Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Po robocie kuz... spot w plecy
  2. Jest mega i ten niebieski kolor :slina:
  3. Panie takie mgły tam macie w Knurowie jak w smoleńsku:decayed: Uważaj na brzozy :polew:
  4. Rankiem Postaram sie byc. Pucek gdybym sie nie wyrobil to wez ta instslacje. Laske podesle po odbiór.
  5. Po robocie :hi: A jutro niestety roboty wcale nie mniej i nie wyrobię się chyba na zlota
  6. aaaaa źle zrozumiałem. Twoje zimówki ładnie się "zagłębiają" w piastę
  7. Co stare to stare Mirku ładnie sie to prezentuje. W pełnym słońcu na bank będzie zacnie
  8. a czyli używki. Ja już się nie pakuje w używki zawieszenia. tylko dwa razy tyle wydałem
  9. Ale jakiej firmy?? Mi się śmiga super zwłaszcza z amorkami Bil B4. Szczerze to bym nie zmieniał ale ta koza Teraz to bym pakował już chyba tylko to: Eibach - ale do amorka B6 do b4 nie wiem jak by to pasowało:facepalm:
  10. A ile masz na - springi? w sensie??
  11. Kuzwa dwie godziny walcze z budzikiem
  12. Gdybyś miał przedlifta mój zestaw byl by do pochytania. Ja bym jux myslal o czymś bliżej ziemi
  13. Gdyby miał flotę to ośkowe felgi by już czekały u mnie na nowy sezon
  14. Dobrze że mi przypomniałeś o tej instalacji, muszę ją jutro od razu poszukać, jak by coś to aktualnie boczki masz na full napompowane Poczułem jak moje szerokie plecy w nie wpadły albo gruba d*pa jak kto woli :polew::polew:
  15. No to fest się bawicie. Rotor tu rotor tam a ja będę się tułał na 17" :doh: a co tam wrzucę w sobotę 15" a jak. Możecie pomażyć o takim rozmiarze w waszych bsrosiem :polew: Dobra a teraz na poważnie. Miałem czekać do pt aż pucek zapoda mi instalacje ale nie wytrzymałem i kubeł kierowcy już siedzi na miejscu a reszta??? hmmmmm ja mam wygodnie :grin::grin:
  16. Moja jak dostała strzał w tył do kaczki to z zewnątrz był tylko zderzak pęknięty ( jedna z 3 części). Jak się okazało wycenili szkodę na 2 tysie. bo pod zderzakami to się okazało podłoga ruszona, belka, klosz pękł. Tak że 3 tysie to nie dużo w sumie. Po końcówkach wydechu widać że też dostał więc sprawdź czy nie pogięty
  17. Co tam będziesz modził??
  18. Na oszolomie pb95 po 4.99 ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- zapomniałem ze tu juz tylko klekoty prawie jeżdżą
  19. Te heble jak z czołgu
  20. Jak otworzysz daj znać bo kumpel ma ten sam problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.