Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Michał a co to masz za 17?? Bo ja będę się rozglądał za jakimś zapasem bo z tą 15" to wstyd a jest też plan na 312mm przód i pakiet zima na 15" nie wchodzi już w grę
  2. Też nie chciałem Szkoda że ADR bo to słaby silnik pod względem mocy i paliwożerny w stosunku do osiągów za to żywotny i tu się trochę rekompensuje o ile się o niego dba. Bezawaryjności
  3. Dzięki Pany za spota. Maniek potrójne dzięki 1. Wspólna droga do domu 2. Przepaliłem trochę furę bo samemu to jakoś tak nudno.Tak wiem wolno było ale to tylko ADR a nie chciałem go bardziej kręcić bo chyba dawno nie osiągał takich prędkości i tylne heble świeżo co założone 3. Za udostępnienie płynu do sprysków. Jak psikłeś wystarczyło włączyć wycieraczki ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- P.S. Jak z 1 kręciłem na A4 to mijałem 2 lawetki w kierunku na kato po brzegi wypakowane zafoliowanymi, nowiutkimi Audikami
  4. Ja muszę opłukać moje padło i też się pojawię
  5. JA też jadę na żory bo jutro nie mogę
  6. Jutro zawitam na Żorską strefę spotową ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------
  7. Nie chciałeś oznaczeń z klapy odkleić??
  8. Nie wiem jak ty ale ja w pt idę na parapetówe
  9. Bry. Ludzie nie rozpisujcie sie tak. Pozdro z czestosiechowy
  10. Kolego możesz tego nie pochytać twój licznik jak rozumiem obecny to ten bez dodatkowych wskaźników a ten co chcesz podłączyć to tezn z dodatkowymi wskaźnikami?? Jeżeli się nie mylę to w twoim liczniku jest imo a w liczniku który chcesz założoyć nie ma imo tylko jest poza licznikiem bo to przedlift. były 3 rodzaje liczników różnice widać po zegarku typ I dużo kreseczek (imo poza zegarami) Typ II kreseczki na 6-12-3-9 imo w zegarach TYP III to licznik z cyfrowym zegarkiem imo w zegarach Ty chcesz zrobić jakby krok w stecz a jeżeli już chcesz to powinieneś przejeść na taki z dodatkowymi zegarami ale z timer taki jak u Ciebie albo cyfrowy bez kodowania imo się jednak nie obejdzie
  11. Kto walczy tour de Pologne
  12. komfort... poważnie, ale lepiej jak na tych BV ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- idź... to wszystko twoja wina :decayed: No u mnie też jak by ktoś drewniane opony zrobił ale jest fajnie P.S. Tak patrze, patrze i chyba trzeba pomyśleć o czymś większym bo Twoje zimówki jakoś się mi teraz gubią
  13. Może padać wskaźnik zegarów. Trochę o tym było
  14. Kiedy zamawiamy dystanse??
  15. No moje leży w piwnicy na razie, ale tylko leży
  16. Nie będę mówił że nie bo jak kupiłem auto to miałem tylko rozrząd zrobić, a widać co wyszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.