Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany mi już ręce opadają. na prawym tylnym kole mam luźny pierścień ABS i teraz pytanie co robić?? przykleić go kropelką? wymienić na nowy??
-
czy plastik przy zderzaku jest demontowalny
Jest demontwalny. Ma takie zatrzaski + 4 wsporniki albo 3 nawet tylko. Wszystko jest P&P pod warunkiem że jest przedlift do przedlifta lub polift do polifta. Różnica jest taka że w innych miejscach są mocowania tych zatrzasków.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
RAnkiem :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...to troche za mało Za mało dokręciłem czy za mało cofnąłem?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ją palcami dokręciłem i nawet minimalnie cofnąłem. luz była minimalny ale chyba za mały jak widać. nie dociągałem na hama tylko palcami i w tył
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest lepiej. Dziś zrobiłem troszkę większą jednorazową trasę niż wczoraj (DOM-M1) i pista lewa letnia piasta prawa ciepła. ABS nie świeci już i mam nadzieję że nie będzie Pytanie czy troszkę odpuścić śrubę na piastach czy to się musi jeszcze poukładać trochę? SebaMC U mnie na tych łożyskach wewnętrznych przychodzi taki gumowy oring i nie wypada to łożysko. U ciebie tego brakowało. Stare tarcze też to miały a w komplecie łożysk tych nowych z SKF był ten oring tutaj widać go na zdjęciu SKF LOZYSKO KOLA AUDI 80 A4 B5 VW CADDY TYL (3380135063) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja pierścienie wyczyściłem do żywego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To super. U mnie pierścienie z abs zeszły lekko ze starych tarcz i jeszcze lzej weszły na nowe. Dosłownie ręką je wcisnąłem i w miarę luźno się obracają na tarczy Wszystkie łożyska nabite zaciski i jarzma rozruszane odmalowane przejechałem 10km abs piszczy a piasty gorące. Po prostu ręce opadają :doh: Górne mocowanie amora nie puściło i chyba sprzedam wszystko z moim padłem włącznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
On to celowo zrobił ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Będzie Ci brakowało lotki i dwóch rurek I jeszcze dokładek w kolorze
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Zobacz czy masz podłączoną kostkę od głośników. Jeśli masz nie ori radio potrzebny jest adapter
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fotka z prac. Niestety jeden amor dalej nie odpuszcza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon ja mam 4 szt takich jak potrzebujesz 2 bardzo dobre a dwie troszkę słabsze ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- idę zrobić foto i pomierzyć jak zainteresowany ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- 2x Dunlop sp sport fastresponse mają 5mm a więc jakieś 3mm zużyte. 2x Barum Bravuris 4mm a więc połowa nowej DOT nie sprawdziłem Foto jak zainteresowany podeśle Ci na mail jak podasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
światło lewy tył jakieś inne a poduszka kierata to nawet nie gadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet nie wywołuj wilka z lasu bo muszę rower zataszczyć do decathlonu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Super. Znalazłem na forum VW że właśnie nie muszą wracać byle by nie miały przeskoków i stawiały opór w drodze powrotnej. U mnie za to pozostaje jeszcze problem regulacji bo o ile prawa strona puściła i pewnie da się wyregulować twardość to druga nicholery nie puszcza. Jutro jeszcze z tym powalczę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żeby nie było że nic w kierunku sprężyn się nie dzieje. Siedziałem dziś od 17:30 do 21:30 przy nich. Generalnie dwa tylne komplety mają wymienione osłony i odboje oraz jeden przedni. pojawił się jednak problem. Żaden z amorów nie wraca do górnej pozycji po jego wciśnięciu tak jak tutaj: Astra G - amortyzator przedni Delphi 99` vs KYB 11` - YouTube I teraz dylemat. Czy olać te amory i montować same springi na stare amory z 1BA?? Kupno nowych amorów nie wchodzi w grę bo już i tak wydatków w tym miesiącu było sporo, potem wakacje i poszukiwania nowej pracy więc znając życie springi poleżą do przyszłego roku ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- P.S. Tomaszu dzięki za konsultacje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę w pt. Coś PW nie działa jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Klapka pod filtrem kabinowym.
To ja wam powiem że ta klapa się u mnie zamyka jak wyłączę klimę na śnieżynce. a nawiewy dalej dmuchają na maxa bez zamykania obiegu wewnętrznego. Teraz nie jestem w 100% pewny ale chyba tak jest iż jeśli we wnętrzu samochodu jest chłodniejsze powietrze niż na zewnątrz a mamy dalej temp ustawioną np na 20stopni to ona się w tedy zamknie i nie należy tego mylić z obiegiem zamkniętym. Kurcze nie pamiętam dokładnie teraz ale wiem że jak robiłem pewne kombinacje przy odgrzybianiu klimy to się mi ona zamknęła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te w które wbijasz stożkowe pierścienie pod łożyska, chcesz to wpadnij, ja od rana będę robił, a przyda się jedna para nóg więcej do odpowietrzenia Dajesz koordynaty https://maps.google.pl/maps?saddr=Krakowska&daddr=Ksi%C4%99dza+Marcina+Strzody&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.367577,18.786546&sspn=0.005304,0.013937&geocode=FbaTAAMdkaYeAQ%3BFSpq_wId7OwcAQ&mra=dme&mrsp=0&sz=17&t=m&z=17 masz przykładową trasę z gliwic, daj telefon na priva to się zgadamy w sobotę Panie ja z Zabrza. A będziesz w pt na spocie to obgadamy dokładnie timing
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Te w które wbijasz stożkowe pierścienie pod łożyska, chcesz to wpadnij, ja od rana będę robił, a przyda się jedna para nóg więcej do odpowietrzenia Dajesz koordynaty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://funtext.pl/2005/ BTW 10.07 Springi zagoszczą u mnie w aucie