Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JAsne piszcie mu takie rzeczy to się pożegnałem z już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pw miało być. Ach ten tel ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- Hehe nie zabij mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ow poszlo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wzór i jeszcze ta felga :whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek będzie gonił B5?? Bo bym może to i przygarnął Graty roszad z autami A ściema była że pucek się buduje że to że tamto ŚCIEMNIACZE !!
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Chłopie nie możesz mieć tak niskiego stanu paliwa bo pompa jest chłodzona paliwem (pompa w baku). Jeśli nie jest cała zanurzona to nie będzie działać a prędzej czy później się spali po prostu. :facepalm: A rezerwa w b5 jest niezależna od poziomu paliwa tylko od wielkości spalania. Nie wiem jak ci to pokazuje gdy jeździsz na gazie ale jeśli nie łapie spalania gazu to rezerwa zapali Ci się w momencie gdy zostanie ci paliwa na ok 60-80 km ale wg ostatniego średniego spalania. Ja raz zrobiłem test i jechałem bardzo mega oszczędnie. Wskazówka spadła poniżej 3 kreski na wskaźniku a fis pokazywał że przejadę ponad 100km i rezerwa się nie świeciła jeszcze. Dodatkowo niski stan paliwa spowoduje że zaciągnie Ci syf z baku. Zapewne od nowości nikt nie płukał baku a najnowsze to nasze auta nie są.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany ta miejscówa co wspominałem jest tutaj: Rutki | poławiacze radosnych chwil Pogadam z właścicielem co i jak i jak ewentualnie rozlicza szkody Tak BTW :hi: Ide się uczyć lakierować :decayed: Może coś ze mnie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyli nie ma to jak specjaliści siedli do woza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota i pifko Egon i co wyrezaliście to 300 kufcy??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to knurow dzis zdymisjonowal. Mirona tez nie bedzie Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Może przytkany przewód paliwowy gdzieś?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Przykula się ktoś dziś na forum??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
wysoka temperatura
Może ciulaty termostat
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Polecam przeglądnąć może coś rozjaśni: http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/asr-aucie-ktorym-bylo-256088/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Amorki przód zrobione ;D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[B5 AFN] LaserRot / 19"RS6
wytrwałości
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Maniek będzie nowy mod wnet: HAK+MODUŁ+WIĄZKA AUDI A4 B6 B7+KOMBI+QUATTRO+AVANT (3570401787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Będzie kebab objazdowy. Jak dobrze zaczniesz w poniedziałek to do pt na gl zakończysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty się synek wozisz
-
Opel Mokka 1.7cdti 4X4
Dla mnie mało miejsca w środku ale mam 2m
-
[ALL B5] Montaż parktronica
Kolego ja mam hak (chociaż już zdemontowałem kule) i nie ori czujniki w ori dokładce. Pomijając fakt że same czujniki są średnie (bo chyba najtańsze) to wszystko mi śmiga. Fakt jest nisko zwłaszcza że mam -30 ale i gdy załadujesz max bagażnik to piszczy o najniższy krawężnik ale do codziennego użytku jest ok. Z czujnikami też trzeba się na początku przeprosić bo i one mają swoje humory. Zrobiłem tak że przed zamontowaniem dokładki podjechałem do sklepu i dopasowałem czujniki reszta p&p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie oni to mają ??? Maciejów ul. Knurowska wjazd na przeciwko mitasubischi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś tam chłopaki klecą https://www.facebook.com/media/set/?set=a.601149586569960.1073741835.348076501877271&type=3
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: no to kierunek brenna. Zakonczenie sezonu letniego