Treść opublikowana przez horny devil
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
a tydzień temu zarzekał się że to ma hamować a nie wyglądać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
Zostaw tak jak jest. Do mnie czerwony nie przemawia ale jest pod kolor budy u Ciebie. Wnętrze się robi zaraz inne Kiedy pakujesz licznik z fis??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany co może być jak auto po nocy pali jak traktor. Potem drugie i 3 odpalenie normalnie już?? VAG 0 błędów. ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- świece 5kkm mają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem :hi:
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Graty Szkoda że mam ADR`a
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja na porranych poszukiwaniach znalazłem więcej mocy do mojej furmanki. 126 KUC
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pozdro z Powidza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i Pany działo się dzisiaj działo. Zamiast wstać o 1:30 i ruszyć w trasę wstałem o 3 3:15 z zatrważającą prędkością 50km/h pomykałem do prawie opola. Lało tak że brakowało conajmniej 2 biegów w wycieraczkach. Wszystko spoko aż 50km przed Poznaniem coś zaczyna huczeć. Myślę łożysko strzela jak nic. Jeszcze trochę specjalnie skręcałem gwałtownie. No jak nic nasila się huczenie przy skręcie w prawo. Zatrzymałem się najpierw bo myślałem że może opona jebła albo będzie czuć jakiś luz czy coś ale nic. Szarpie targam ujepany po łoknie no nic. Dokulałem się znowu 50km/h do poznania i na wlocie Norauto. Pytam się w ile zorganizują łożysko bo już wręcz chrobocze. Mówią że do 12:00 powinno być zrobione. Auto do góry i całe szczęście trafiłem na fanatyka B5, co swoje magicze 1,6 zrobił w body S na 18". Szybka gadka szmatka (Zaproszenie do A4KP ) i nowy znajomek oświadcza że koło trzymało się na śrubie zabezpieczającej :facepalm: i tak 400km zrobiłem o ile fele chcieli dzignąć wczorajszej nocy. Trochę śmiechu, trochę łez, Zapłaciłem całe 38 zł za diagnozę Przy okazji jak auto było w lufcie okazało się dlaczego tył mi tak siadł a na początku było równo. Otóż amorki powiedziały papa wylewając swoje wnętrzności. Swoją drogą w czwartek byłem na przeglądzie i były ok Myślę że dociągne na nich do domu. Swoją drogą co polecacie na tył do moich "EJbachów" ?? Nie wiem czy się bawić w moje 1BA i to będzie potem pływać mi a i tak nie wytrzymają za długo znając życie przy Eibachach PK.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
mod super Teraz kolej na koniki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+10:thumbup1: LC robi robotę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadaj. Zabieram bracika w końcu zobaczy fajne auto
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To ja to ja to ja. To Twój stał przy kowalskiej wczoraj??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze byc ford ka?? 4jaski 82kkm przebiegu klima elektryka full. Dorzuce ori lustra pod elektryke jak by ktos chcial dorezac. Oponki zima 13" lato14" alu. Produkcja 28.12.2000r
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jo byda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie w Instruments wywaliło mi taki błąd: Address 17: Instruments Labels: 8D0-919-0xx-17.lbl Part No: 8D0 919 033 F Component: B5-KOMBIINSTRUMENT__D07 Coding: 00142 Shop #: WSC 61034 VCID: 2B5F1975D91E111 1 Fault Found: 00771 - Fuel Level Sensor (G) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent Co to będzie? Pada wskaźnik czy może coś innego?
-
Brakujący element zawieszenia ?
Obstawiam że to są punkty bazowe w budzie samochodu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jeszcvze ją polutuje i będzie jak nówka sztuka to cena +100%
-
Wymiana rozrządu
Ten tłumik drgań faktycznie wymienia się co drugi rozrząd, często jednak, zwłaszcza jesli auto stoi to on się "zapieka" u mnie się rozciekł po wymianie paska i podwójna robota była
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wieczorem będę in the garage to coś pstryknę kalkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ORI ale jest pęknięta w dwóch miejscach.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z hakiem 120:shock3: W zeszłym roku płaciłem 97zyli. Wczoraj się załamałem. Kupiłem osłonę pod silnik bo niby nie było. Zorganizowałem kanał u kumpla. 30 minut wybijałem dechy by go otworzyć, a na koniec się okazało że osłona jest. Brakuje tylko pod skrzynią biegów a tej oczywiście nie zakupiłem:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany ile liczą sobie za przegląd ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: