Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. działo się coś? Pewnie jak zawsze psiarnia wjechała i po zawodach
  2. z wieczora przyjarany słońcem, ale nie tak jak miron
  3. G......u Horny... no tyle myślołech, że sie domyślisz ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- pomyśle, moze bedzie je mial jeszcze jak bede w PL za tydzień, i tak bede musiał jakies kupić, bo nie wiadomo ile ten spaw wytrzyma teraz bede 3 tygodnie domu wiec bede szukał kurde, zaś pretekst do malowania felg a może by tak potem w biel uderzyć? Co Wy na to? Mi to odradzali bo polko i jeden z co już nie ma audi ma pomalowane na biało. Ja na przyszły rok strzele jakiś totalny i niebanalny kolor. A jak
  4. +1 ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- a mój znowu na warsztacie wylądował. Mechanik ma ogarnąć paski czy dobry naciąg. Napinacz hydrauliczny który się poci a był wymieniany i sprawdzić łożysko klimy bo albo za duży naciąg paska albo jest na wykończeniu
  5. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-devil%60owe-wozidlo-30-17-a-257079/
  6. Ja koło 19 się pojawię
  7. Pany a będzie kto dzisiaj albo nie ma co gonić koni po betonie :polew:
  8. 7:58 Zabrze oś. Barbary na klubowych ramkach srebrny avancik SZO
  9. Ostatnio coś tu wymarło
  10. Zobacz sobie mój wątek, mam oklejone dekory niebieskim karbonem, Egon w swoim b6 ma czerwony możesz porównać sobie. ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ---------- Gładkie to tylko czarny połysk pozostałe chyba lepiej się prezentują w "strukturze"
  11. Tak na szybko: Jak ogarnę wnętrze to zrobię jakieś foto aparatem a nie kalkulatorrem
  12. ...no wtedy powiedziałbym...: "poyebało Cię?!":blink: No już mi przeszło. Dziś albo jutro ogarnę auto to wrzuce foto. A tunel poskładałem sobie lepiej niż był więc mam nadzieje że nie będzie skrzypieć
  13. ja go nie podyebię.............. ale jest z Żor ...............ma białe 18" z A8 :polew::polew: więcej nie powiem :polew::polew: Dzięki arturoo gdyby nie ty powystrzelał bym wszystkich :polew:
  14. Gdzie jest ten co powiedział że tą listwę się wyciaga w 30minut. 4 godziny rozbierania i składania samochodu Ale już tego jepanego zatrzasku nie zakładałem na środku nad radiem
  15. serio ,ale kombinowałem ,gdzieś ten ryj już widziałem ,a tu prosze gęba, pysk, morda... rozumie... ale nie k*rwa ryj - troche kultury Bulik! :grin: eeejjjjjjjjjj dlaczemu nie mogę wsatawic komenta już poszło No to chluuuuuuup w ten za***isty dziób
  16. Znowu mnie coś ominęło
  17. Co z licznikiem?? Będziesz? Przyjadę dziś.Pogadamy. Nie! urodziny mamy więc odpadam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.