Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kumpel rano miał taką sytuacje https://www.facebook.com/photo.php?v=244231855734881 Wiadomo kobita ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Pucek https://www.facebook.com/photo.php?fbid=685718041458811&set=a.502808739749743.111987.100000618633352&type=1&theater
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
A4 B5 1,9TDI tylne Kola stoja /--\ Co robić ??
chyba belka? czy jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pobicie przez draba z BMW - YouTube Po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Awaria licznika, zegarów!
wszystko się da ale do temp oil potrzebna nowa miska z olejem. Najszybciej podepnij inny licznik do sprrawdzenia. Obojętnie fis czy bez. Masz imo poza zegarami to nie trzeba kombinacji. A jak już chcesz kombinować to wkładaj szafę z full fiss z polifta. Jak mniej to przedlift z fis ale to już odpowiednim wątku
-
Osłona podszybia w a4 śnieg pod maską
Nie zauważyłem różnicy w uszczelkach i mam przedliftową. Ale skoro mówisz że jest hmmm Co do cen ja za swój komplet z allegro dałem 100zł z wysyłką (osłona aku+podszybie l+p + cała duża osłona + uszczelka)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to jutro chyba rozkminie temat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomaszu ogarniałeś te postojówki w sklepie ledowym?? Co najlepiej kupić by stała się jasność?? aaa i czy jak będą ledy to będzie się to stopniowo ściemniać czy tylko on/off
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
No coś w tym jest więc +1 Szkoda że jestem na dole tej piramidy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie :hi:
-
Osłona podszybia w a4 śnieg pod maską
To są osłony od polifta niestety trzeba wymienić całe podszybie w sumie to 4 elementy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to co innego P.S. Ja nie podważam tego że niektórych rzeczy nie ogarniam VCDS`em ale chce (bo to najważniejsze) i kiedyś się nauczę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze by było najpierw się przywitać, byle jak, ale się przywitać Jaki błąd Ci wyskoczył po wymianie akumulatora? Maniek tak to już jest że na spocie się nie pojawi a jak już to tylko po VAG. Podjedź na ul. Portową 2 w GL tam chłopaki to na pewno ogarną Też będę punktualnie No naprawdę się popisałeś. Czy gdzieś napisałem, że nie chcę na spota przyjechać? Zapytałem tutaj, bo racze dotyczy to moich okolic. Ale skoro z Twojej strony nie mogę liczyć na pomocną odpowiedź to może po prostu się nie odzywaj. Jest tu trochę racji w tym co chłopaki piszą, ale najlepsze jest to, że najwięcej do powiedzenia akurat w tej kwestii mają ludzie którzy albo nie maja wcale vcds'a albo nie potrafią tego odpowiednio użyć Także, nie przejmuj się, jak na Żory nie zbyt daleko to mogę ogarnąć, ew Łaziska Górne Na forum od czderwca a ani razu kolegi nie widziałem. Co do reszty to się nie będę wypowiadał danielom. Sam wiesz jak jest. Ludzie przyjadą raz gatka szmatka VAG i tyle klienta widzieli. I taka jest prawda. Jak trwoga to pomocy a tak to mają społeczność gdzieś. BTW THNX za spota i kebsa Arturo miałeś rację 100%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to go!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze by było najpierw się przywitać, byle jak, ale się przywitać Jaki błąd Ci wyskoczył po wymianie akumulatora? Maniek tak to już jest że na spocie się nie pojawi a jak już to tylko po VAG. Podjedź na ul. Portową 2 w GL tam chłopaki to na pewno ogarną Też będę punktualnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w ten spotowy dzień
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
U mnie jak padl czujnik ten przy grodzi to tem szalala a temp oleju nie czyli inne sygnaly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
byś tak o 15" napisał to może by się coś znalazło ;P
-
problem z abs
koronka abs/czujnik?
-
Wymiana amorow tyl i problem z klikaniem
Kolego na kanał wjedź i druga osoba niech naciska/obciąża tył i tak chyba najprościej zlokalizować. Przyczyn może być kilka. obstawiał bym okolice górnej poduszki albo na dole amorka tuleje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sam chcesz kupic?