Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja miałem 1BA:polew: Jeszcze je trzymam w piwnicy :facepalm::polew:
  2. Ja was pogodzę najlepszym kompromisem będzie 1.8 ADR Nie da się z tym nic zrobić to i problem modów się rozwiązuje :polew::polew::polew: Graty fury yyyyy budy
  3. Nie gadaj mi nawet. Tak dziś rzeźbiłem tą tablice i tak patrzę i patrzę i myślę i widzę i kalkuluje może tak jeszcze przód 1,5cm w dół
  4. Wiesz Pucek mi to kazał wywalić z rok temu A mi się przypominało za kazdym razem jak patrzyłem na Wasze samochody na zlotach ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ---------- Twoje auto to widze raz na rok więc mogły mi umknąć takie szczegóły
  5. Szybki mod dzisiaj Ramka out
  6. Ja ja nojlepi tak haha ... A ja wlasnie odebralem pamiatke z wakacji ... http://img.tapatalk.com/d/13/08/08/y9ene8a9.jpg Taka drobnostka... na 50 jechalem 75 i ... 150 zl i 4 pnkt Swoją drogą twarz masz zasłoniętą. Pucek dzięki za pomysł na szybkiego moda ramka z pod tablicy wyleciała i jest lepiej
  7. Sprawdź sobie dobrze czy Ci się będzie ładował bo ja mam tak że napięcie w radiu w porcie USB jest tylko w tedy gdy mam w radiu odpalone odczyt z USB. Inaczej napięcie zanika i przestaje ładować
  8. Moi znajomi mają biuro podróży w Zabrzu/Rudzie Śląskiej
  9. Totka puściłeś?? Nie zapomnij na mszę dać bo fart mega
  10. Arturrooo ty kanalio ty jedna ty. Ja wiem że masz dolę od tego co się zje na żorskich ale daj i "Gliwickim" zarobić :polew: Panowie deklarujcie kto będzie bo ja o w sobotę o 2 będę startował na wczasy jak nikogo nie będzie to jebne się spać zamiast gonić do gl i nazad
  11. wiem że kilka osób miało tak że zamarzały im węże idące po wnęce silnika w górę i do grodzi. objaw był podobny
  12. Niestety ja też kiedyś musiałem zapłacić OC za auto które zezłomowałem. To jest jakaś rękojmia czy coś. Dziwi mnie te 3 tyś bo kwota dość spora
  13. Nic nie trzeba przerabiać. U mnie poszło p&P
  14. Ty a poskładasz to do piątku?? Mam te twoje dystanse i w pt będę na zlocie potem dpiero za 3 tygnie
  15. U mnie pomału te blaszki zeszły podważałem cienkim i długim śrubokrętem. Wprawdzie mam drugi zestaw na wymianę ale ani jeden ani drugi się nie połamał. A co do tel długiej listwy to albo delikatnie złamać bolec co jest nad przyciskiem awaryjek albo rozebrać tunel środkowy z radiem od początku do końca. ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- P.S. Ja dorwałem dekory na wymianę za 50 z przesyłką chyba
  16. Może Ci węże zamarzają
  17. Napinacz hydrauliczny padł ;/ do tego zimering na wałku
  18. :hi: https://www.facebook.com/M1ZabrzeStrefa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.