Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Się kuźwa śmiejcie a pewnie połowa mi zazdrości :polew::polew: :hi: Po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany ile może być warta moja padaka??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie. Juz mam dosc i nie chce mi sie kulac na gl z reszta i tak juz raczej nikogo tam nie ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie widać jak to ciężko pracujesz, pół dnia na forum A tam zaraz pól dnia tylko 4 godziny a 8 pracuje lol Egon to załatw mi robotę u Ciebie Ty też masz mało? kupił nowego hujdaja a narzeka na robote W miarę jedzenia apetyt rośnie, od kilku miechów ma robote, kupił se nowego hjundaja i już narzeka, czysty Polak Mój status co do roboty się nie zmienił. Nadal na okresie wypowiedzenia. A co do hultaja to moja za niego zapłaciła ja dostałem pół w prezencie A ja myślałem że taki burżuj Jesteś Ps. Wpadasz tym na H dzisiaj? hultaj jeszcze w salonie stoi. Papierologia termin dopiero na 7.02. A co do dziś to postaram się na kebsa wpaść. Roboty w piz*u tak że nie wiem jak się wyrobie ale nie omieszkam zadzwonić kaj się ulokowaliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie widać jak to ciężko pracujesz, pół dnia na forum A tam zaraz pól dnia tylko 4 godziny a 8 pracuje lol Egon to załatw mi robotę u Ciebie Ty też masz mało? kupił nowego hujdaja a narzeka na robote W miarę jedzenia apetyt rośnie, od kilku miechów ma robote, kupił se nowego hjundaja i już narzeka, czysty Polak Mój status co do roboty się nie zmienił. Nadal na okresie wypowiedzenia. A co do hultaja to moja za niego zapłaciła ja dostałem pół w prezencie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie widać jak to ciężko pracujesz, pół dnia na forum A tam zaraz pól dnia tylko 4 godziny a 8 pracuje lol Egon to załatw mi robotę u Ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze byś uronił łezkę za niejedną "mordą" ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakby się znalazło chociaż 10-15 aut żeby pojechać to już można coś skombinować Ja byłem rok temu i mam fotkę pamiątkową http://img191.imageshack.us/img191/2643/dilb.jpg ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ---------- Który kamper Twój??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Chłopaki się na salmopol nie potrafią zgadać a wy chcecie do rumunii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie wymieniałeś przy heblach?? Ja robiłem komplet właśnie by uniknąć takiej sytuacji. Może ktoś chętny: http://a4-klub.pl/marki-150/ford-ka-2000-2001-a-313265/
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
A możliwe możliwe. Toczyłem się tam
-
Moje prace
Griffe a powiedz mi co zrobić z nowym lakierem?? Czym najlepiej go zabezpieczyć (zwłaszcza teraz zimą)?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Daj mi te 150tysi to Ci kupię coś nowego nie ma nic nowego za 150 tyś zł a nawet za 170 tyś zł co da mi wiekszą frajde niż obecne ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- Na dzień dzisiejszy nie ma banku w polsce, który udzieli kredytu we franku. Jeżeli masz znajomego, który ma przed sobą dość poważną decyzję (taką jak zadłużenie się na pół życia) i zastanawia się nad kredytem we franku - to świadczy tylko o tym że ten znajomy ma zerowa wiedze na temat kredytów. Wyślij go do mnie na pogadanke (jeżeli oczywiście zależy mu na tanim kredycie) bo jak z taką wiedzą trafi do pierwszego lepszego banku to go tak przekręcą że zanim się zorientuje że ma drogi kredyt to będzie w 2 roku spłacania. Wyślij go do mnie a gdzie ostatecznie z kredytu skorzysta to już sam sobie zadecyduje - tylko niech powie że od Ciebie jest Oki doki ---------- Post dopisany 22-01-2014 at 07:08 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 22:21 ---------- :hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Europa ;D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No myśmy się długo bili z myślami nowy czy używka. Wszystko ma swoje za i przeciw. Zapewne gdybym brał pod siebie to padło by na używkę. Przez rok czasu było milion koncepcji. Mieszkaniowo jakoś tam jesteśmy ogarnięci. A za kilka lat jak będą dzieci to już na bank nie będzie nówki ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ---------- P.S. Miron sorki że nie wpadłem. Miałem zajob max i do gl wpadłem na 5 minut na poli. Generalnie to sprawa się rozchodzi o to że kumpel chce kupić mieszkanie i potrzebuje jakieś 150kzł (mieszkanie za 300) kredytu i zastanawia się czy warto brać kredyt we frankach teraz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za tą kasę masz weekend z młodą w górach...............................i bzykania od groma.............szkoada kapuchy na takie cuda..... Arturo jak doradzi to od serca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta jest dojebana ---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ---------- Piotrek, co by nie było, to masz nówkę i nic przez jakiś czas Cię nie obchodzi. Trzy razy już w życiu odbierałem auto w salonie i za każdym razem był ten dreszczyk emocji No chyba że się ma pecha i trafi się na bubel z fabryki niestety teraz to wszystko idzie na ilość a jakość ... jakoś to bedzię Coś wiem na ten temat No to zawsze jest loteria. Ja się zastanawiam czy nie zabrać ze sobą na odbiór czujnika lakieru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta jest dojebana ---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:08 ---------- Piotrek, co by nie było, to masz nówkę i nic przez jakiś czas Cię nie obchodzi. Trzy razy już w życiu odbierałem auto w salonie i za każdym razem był ten dreszczyk emocji Ja raz ale nie swoje. I byl to kiszkaj za dobra stowke.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chętnie go pooglądam live.. ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote... Podglądowy przykład Ford Fiesta 41000.00 PLN. Nowy Targ - otoMoto.pl Albo taka... Ford Fiesta 66900.00 PLN. OLSZTYN - otoMoto.pl Te są w pyte. I ten gril przedliftowy bo polift to już średnio się prezentuje : Ford Fiesta 32600.00 PLN. Bieruń - otoMoto.pl ---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:54 ---------- To jest dokłdnie ten samochód ze zdjęcia tylko bez bagaja na dachu Chodzi mi po głowie by go zaraz okleić folią np błękitny mat a słupki i dach zostawić czarne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chętnie go pooglądam live.. ostatnio mam styczność z nową fiestą ale bez ecoboosta i tez jest ciekawa ale to już 42 tys za nówke ale biała plus czarne szyby robi robote Fieste też przymierzaliśmy. Niestety jest dość niewygodna. Ciasna na szerokość. Najładniejsze 3 drzwiowe z pakietem spojlerów i to skrzydło i dyfuzor rodem z WRC. Względy praktyczne przesądziły. P.S. Co do przeglądów w hultaj pierwszy po roku lub 20kkm 400zł drugi 700zł kolejne w tych granicach tak że jeśli tyle średnio-rocznie będzie nas kosztować to będziemy happy bo ceny przeglądów uwzględniają części już. W ka tylko w zeszłym miesiącu wpakowaliśmy 1kzł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaa i jutro może oddam w hultaju kaczkę w zamian za radio z kamerą cofania (ale wartość :polew:) o taką: