Treść opublikowana przez horny devil
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Si Panie o takie: NOWOŚĆ OSRAM - H7 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110% (3728500128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jak ojcicec i braciki zobaczyli różnicę to wszyscy zaraz zakupili i teraz w golfie turku i setce też śmigają ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 12:19 ---------- Tak na szybko ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- I wieczorową porą
-
Oświetlenie drzwi
No tak ale tu trzeba rozroznic bo ja mam oswietlenie nog i pali sie tylko jak otworze drzwi. Jak zamkne to gasnie ale nie gasnie sufit. Tak samo po uzbrojeniu/rozbrojeniu alarmu lampka sufitowa siemswieci a nogi nie
-
Oświetlenie drzwi
No mi właśnie chodzi o to by chodziło tak jak lampka podsufitki. Masa wiadomo stały plus też się znajdzie w miarę łatwo jedynie to ten sygnał z lampki ale nie wiem czy nie łatwiej będzie poszukać w pompce z centralnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja ramki na zegary wymodzilem dzis
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja już wiem że się nie wyrobie. Jak chce iść na urlop to mnie dzisiaj chyba nocka zastanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
100 latek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek to w sumie tylko blacha niemniej jednak szkoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Błotnik, zderzak i lewa lampa, jutro będę więcej wiedział to dam znać ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Oczywiście przód Masakra i to na podwórku. Tak jak by sąsiad nie mógł uszczelić płotu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek auto fest pociachane?? Opowiadaj co się stało
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no i z d*py. W robocie siedzę. Wątpię się przed 20 wyrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to i ja przytocze padake jak nic nie wyskoczy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to postaram sie zjechac- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Bixów nie ma ale wpadły nowe żarówki od mikołaja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Możesz coś więcej o tych szkoleniach napisać na pw. sorry za OT- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Czego się nie robi dla audi- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Tak ale ja nie chce od d*py strony tylko będzie zderzak potem samopoziom i na koniec bix- Oświetlenie drzwi
Jak podłączałeś słupki tzn w które kable konkretnie??- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Kszeno srenon. To będzie ostatnia rzecz jaka zawita w aucie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ty masz porezane już w miarę Ja mam daleką drogę. Na ten sezon jak zdrowie i fundusze pozwolą to przód będzie rzeźbiony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe Na razie to mszę pracę poszukać <lol> Bezczynność mi nie służy i takie głupoty mi przychodzą do głowy - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81