Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Si Panie o takie: NOWOŚĆ OSRAM - H7 NIGHT BREAKER UNLIMITED +110% (3728500128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jak ojcicec i braciki zobaczyli różnicę to wszyscy zaraz zakupili i teraz w golfie turku i setce też śmigają ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 12:19 ---------- Tak na szybko ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- I wieczorową porą
  2. No tak ale tu trzeba rozroznic bo ja mam oswietlenie nog i pali sie tylko jak otworze drzwi. Jak zamkne to gasnie ale nie gasnie sufit. Tak samo po uzbrojeniu/rozbrojeniu alarmu lampka sufitowa siemswieci a nogi nie
  3. No mi właśnie chodzi o to by chodziło tak jak lampka podsufitki. Masa wiadomo stały plus też się znajdzie w miarę łatwo jedynie to ten sygnał z lampki ale nie wiem czy nie łatwiej będzie poszukać w pompce z centralnego
  4. A ja ramki na zegary wymodzilem dzis
  5. Ja już wiem że się nie wyrobie. Jak chce iść na urlop to mnie dzisiaj chyba nocka zastanie
  6. Pucek to w sumie tylko blacha niemniej jednak szkoda
  7. Błotnik, zderzak i lewa lampa, jutro będę więcej wiedział to dam znać ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Oczywiście przód Masakra i to na podwórku. Tak jak by sąsiad nie mógł uszczelić płotu
  8. Pucek auto fest pociachane?? Opowiadaj co się stało
  9. no i z d*py. W robocie siedzę. Wątpię się przed 20 wyrobić
  10. to i ja przytocze padake jak nic nie wyskoczy
  11. no to postaram sie zjechac
  12. Bixów nie ma ale wpadły nowe żarówki od mikołaja
  13. Możesz coś więcej o tych szkoleniach napisać na pw. sorry za OT
  14. Czego się nie robi dla audi
  15. Tak ale ja nie chce od d*py strony tylko będzie zderzak potem samopoziom i na koniec bix
  16. Jak podłączałeś słupki tzn w które kable konkretnie??
  17. Kszeno srenon. To będzie ostatnia rzecz jaka zawita w aucie
  18. No ty masz porezane już w miarę Ja mam daleką drogę. Na ten sezon jak zdrowie i fundusze pozwolą to przód będzie rzeźbiony
  19. hehehe Na razie to mszę pracę poszukać <lol> Bezczynność mi nie służy i takie głupoty mi przychodzą do głowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.