Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Michał a co to masz za 17?? Bo ja będę się rozglądał za jakimś zapasem bo z tą 15" to wstyd a jest też plan na 312mm przód i pakiet zima na 15" nie wchodzi już w grę- [B5 ADR] Moja nowa lalunia b5
Też nie chciałem Szkoda że ADR bo to słaby silnik pod względem mocy i paliwożerny w stosunku do osiągów za to żywotny i tu się trochę rekompensuje o ile się o niego dba. Bezawaryjności- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
RAnkiem :hi:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzięki Pany za spota. Maniek potrójne dzięki 1. Wspólna droga do domu 2. Przepaliłem trochę furę bo samemu to jakoś tak nudno.Tak wiem wolno było ale to tylko ADR a nie chciałem go bardziej kręcić bo chyba dawno nie osiągał takich prędkości i tylne heble świeżo co założone 3. Za udostępnienie płynu do sprysków. Jak psikłeś wystarczyło włączyć wycieraczki ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- P.S. Jak z 1 kręciłem na A4 to mijałem 2 lawetki w kierunku na kato po brzegi wypakowane zafoliowanymi, nowiutkimi Audikami- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja muszę opłukać moje padło i też się pojawię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JA też jadę na żory bo jutro nie mogę- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Co tam broiliście??- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jutro zawitam na Żorską strefę spotową ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------- [B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Nie chciałeś oznaczeń z klapy odkleić??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem jak ty ale ja w pt idę na parapetówe- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry. Ludzie nie rozpisujcie sie tak. Pozdro z czestosiechowy- Wymiana licznika a4 b5 problem...
Kolego możesz tego nie pochytać twój licznik jak rozumiem obecny to ten bez dodatkowych wskaźników a ten co chcesz podłączyć to tezn z dodatkowymi wskaźnikami?? Jeżeli się nie mylę to w twoim liczniku jest imo a w liczniku który chcesz założoyć nie ma imo tylko jest poza licznikiem bo to przedlift. były 3 rodzaje liczników różnice widać po zegarku typ I dużo kreseczek (imo poza zegarami) Typ II kreseczki na 6-12-3-9 imo w zegarach TYP III to licznik z cyfrowym zegarkiem imo w zegarach Ty chcesz zrobić jakby krok w stecz a jeżeli już chcesz to powinieneś przejeść na taki z dodatkowymi zegarami ale z timer taki jak u Ciebie albo cyfrowy bez kodowania imo się jednak nie obejdzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto walczy tour de Pologne- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
komfort... poważnie, ale lepiej jak na tych BV ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- idź... to wszystko twoja wina :decayed: No u mnie też jak by ktoś drewniane opony zrobił ale jest fajnie P.S. Tak patrze, patrze i chyba trzeba pomyśleć o czymś większym bo Twoje zimówki jakoś się mi teraz gubią- [B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11
Nooo miodzio. Jak komfort??- Złe wskazania poziomu paliwa - problem
Może padać wskaźnik zegarów. Trochę o tym było- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiedy zamawiamy dystanse??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
No moje leży w piwnicy na razie, ale tylko leży- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
łobocymy- [B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Nie będę mówił że nie bo jak kupiłem auto to miałem tylko rozrząd zrobić, a widać co wyszło - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE