd a po 2 latach zaczyna to coś przypominać. Nie od razu Rzym zbudowano. P.S. Nie chce springów -30??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx za spota :decayed:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To bylem jo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
2 x 0,99 euro + 2 x 1,19 euro = 4,36 euro przy dzisiejszym kursie euro z godziny 12:15 kurs euro to 4,17zł 4,36 x 4,17 = 18.18 zł :decayed::decayed::decayed: ps. przy okazji jak już kalkulator odpaliłem, policzyłem że za podstopnice do Hultaja miałbyś przeszło 15 kg dobrego, niemieckiego HARIBO :decayed: Musisz mnie wkurr***** te 18,18zł masz w jednogroszówkach :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niemiec ile tych eurasów ci przytoczyć jutro?? Czy chcesz w złociszach??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a któtwa na wacie mówisz o tym paździerzu do koreańczyka z czech:facepalm: nie przypominaj proszę nieeeeeeeeeeee :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakoś ich na zdjęciu u Ciebie nie widze.. no, ale może czas sie wybrać do okulisty... Musimy się ukrywać bo hejteży zaraz cię z banują jak masz coś nie ori w aucie teeeeeee..................bo pójdziemy na stronę i pogadamy o niedawnym zakupie :decayed::decayed::decayed::decayed: :polew::polew::polew: mówisz o kieracie z esy czy o czym??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakoś ich na zdjęciu u Ciebie nie widze.. no, ale może czas sie wybrać do okulisty... Musimy się ukrywać bo hejteży zaraz cię z banują jak masz coś nie ori w aucie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak odbiorę to podeśle. Ale będą mieli ciężką przeprawę ze mną mają to jak w banku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze że leciałeś ostatni i nikogo za tobą nie było ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Złych wiadomości ciąg dalszy :facepalm:przyszło awizo od wiejskich miałem z nich wszystkich najmniej miejsca ......a to ,że nie było za mną nikogo...to fart......... Seria, seria i jeszcze raz seria.. Dopiero co kupiłem samochód i jestem spłukany, a że jeszcze się ucze to tylko dorywczo dorabiam, ale na razie zrobiłem rozrząd, olej, filtry, termostat wymieniłem i parę innych rzeczy które trzeba było zrobić. Dopiero teraz moge myśleć o modzeniu a plany mam bardzo ambitne Sorry.. nie do końca seria.. mam skrzynie basową samoróbkę... i taśme LED w bagażniku bo mnie denerwowało, że musze rolete odsłonić żeby światło z lampki docierało do bagażnika A co do brewek... W życiu bym tego nie zamontował Lotka ? Od razu ławkę na dach przyspawam my mamy wszyscy ....także albo się dostosujesz....albo nie .... No ławeczkę na piwo też wszystkie sedany mają w końcu na spotach bronki i kielonki na czym trzeba stawiać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze że leciałeś ostatni i nikogo za tobą nie było ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Złych wiadomości ciąg dalszy :facepalm:przyszło awizo od wiejskich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś 7:45 wolności na wysokości VW-eja Majkowy touranik toczył się na rotkach w stronę Za-a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Kiedy w Polsce? Od pół godziny w domu Panie... już chyba na stałe, od poniedziałku zaczynam nową robote w Rybniku i w końcu będe miał czas na rezanie swojego parcha :banan: No to widzimy się w piątek, rozumiem Będę będę... ale dopiero na 19.00 Jo tyż bedą. Więc nie zapomniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zus dopiero jutro się płaci, spokojnie :grin: taaa i do 20 skarbówka już sobie zakodowałem te daty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co zaś narzekosz??? Haribo Ci na pocieszenie przywiozłem te co chciałeś... Uwierz mi że dzisiejszego dnia nawet ta tona czy 1,5 Haribo nie przebije Po dniu jak dziś zmienia się nastawienie do życia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W ten hu*** dzień :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to go