Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Problemow ciag dalszy. Spalanie ponizej 12l nie chce zejsc. W tym momencie ma ochote spalic to padlo
  2. Dobrych wiadomości ciąg dalszy A kuzwa mowilem jak wymienial rozrzad i uszczelke dekla by tam zerknac i profilaktycznie moze zrobic bo 22kkm nalatane to bedzie czas na napinacz:facepalm: ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- Bedzie dobre albo czego szukac?? NAPINACZ ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU VW AUDI 1.8 20V ZESTAW (4058308375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. gregor chyba do napinacza i oleju dojdzie jeszcze to gówno
  3. Kurtwa chyba lancuch mi rzegocze
  4. Jak się firma rozkręci to kupuje multivana na razie statsu firmy stać na T4 i to przed liftem:polew::polew::polew:
  5. Ix w górę B5 w dół Trzeba mieć coś na każdą okazję Jeszcze by się przydało coś w czterołapie i coś bez dachu
  6. Polecam, też ogarniał mi prawy górny i lewy dolny tylny wahacz Będzie kolejny mod w hultaju. Tym razem grubszy i wpadnie pakiet cross. Na razie nie dostępny w Polsze
  7. Każdy tak zaczynał. Moim marzeniem na początku było zrobić rozrząd a po 2 latach zaczyna to coś przypominać. Nie od razu Rzym zbudowano. P.S. Nie chce springów -30??
  8. 2 x 0,99 euro + 2 x 1,19 euro = 4,36 euro przy dzisiejszym kursie euro z godziny 12:15 kurs euro to 4,17zł 4,36 x 4,17 = 18.18 zł :decayed::decayed::decayed: ps. przy okazji jak już kalkulator odpaliłem, policzyłem że za podstopnice do Hultaja miałbyś przeszło 15 kg dobrego, niemieckiego HARIBO :decayed: Musisz mnie wkurr***** te 18,18zł masz w jednogroszówkach :grin:
  9. Niemiec ile tych eurasów ci przytoczyć jutro?? Czy chcesz w złociszach??
  10. a któtwa na wacie mówisz o tym paździerzu do koreańczyka z czech:facepalm: nie przypominaj proszę nieeeeeeeeeeee :polew:
  11. Jakoś ich na zdjęciu u Ciebie nie widze.. no, ale może czas sie wybrać do okulisty... Musimy się ukrywać bo hejteży zaraz cię z banują jak masz coś nie ori w aucie teeeeeee..................bo pójdziemy na stronę i pogadamy o niedawnym zakupie :decayed::decayed::decayed::decayed: :polew::polew::polew: mówisz o kieracie z esy czy o czym??
  12. Jakoś ich na zdjęciu u Ciebie nie widze.. no, ale może czas sie wybrać do okulisty... Musimy się ukrywać bo hejteży zaraz cię z banują jak masz coś nie ori w aucie
  13. Jak odbiorę to podeśle. Ale będą mieli ciężką przeprawę ze mną mają to jak w banku
  14. Dobrze że leciałeś ostatni i nikogo za tobą nie było ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Złych wiadomości ciąg dalszy :facepalm:przyszło awizo od wiejskich miałem z nich wszystkich najmniej miejsca ......a to ,że nie było za mną nikogo...to fart......... Seria, seria i jeszcze raz seria.. Dopiero co kupiłem samochód i jestem spłukany, a że jeszcze się ucze to tylko dorywczo dorabiam, ale na razie zrobiłem rozrząd, olej, filtry, termostat wymieniłem i parę innych rzeczy które trzeba było zrobić. Dopiero teraz moge myśleć o modzeniu a plany mam bardzo ambitne Sorry.. nie do końca seria.. mam skrzynie basową samoróbkę... i taśme LED w bagażniku bo mnie denerwowało, że musze rolete odsłonić żeby światło z lampki docierało do bagażnika A co do brewek... W życiu bym tego nie zamontował Lotka ? Od razu ławkę na dach przyspawam my mamy wszyscy ....także albo się dostosujesz....albo nie .... No ławeczkę na piwo też wszystkie sedany mają w końcu na spotach bronki i kielonki na czym trzeba stawiać
  15. Dobrze że leciałeś ostatni i nikogo za tobą nie było ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- Złych wiadomości ciąg dalszy :facepalm:przyszło awizo od wiejskich
  16. Dziś 7:45 wolności na wysokości VW-eja Majkowy touranik toczył się na rotkach w stronę Za-a
  17. Siema Kiedy w Polsce? Od pół godziny w domu Panie... już chyba na stałe, od poniedziałku zaczynam nową robote w Rybniku i w końcu będe miał czas na rezanie swojego parcha :banan: No to widzimy się w piątek, rozumiem Będę będę... ale dopiero na 19.00 Jo tyż bedą. Więc nie zapomniej
  18. Zus dopiero jutro się płaci, spokojnie :grin: taaa i do 20 skarbówka już sobie zakodowałem te daty
  19. Co zaś narzekosz??? Haribo Ci na pocieszenie przywiozłem te co chciałeś... Uwierz mi że dzisiejszego dnia nawet ta tona czy 1,5 Haribo nie przebije Po dniu jak dziś zmienia się nastawienie do życia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.