Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. CHROM RAMKI NA ZEGARY AUDI A4 B5 A6 C5 A3 8L ! (3668754276) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pany jest to coś warte?? Mam walnięty wskaźnik paliwa i licznik na graty to przy wymianie wskaźnika i szybki (bo aktualna porysowana) wpakował bym ramki Macie jakiegoś zaufanego sprzedawcę ramek??
  2. Potwierdzam "kolega" odesłał 60zł Podsumowując: Al@n skasował 70zł (50+20) za wycieraczki i przesyłkę. Przysłał nie to co trzeba. Odesłałem wycieraczki za 14,5zł (oczywiście mój koszt). Otrzymałem 60zł a więc jestem 24,50zł w plecy na transakcji Mimo wszystko nie polecam.
  3. Chyba Ci się fora pomyliły H4mm3r doj**ał do pieca jak zawsze :polew:
  4. Maniek z dnia na dzień coraz mniej cię lubię :facepalm: Graty modów
  5. Będę w piątek na spocie, jak dalej chcesz te fotele to będę je jutro wyciągał więc zrobię fotki w ten niedzielny bez kaca poranek:decayed: Podeślij Przed robotą :hi:
  6. Wiem wiem, muszę podjechać bo już nie ma w czym prać :polew: To dla przyszłej kiedyś tam kiedyś teściowej (może)
  7. z tego co wiem to się nie da. Trzba wymienić klocki bądz naprawić usterkę kabla
  8. ?? dzisiaj ?! A no wczoraj dzisiaj jutro i zapewne w niedzielę też
  9. Obudowa czujników ;D
  10. Ja ostatnio zrobiłem trasę ok 530km i spalił mniej niż normalnie ok 7,5l a 4 osoby na pokładzie i miejscami 170-180 na blacie Nadmienię iż wcześniej poniżej 10l było ciężko. Błąd kasowałem dwa razy za pierwszym razem nie wrócił od razu tylko po kilku dniach dopiero. Teraz zatankowałem na BP i auto całkiem inaczej mi chodzi. Muszę sprawdzić czy błąd nadal się pojawia. Ja jeszcze w międzyczasie rozbierałem dolot bo układałem kable itp itd i nie wiem czy czegoś nie spieprzyłem przez to
  11. Producenci oszczędzają na ksenonach. Są gorsze i droższe :facepalm: Swoją drogą będzie można dowoli rezać bixy bez samopoziomu i sprysków
  12. dobrze że tylko 4 dni do pracy tej pierwszej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.