Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak że uśmiałem się po pachy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki za spota, dawno tak nie bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wrzucę do bagaja ale nie gwarantuje ze będę przed 20. i zadziałasz sobie z tym sam na własną odpowiedzialność
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tu masz adaptację w be pińć http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jednym ustawiasz kąt w osi pionowej drugim w poziomej. Po ustawieniu osi robi się nastawy zerowe ale w twoim przypadku jak to się robi to nie pytaj
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To tak jest niestety. Paramtry fis idzie jeszcze korygować. ale z racji wyzerowania i małej trasy może być 17 mi po mieście pokazuje 12 ale trochę na trasę wpadnę to spada do 9 <lol>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaaa zapomniałem będziesz pierdział w tłumik teraz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś ty jeszcze wymodził w tym parchu?? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja tak jak mówię będę bo moja siedzi w gl bez auta, mam nadzieję się na 20 wyrobić może wcześniej ale to loteria
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no ja lutowałem ---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- jeszcze może zły pin w kostce do licznika. Ja ostatnio jak źle wpiąłem kostkę (do góry nogami) to dopiero zajarzyłem że coś nie tak jak sygnał żarówki wywaliło.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
przeglądnijcie parę stron więcej niż tylko 3 pierwsze ---------- Post dopisany at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- A przejechałeś się samochodem czy sprawdzałeś na postoju?? Jeśli na postoju to sorry ale nie pokaże. Powyżej 20kmh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja będę w gl na 100% nie wiem tylko o której bo roboty w 3 d*py. Jak będziecie jeszcze to na kebsa wpadnę
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
Takie że to nie uzasadnione wydanie pieniędzy Sorry za tych złodziei - masz rację źle się wyraziłem Nie widzę sensu przestawiania licznika bo obecny zaczyna padać i trzeba będzie go w najbliższym czasie znowu wymienić
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
To ciekawe co ja mam zrobić. Wymieniłem licznik na taki z fis i z auta znikło mi 70kkm. Nie zamierzam tego ukrywać. Teoretycznie musiał bym podjechać do speca i przestawić przebieg tylko że ja tego nie potrzebuje. Równie dobrze mogę przed przeglądem wrzucić ori licznik i będę miał co roku przebieg większy o 6km bo do stacji mam 3 km a to aż dwie kostki do przepięcia i 2 śrubki do odkręcenia Miałem to już kiedyś przestawić ale jakoś szkoda mi kasy na tych złodziei a "swoją" historię serwisową prowadzę w kajecie (na własne potrzeby) wg wskazań pomniejszonego licznika więc tylko zamęt bym wprowadził. Już widzę jak jadę do tych machlojkarzy i panie dopisz pan 70 :polew: mina bezcenna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: Wczoraj pierwszy dzień pracy i umarłem jak tylko do domu wróciłem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wydaje mi sie ze zle. To jest ta kostka co masz druga od praweej na twoim zdjeciu. Zobaczbsobie na 2str. Watku jest tam zoltojakis kabel obok niebieskiego. Z reszta chyba na tej tonie papieru jestnopis ze to do ecu. Jak bede na kompie to poszukam dokladniej ale rozkmnisz to po foce na 2str
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i powrót do codzienności
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehhh miron miron potrafisz ludzi zdołować na rozpoczęcie roku najpierw z tym spalaniem 3.0 w q a teraz z felgą Gdybym się przejmował to tylko sznurek :grin::grin:
-
1.6 ADP obnizenie
Kolego tak jak pisałem na prv się powtórzę w skrócie: 1BA 1BE - 20mm 1BV- 30mm lub -40mm (tam już siedzą amorki o skróconym skoku) Ja mam -30 springi z eibach pro kit i jestem mega zadowolony (z komfortu) a same springi niby nieśmiertelne. Apetyt rośnie i teraz myślę że trzeba było pakować -50/-40 też z eibacha: Eibach -
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale chodzi o to że z kupionej manetki przekładasz przyciski do starej bez konieczności rozbierania wszystkiego.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie wiem do czego to połączenie. Ja swojej manetki wogóle nie ruszałem i zostawiłem starą. Ściągasz zaślepkę przeciagasz przyciski i gotowe. wszystko p&p jedyna wada to brak napisu reset na samej manetce.: rozpiska 20 pinowej kostki: 20-pin 1 -Sygnal spalania 2 -nie uzywany 3 -Nie uzywany 4 -nie uzywany 5 -Temperatura otoczenia 6 -Wskaznik biegu 7 -nie uzywany 8 -nie uzywany 9 -Poziom plynu chlodniczego 10 -Cisnienie systemu hydraulicznego 11 -Kmputer pokladowy - reset 12 -Radio/telefon - zegar 13 -Radio/telefon - dane 14 -komputer pokladowy - w lewo 15 -Radio/telefone - aktywny 16 -siatla: pozycyjne/mijania 17 -przekaznik swiec ? 18 -Komputer pokladowy - w prawo 19 -Swiatlo stopu 20 -nie uzywany Ja użyłem kostki trochę innej. Dobrałem w komputerowym Pamiętaj też że pin nr 20 to na twoim zdjęciu lewy górny a nr1 to prawy dolny Powinno banglać wszystko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszystkiego dobrego w nowym 2014 roku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jaka cena tak czysto informacyjnie?? Kuźwa dopiero skończyłem jeden rzeźbić