Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja dzisiaj odpadam. Muszę CV przeredagować
  2. Michał tak to już jest z "nimi" Wydaje Ci się że masz auto w miarę a tu padło. Potem kupujesz i kupujesz Ja ostatnio usłyszałem że mam kuchnię pomalować więc się pytam po co? Na to rewanż: A zderzaki po co chcesz malować?
  3. Widzisz masz się lepiej jak ja bo mi porysowali i pitaka
  4. [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
  5. ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ---------- Nie chcesz mojego doinwestować ??
  6. Chyba umyje moje porysowane padło i też się zjawie.
  7. Ty się nie napalaj tylko dokładkę rezaj
  8. ADR nie ADR o wyglądzie była mowa :grin:
  9. Na 99% kostka. U mnie pomaga stuknięcie ręką w pierścień stacyjki. Tak na 3-4 miesiące ma potem spokój
  10. Dobry ruch, jak chcesz coś zmienić to walnij sobie jakiś VT na jakiś ciemniejszy srebrny lub taki jaki szedł w oryginale Złoty ??? z czarnym masz duze pole do popisu :decayed:dawaj go na glebe i jakis jaskrawy widziales ta fabie na knurowie co jezdzi na pomaranczowych felach:decayed: http://img.tapatalk.com/d/13/09/24/nu4yguha.jpg http://img.tapatalk.com/d/13/09/24/u3epahur.jpg Najlepiej jednak chyba białe nowo pomalowane. Białe:wink: nie kombinuj za bardzo I znowu będzie padaka , kupuj nowy felunek wtedy auto odżyje tym bardziej że nic nie dopłacisz ja stare sprzedasz ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ---------- obojetnie co wsadzi i tak bedZie padaka
  11. A chcecie robić to teraz czy bardziej w sezonie zimowym./??
  12. żarówka kosztuje 1,5 a 5zł led. wymontować licznik to 5 min roboty
  13. Mario z tą grupówką to może nie jest zły pomysł. Może i ja bym swoje oddał
  14. Mario zrób odcień błękitu albo pomarańcz
  15. AUDI A4 B5 LIFT 99-01 ZDERZAK PRZÓD KOMPLETNY (3552930891) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Audi A4 S4 B5 8D zderzak przód oryginał (3556700241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  16. Egon jak ty co powiesz to masakra
  17. nie dysponuje wolnym 1500zł
  18. To maluj i zakładaj od razu poliftowy a masz go kompletny??
  19. Teraz to już pół auta do malowania. Jeszcze ktoś przytomnie spierd***:facepalm::facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.