Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co jak co Hammer, ale ten bus nie zjechał na prawy pas a jedynie zbliżył się do osi jezdni. Chyba pochopnie stwierdziłeś, że chce zjechać na prawy pas. No cóż było szybko a jak się jedzie szybko popełnia się czasem błędy No i w razie kolizji ten filmik nie byłby żadnym dowodem, no chyba że ciebie obciążającym, to tak. Hammer co masz za kamerkę??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podziękował
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Biedra wszystkich przyjmuje :grin::polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś tu chyba na głodzie jest, Wilk z Niemiec Kto wpada dziś na spota, bo bym podjechał stare mordy pooglądać Wpadaj, wpadaj Ja będe na pewno i z tego co mi wiadomo Puckowaty chyba też, ma mi pare kilo amelinium przywieźć Widzę że trochę luda będzie to postaram się przynajmniej na kebsa przytoczyć. Maniek być pod tel ale na nim nie siedź jak ostatnio Pozytywy dzisiejszego dnia: 1. Dystanse ze śrubami w bagaju czekają do hmmmm powiedział bym że wiosny ale ch**** wi co z tą pogodą 2. Byłem na rozmowie kwalifikacyjne a skoro zaprosili to chyba moje CV nie takie najgorsze ---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ---------- P.S. Ad2 chyba że nie było chętnych
-
Dymione kierunkowskazy do przedlifta BOSCH
Valeo i Bosh jest inny system mocowania. Zauważ na tych aukcjach jest opisane że system mocowania trzeba podać. Niestety też mam jasne ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I ktoś tu na brak roboty w PL narzekał ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ---------- Tylko jaka płaca za to wszystko. od najniższej krajowej się nie wychyla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dzisiaj mogę mieć ciężko. Nie wiem jak z "drugą" robotą będzie bo roboty A tymczasem w "pierwszej" awansowałem z Brokera Technologii na sekretarkę Tak się prezentuje jedno z dwóch moich biurek które okupuje a na drugim dopiero papierologii o parapetach nie wspominam nawet
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jak za transport nieźle se policzyli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie pozostaje nic innego jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jest od Nosb`a produkcja ze zwykłej b5 chyba. O ile to ta sama
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi się kierat podoba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Nawet mój ma więcej kolorów <lol>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Hasło na dziś: W Polsce jest tak źle, że nawet zima wyemigrowała
-
Nowe przeglądy od 02.01.2014
A ja uważam że te alko to i tak nic nie zmienią. Jak ktoś jest baran to i tak wsiądzie po pijaku i tak. A alko będzie leżał w schowku. Ja jak poimprezuje to na drugi dzień idę na komisariat się przebadać. Nic to nie kosztuje a sekundowa sprawa i każdy zadowolony. Tylko ludzie leniwi i nie myślący
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Batman zabladzil??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Dobrze że dachu nie przebiłeś na tym podnośniku. A te deski przed wjazdem to z powodu gleby?? No to teraz dokładka no i przód do rezania
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miłej lektury http://forum.opel24.com/topic/62819-ukryta-informacja-ze-auto-po-wypadku/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: