Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Cena się zgadza.Tylko Q wymontowałem bo muliło furę, a skóry nie lubię to na materiał zmieniłem:wink: Mam uczulenie na polifta i to dlatego pozmieniałem co nie co za to mocy dołozyłem trochę Kiedy chcesz obejrzeć? Z ta skórą to chyba za bardzo pojechałem, tam placki w materiale są. Drugi raz się w ośkę nie pakuje
  2. Za 8kzl w q i tym setupie??
  3. gdybym miał luźne 10kzł Nie mój czas ale auto bym chętnie przytulił ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- a jeszcze pytanko. Po rozłożeniu siedzeń w trumnowozie podłoga jest płaska?? czy siedzenia wystają?? b5? płasko Dziekowa. Teraz ro by mi sie taki przydal:facepalm:
  4. to ori rs6 9J? BTW:naughty: http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/649e7cdc41367559a.jpg~original Jeszcze dokladki w kolor
  5. gdybym miał luźne 10kzł Nie mój czas ale auto bym chętnie przytulił ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- a jeszcze pytanko. Po rozłożeniu siedzeń w trumnowozie podłoga jest płaska?? czy siedzenia wystają??
  6. Nie no fort dalej na sell. Bardziej chodzilo mi o zalatwianie spraw pracowych. Jedna firma poszla na wspolprace w zakresie reprezentacji i sprzedazy ich oswietlenia led owego, poszli na kompromis i nie wymagaja rozliczania czasu pracy co pozwala mi dale dzialac w zakresie mebli na wymiar. A wiec jesli jedno nie bedzie szlo to z drugiego zrodelka sie cos pociagnie. Dzialalnosc jeszcze nie zarejestrowana a zamowien na meble pochytalem na ladne pare tygodni. A jeszcze nie reklamowalem sie no i najwazniejsze nie mam biura i hali montazowej. Nim zaczne wykonywac pierwsze zlecenia to z 3 tygnie jeszcze potrwa
  7. :hi: dzis mam calkiem przedsiebiorczy dzien
  8. Kuwa chyba idę odkurzyć moje lato i tak parch teraz więcej stoi jak jeździ to niech się prezentuje przynajmniej
  9. Widzę że zapuściłeś się do mańka na dzielnię
  10. tak
  11. Nie chcę tego znowu rozbierać bo już to sobie dobrze uszczelniłem. Ta uszczelką wygląda jak taki grzybek z dziurką w środku. Ponawiam pytanie gdzie kończy się pin idący w wiązce od pompki??
  12. Bede wkladal do siebie
  13. Mam wieczorem zrobię dokładne foto i zmierzę. chyba że ktoś szybciej podrzuci
  14. na nabiłem jakieś 140km dopiero z czego 7 miał już nabite jak go odbierałem. Demon to to nie jest ale jeździ się fajnie. średnią po mieście mam 7l więc też nie jakiś dramat. Reszta in plus, chociaż zawieszenie wydaje głuchy stukot a i plastiki od czasu do czasu zaskrzypi
  15. A czy ktos dochodzil gdzie w przedlifcie konczy sie pin z czujnika bo w kostce jest i idzie z cala wiazka. Moze ktoś rozkmninil gdzie w budzie go znaleźć??
  16. Dzieki za spota. Ja dopiero w doma tyle czarnych aut jeszcze na spocie nie bylo
  17. Kolego pod ten mod jest też inny zbiornik. To jest mój zaraz po zakupie. Rozmontowałem wszystko, wyczyściłem i na nowo zmontowałem. Ten nosek przez który Ci się przelewa wchodzi w uszczelkę a następnie do otworka w zbiorniczku. Jeśli chodzi o kontorlę to jest różnica w przedlifcie i polifcie. W przedlifcie pompka daje zwarcie do masy po skończeniu się płynu w polifcie jest odwrotnie czujnik osobno jest montowany i daje stały - ale po opadnięciu poziomu płynu rozwiera i daje znak na zegarach. Nie jestem też pewny czy to dokładnie + czy - idzie przez czujnik. Można zjarać zegary. Czujnik poliftowy jest dwupinowy osobno montowany w zbiorniczku a jego zasada działania jest inna jak w przedlifcie. Dla zainteresowanych mogę zrobić foto bo kiedyś takowy zakupiłem nim się okazało że do przedlifta jest potrzebny inny. P.S. Sorry że tyle to trwało ale nie miałem czasu tu zaglądać
  18. Bede jakos po 18 jak sie domyje z farby
  19. Kolega tam uszczelka przychodzi Ja swoją silikonem jeszcze opierdzieliłem bo to z czasem cieknie
  20. Wtedy go nie było na pokładzie i bynajmniej kupą nie śmierdziało ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- A yebany się tłumaczył że musiał w coś wdepnąć :polew: paciuloku jeden...czekaj niech ...wpadnie poczyta..... :polew: szydercy
  21. Właśnie arturo zawsze lata skrajnym.................. ..............lewym i lewy kierunek non stoper względnie "duo długimi" strąca :polew: No dobra żartowałem (chyba)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.