Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Czujnik wymień jak nic. To samo co u mnie. Samemu dasz radę to zrobić 15 min roboty.
  2. Na razie odpukać tak ale nie miałem czasu go zagrzać
  3. Czujnik wymieniłem. 15 minut roboty i odpalił od pierwszego strzała
  4. Ale nie pokazuje Ci żadnego oczytu czy 0 na kanale 49. Ja mam na 49 zawsze wartość 0 51 to temp silnika Jeśli chodzi o VCDS/Vag to: 01 to Engine -08 to bloki pomiarowe chyba (measer blocks) -007 wpisujesz w te wolne pola i dajesz "GO" - Ale u mnie nie ma tam żadnej wartości z coolant temp 17 to instruments -08 jw -03 (go) - coolant temp chyba w drugiej bramce czy trzeciej się wyświetli
  5. A to tego nie wiedziałem. Robiłem to vcs`em zawsze Najnowsze doniesienia. Dziś wszedłem do garażu temp od razu 90stopni. Na vagu w 17-08-03-95st Bez odpalania nawet Szybko skasowałem błędy (był jeden w 01 że parametr z czujnika za wysoki ) Wymiana czujnika na ori aso (15 minut roboty) Znowu VCDS 0 błędów temp w 17-08-03-50st -> Auto odpaliło od pierwszego "strzała" Popołudniu się przejadę i zobaczę jak to będzie pokazywać. Nadmienię iż u mnie w 01-08-007 nie ma w ogóle parametrów jak temperatura tylko są odczyty z lambdy bodajże. Kolego spid1261 moje odpalanie wyglądało dokładnie tak samo jak twoje. W dodatku na początku czujnik nie pokazywał źle. stało się to dopiero po przejechaniu ok 1000km. Sorry że się wryłem w Twój wątek ale mamy podobne objawy. Moja sugestia to jeśli możesz podłącz VCDS/VAG i monitoruj tam temp. Być może u Ciebie też czujnik pada.
  6. Z adaptacja przepustnicy w ADR to jest tak że on się chyba sama adaptuje jak przekręciusz kluczyk w stacyjce i odczekasz ok 30sek. Rozebrałem wczoraj tą klapkę w bagażniku pod którą jest dostęp do baku. Nie widać tam by coś kapało.
  7. Nie do końca. Jak wjedziesz na tą główną płytę parkingową to zobaczysz szkołę jazdy. My jesteśmy przed nią
  8. Arena przy nauce jazdy. Ja dziś będę chyba kaczką
  9. Moje odpalanie: https://plus.google.com/u/0/100351010388515503877/posts?hl=pl Nie wiem jak wrzuć inaczej ten filmik. Trzeba się wsłuchać jak w 1:47 odpalił i chodzi jak traktor dusząc się
  10. Czyli zaczynam od wymiany czujnika tego 4 pinowego. A jesteś w stanie sprawdzić czy to na 100% ten nr? czujnik temperatury 058 919 501 A. Ja mam klimatronik ale kanał 49 pokazuje "0" Dzisiaj porównywałem temp z kanału 51 i wskaźnika temp oleju do ok 70 równo rosną. Dalej już go nie grzałem. Temp na wskaźniku cieczy zaraz wskoczyła na 80 i rosła do 90 i dalej. auto było zimne. Stało w garażu 24h ---------- Post dopisany 30-08-2013 at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2013 at 22:36 ---------- Zamówiłem czujnik. Jutro odbieram
  11. Jutro prawdopodobnie też będę tam stał w podobnych godzinach, więc kto pierwszy ten lepszy Mam wolne zaraz rano wyciągne z garażu i zaparkuję
  12. Otomsono ustrzelony dziś na moim miejscu parkingowym
  13. U mnie VAG nic nie pokazał. Odpala jak trakto dokładnie takie same objawy jak kolega pisze. Ktoś pomoże? Co jest co? Co wymienić i czy może ktoś potwierdzić poniższą tezę: czujnik temperatury 058 919 501 A (cztery styki, czarny) i sensor temperatury 025 906 041 A (2 styki, niebieski) Jutro będę w gl i chcę zamówić w aso A co do pękniętego węża to wymieniłem ten zaznaczony na zdjęciu. Nie wiem za co był odpowiedzialny ale rozsypał się w palcach:facepalm:
  14. No właśnie pytanie się rodzi: Co jest co? Co wymienić i czy może ktoś potwierdzić poniższą tezę: czujnik temperatury 058 919 501 A (cztery styki, czarny) i sensor temperatury 025 906 041 A (2 styki, niebieski) Jutro będę w gl i chcę zamówić w aso
  15. Hej ja też tak mam od kilku dni. Długo odpala a jak się już uda to chwilę trwa nim da sę jechać. Przy dodaniu gazu się dusi. Na razie znalazłem że padł wężyk między listwą wtryskową a przepustnicą. Wymieniłem nie pomogło. Teraz udało mi się odnaleźć padnięty czujnik temperatury. Masz przedlifta więc zapewne kanał 49 będzie Ci pokazywał 0. Zobacz na 51 jakie masz temperatury. Moja wizja to że świrujące odczyty z temperatury sprawiają ze komp myśli że auto jest ciepłe/zime i źle steruje dawką paliwa. Auto jest albo zalane albo zbyt uboga mieszanka. Dzisiaj zlokalizuje który to czujnik i zamówię w ASO. Dam znać jaki rezultat.
  16. Wiesz to zależy od TU. Warta np prowadzi każdy samochód oddzielnie i zniżki przechodzą na inne auto ale już zwyżki nie.
  17. No właśnie okazuje się że nie. Dlatego szukam kogoś obytego w takich sprawach
  18. Obcieli zasadnicze wycofując się z podwyżki za pół roku. Podwyżka niewielka ale za pół roku to się zebrała niezła sumka tak że teraz jestem prawie bez wypłaty
  19. Jakoś gwint do mnie nie przmemawia. Egona było twarde i piszczało jak wóz drabiniasty ---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ---------- Jak się wali to na maxa. Jest ktoś mądry z prawa pracy i zasad potrącania wynagrodzenia zasadniczego??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.