Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario a gdzie robiles fele i jak cenowo wypada??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie dam rady... tak mi akurat wychodzi, że żeby jechać do BT musiałbym wziąść 3 tygodnie wolnego... musiałem odpuścić bo miesiąc wolnego planuje na maj/czerwiec na remont w domu i ostateczne przygotowanie auta na sezon - czyli poupychanie wszystkich gratów jakie mi w domu zalegają, gdybym teraz wziął 3 tygodnie to wtedy już na bank bym nie dostał ale od maja jakaś robota mi się szykuje w PL, więc może niebawem skończę z wyjazdami A co z kebabowozem??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja dzis bylem w Brennej. 10 stopni i morda przyjarana troche Mówiłem Ci, że nie wejdzie, na tył wejdzie 17 mm w górę Do pogodnienia nie mam, bo zostawiam sobie (tak w razie w). Co do przymiarki to nie ma problem, a jestem z Hindenburgu Ale problemem nie jest felga tylko średnica wewnętrzna dystansu. nie wchodzi na tarczopiastę ani mm ;/ Myślę że trzeba by było po prostu stoczyć dystans od środka Aha, no to ogarnięty tokarz Ci to zrobi Taa tylko ogarnietych tokarzy jak na lekarstwo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja dzis bylem w Brennej. 10 stopni i morda przyjarana troche Mówiłem Ci, że nie wejdzie, na tył wejdzie 17 mm w górę Do pogodnienia nie mam, bo zostawiam sobie (tak w razie w). Co do przymiarki to nie ma problem, a jestem z Hindenburgu Ale problemem nie jest felga tylko średnica wewnętrzna dystansu. nie wchodzi na tarczopiastę ani mm ;/ Myślę że trzeba by było po prostu stoczyć dystans od środka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja dzis bylem w Brennej. 10 stopni i morda przyjarana troche
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam 20mm 10mm i chyba 15mm Seba a te 10 masz do pogonienia bo kurde moje jednak maja za maly ten pierscien i nie wchodza mi na piaste a sciagniete z a6 c5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zalezy do czego to potrzebujesz bo jak na jeden remont mieszkania to ok. Ja teraz szukam na firme i iedynie sensowny wydaje sie festool
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Reszta tez miala by 300 Sumarycznie:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez postaram sie być.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Zabrze wolności w kierunku centrum wedle 12:30 A4 b5 1.8 na SL- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witaj wśród żywych- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może być nie mówię że nie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty to masz pecha.... PS. Jak piszesz, pewnie jakiś j**aniec starym, trupem na blachach SO Ciekawe kiedy mi przód ktoś zniszczy:whistling: Zawsze zadupiam na drugi koniec parkingu żeby zaparkować osobno albo koło lepszych aut, tak mnie coś podkusiło żeby obok tego gówna stanąć, mało tego, tylko z jednej strony było auto bo z drugiej strony było miejsce do inwalidy i masz, jutro próba polerki, a jak nie zejdzie to wiozę tego parcha na lakierowanie klapy i zderzaka, potem jedna rysa i się wieszam Ja ostatnimi czasy jak parkuję w miejscach typu lidl (lub inne parkingi sklepowe, do których przyjeżdża połowa emerytów, którzy powinni jeździć busami) to zostawiam kamerkę załączoną i parkuję tyłem, coby mieć większą szansę nagrania ciula, który miałby mi zadupić w auto... za każdym razem, nim wsiadam do auta to obchodzę je z każdej strony i patrzę czy nie ma zarysowań, takie zboczenie, ale inaczej się nie da w naszym cudownym kraju... a tak btw to współczuję, nic tak bardzo nie wk***ia jak przyjebane auto nie z Twojej winy.. My wczoraj hultajem pojechalismy do auchan. Zaparkowalem na samym koncu jako jedyny w rzedzie 10 miejsc w prawo i 10 w lewo po czym wychodzimy z marketu a ajkajs kutwa musiala sie zaparkowac na zyletki i to tak ze zastanawiam sie jak wysiadl. Oczywiscie pozostalo 9 miejsc w prawo i 10 w lewo wolnych ale nie bo po co zaparkowac jedno dalej. Taki mamy kraj i narod. W deutschach jak wujkowi babka odbila sie od rejestracji to godzine czekala az wyjdziemy z marketu i sie tlumaczyla chociaz tylko ramka pekla- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja raczej odpadam. Roboty w piz*u a moja jeszcze nie wie ze dzis nie bedzie walentynek- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ja mam grzane bo jakieś kable idą pod maską. Ino ja mam przedlifta i spryski na masce. Podszybie poliftowe z wyciętymi miejscami. Ciekawe czy w masce da radę zainstalować to. Może wystarczy nowe otwory wyrezać i nawet nie trzeba będzie ciąć- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Arturo pisz jakie koszty tego moda. W hultaju mam mgłowe i to mega się spisuje- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobrze prawisz Ja i 90% ludzi tak właśnie zrobiło.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też dobra opcja, fajnie kombinujesz:grin: Mało która Kobieta potrafi jeździć tak żeby nie za***ać no najlepsze te tłumaczenia potem. Rano usłyszałem że "kamera jej tego nie pokazała" bo kuźwa obraz się nagrywa i wyświetla z opóźnieniem Albo "liczyłam że ty pierwszy zarysujesz to potem byś tak nie marudził jak ja zarysuje"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak już mam że mnie krew zalewa pomimo iż formalnie widnieje tylko w papierach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema. Niech mi ktos tylko powie ze w polsce nie ma pracy. Czlowiek sie nie moze nawet bezrobotnym nacieszyc. P.s. wczoraj moja ochrzcila hultaja. Miron nie mogles sie z wladzami miasta dogadac by nizsze krawezniki zamontowali. Byl wkurw ale pomalu mi przechodzi. Jeszcze pewnie nie raz w cos przydupi:facepalm: ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ---------- Spoko ...dziś to skończę ,elektryka została ....wczoraj już potestowałem i będzie Co tam rzezbisz?? - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana