Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
działo się coś? Pewnie jak zawsze psiarnia wjechała i po zawodach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z wieczora przyjarany słońcem, ale nie tak jak miron
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
G......u Horny... no tyle myślołech, że sie domyślisz ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- pomyśle, moze bedzie je mial jeszcze jak bede w PL za tydzień, i tak bede musiał jakies kupić, bo nie wiadomo ile ten spaw wytrzyma teraz bede 3 tygodnie domu wiec bede szukał kurde, zaś pretekst do malowania felg a może by tak potem w biel uderzyć? Co Wy na to? Mi to odradzali bo polko i jeden z co już nie ma audi ma pomalowane na biało. Ja na przyszły rok strzele jakiś totalny i niebanalny kolor. A jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale że o kim mowa??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1 ---------- Post dopisany at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- a mój znowu na warsztacie wylądował. Mechanik ma ogarnąć paski czy dobry naciąg. Napinacz hydrauliczny który się poci a był wymieniany i sprawdzić łożysko klimy bo albo za duży naciąg paska albo jest na wykończeniu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota pany
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/all-b5-devil%60owe-wozidlo-30-17-a-257079/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja koło 19 się pojawię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ugryzł Cię ktoś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Będzie kto dziś??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Pany a będzie kto dzisiaj albo nie ma co gonić koni po betonie :polew:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
7:58 Zabrze oś. Barbary na klubowych ramkach srebrny avancik SZO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ostatnio coś tu wymarło
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Zobacz sobie mój wątek, mam oklejone dekory niebieskim karbonem, Egon w swoim b6 ma czerwony możesz porównać sobie. ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:57 ---------- Gładkie to tylko czarny połysk pozostałe chyba lepiej się prezentują w "strukturze"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Tak na szybko: Jak ogarnę wnętrze to zrobię jakieś foto aparatem a nie kalkulatorrem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rankiem :hi:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
...no wtedy powiedziałbym...: "poyebało Cię?!":blink: No już mi przeszło. Dziś albo jutro ogarnę auto to wrzuce foto. A tunel poskładałem sobie lepiej niż był więc mam nadzieje że nie będzie skrzypieć
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
ja go nie podyebię.............. ale jest z Żor ...............ma białe 18" z A8 :polew::polew: więcej nie powiem :polew::polew: Dzięki arturoo gdyby nie ty powystrzelał bym wszystkich :polew:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Gdzie jest ten co powiedział że tą listwę się wyciaga w 30minut. 4 godziny rozbierania i składania samochodu Ale już tego jepanego zatrzasku nie zakładałem na środku nad radiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
serio ,ale kombinowałem ,gdzieś ten ryj już widziałem ,a tu prosze gęba, pysk, morda... rozumie... ale nie k*rwa ryj - troche kultury Bulik! :grin: eeejjjjjjjjjj dlaczemu nie mogę wsatawic komenta już poszło No to chluuuuuuup w ten za***isty dziób
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znowu mnie coś ominęło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co z licznikiem?? Będziesz? Przyjadę dziś.Pogadamy. Nie! urodziny mamy więc odpadam