Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cena się zgadza.Tylko Q wymontowałem bo muliło furę, a skóry nie lubię to na materiał zmieniłem:wink: Mam uczulenie na polifta i to dlatego pozmieniałem co nie co za to mocy dołozyłem trochę Kiedy chcesz obejrzeć? Z ta skórą to chyba za bardzo pojechałem, tam placki w materiale są. Drugi raz się w ośkę nie pakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za 8kzl w q i tym setupie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdybym miał luźne 10kzł Nie mój czas ale auto bym chętnie przytulił ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- a jeszcze pytanko. Po rozłożeniu siedzeń w trumnowozie podłoga jest płaska?? czy siedzenia wystają?? b5? płasko Dziekowa. Teraz ro by mi sie taki przydal:facepalm:
-
[B5 AFN] LaserRot / 19"RS6
to ori rs6 9J? BTW:naughty: http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/649e7cdc41367559a.jpg~original Jeszcze dokladki w kolor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdybym miał luźne 10kzł Nie mój czas ale auto bym chętnie przytulił ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- a jeszcze pytanko. Po rozłożeniu siedzeń w trumnowozie podłoga jest płaska?? czy siedzenia wystają??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no fort dalej na sell. Bardziej chodzilo mi o zalatwianie spraw pracowych. Jedna firma poszla na wspolprace w zakresie reprezentacji i sprzedazy ich oswietlenia led owego, poszli na kompromis i nie wymagaja rozliczania czasu pracy co pozwala mi dale dzialac w zakresie mebli na wymiar. A wiec jesli jedno nie bedzie szlo to z drugiego zrodelka sie cos pociagnie. Dzialalnosc jeszcze nie zarejestrowana a zamowien na meble pochytalem na ladne pare tygodni. A jeszcze nie reklamowalem sie no i najwazniejsze nie mam biura i hali montazowej. Nim zaczne wykonywac pierwsze zlecenia to z 3 tygnie jeszcze potrwa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: dzis mam calkiem przedsiebiorczy dzien
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kuwa chyba idę odkurzyć moje lato i tak parch teraz więcej stoi jak jeździ to niech się prezentuje przynajmniej
-
[B5 AFN] LaserRot / 19"RS6
Widzę że zapuściłeś się do mańka na dzielnię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tak
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie chcę tego znowu rozbierać bo już to sobie dobrze uszczelniłem. Ta uszczelką wygląda jak taki grzybek z dziurką w środku. Ponawiam pytanie gdzie kończy się pin idący w wiązce od pompki??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bede wkladal do siebie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam wieczorem zrobię dokładne foto i zmierzę. chyba że ktoś szybciej podrzuci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na nabiłem jakieś 140km dopiero z czego 7 miał już nabite jak go odbierałem. Demon to to nie jest ale jeździ się fajnie. średnią po mieście mam 7l więc też nie jakiś dramat. Reszta in plus, chociaż zawieszenie wydaje głuchy stukot a i plastiki od czasu do czasu zaskrzypi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A czy ktos dochodzil gdzie w przedlifcie konczy sie pin z czujnika bo w kostce jest i idzie z cala wiazka. Moze ktoś rozkmninil gdzie w budzie go znaleźć??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki za spota. Ja dopiero w doma tyle czarnych aut jeszcze na spocie nie bylo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolego pod ten mod jest też inny zbiornik. To jest mój zaraz po zakupie. Rozmontowałem wszystko, wyczyściłem i na nowo zmontowałem. Ten nosek przez który Ci się przelewa wchodzi w uszczelkę a następnie do otworka w zbiorniczku. Jeśli chodzi o kontorlę to jest różnica w przedlifcie i polifcie. W przedlifcie pompka daje zwarcie do masy po skończeniu się płynu w polifcie jest odwrotnie czujnik osobno jest montowany i daje stały - ale po opadnięciu poziomu płynu rozwiera i daje znak na zegarach. Nie jestem też pewny czy to dokładnie + czy - idzie przez czujnik. Można zjarać zegary. Czujnik poliftowy jest dwupinowy osobno montowany w zbiorniczku a jego zasada działania jest inna jak w przedlifcie. Dla zainteresowanych mogę zrobić foto bo kiedyś takowy zakupiłem nim się okazało że do przedlifta jest potrzebny inny. P.S. Sorry że tyle to trwało ale nie miałem czasu tu zaglądać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bede jakos po 18 jak sie domyje z farby
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kolega tam uszczelka przychodzi Ja swoją silikonem jeszcze opierdzieliłem bo to z czasem cieknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wtedy go nie było na pokładzie i bynajmniej kupą nie śmierdziało ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 14:02 ---------- A yebany się tłumaczył że musiał w coś wdepnąć :polew: paciuloku jeden...czekaj niech ...wpadnie poczyta..... :polew: szydercy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Właśnie arturo zawsze lata skrajnym.................. ..............lewym i lewy kierunek non stoper względnie "duo długimi" strąca :polew: No dobra żartowałem (chyba) - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE