Treść opublikowana przez horny devil
-
Schowki sedan quattro
Drzewa dają radę. Słyszałem też o metalowych rurach na które była nawinięta wykładzina PVC niby do sprzedaży
-
Schowki sedan quattro
Jak siedzieć to za miliony podlaskie: Suwałki i Budzisko. Przemyt papierosów w audi. Kontrabanda była też w garażu (zdjęcia) - 19 października 2011 :polew:
-
19-tnastki w b5 limo
Pucek też ma 19"
-
ALARM - montaż ori instalacji alarmu
Dodam tylko że w przedlifcie dioda jest w przycisku halogena i miga na czerwono. Niestety nie mam dodatkowego przycisku do dezaktywacji czujek. Myślisz że dało by radę w przedlifcie dorezać??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
W końcu któremuś się znudzi i zmieni koło Tak BTW mieliście rację -30 to kozica niskogórska. Po SCP mi obrzydło i myślę co tu teraz zrobić z tym fantem by było "lower" A tyle kasy w to wtopiłem że było by na coś porządnego
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-adr-adaptacja-przepustnicy-16631/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki ale nie pasi niby ---------- Post dopisany at 07:07 ---------- Poprzedni post napisany at 07:03 ---------- :hi:
-
[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18
Ładnie, Ładnie. A co na to Grzesiu??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajne foty Słabe. Korpus dobry za to beznadziejny obiektyw. Swoją drogą ma ktoś pożyczyć na następny weekend jakiś lepszy obiektyw do cannona?? Idę na wesele do znajomych i prosili o zdjęcia a mój to 50mm
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
No więc auto obwiozło mnie trochę po pl zawieszenie które miało być w świetnym stanie dojechało do Poznania i amorki powiedziały papa d*pa jest 2cm niżej niż przód Teraz właśnie bez kombinowania zamówiłem bilsteina B4 o skróconym skoku licząc że springi są OK. Oczywiście nowe bo drugi raz nie będę dokładał do interesu a auto ma jeszcze sporo pośmigać jak nie u mnie to w rodzinie. Jeśli springi okażą się walnięte i auto nadal będzie stało krzywo to dopuszczam rozwiązanie sprzedaży nerki:facepalm: i zakupu prokita ale też już nowego:doh:. Jak to nie siądzie to tylko zostaje suicide . Moją historię z odkręconym kołem i jazdą na jednej śrubie do Poznania chyba już wszyscy znają. Po powrocie z wczasów (w sumie to już w trakcie nich) czujnik temp powiedział papa i zakupiłem nowy w ASO za bagatela 150zyli:doh: ale jak to ktoś powiedział jak chce się tanio to kupuje się cieńko-cieńko ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2013 at 10:30 ---------- ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ---------- Tak to mi mniej więcej stoi na nowych amorkach. d*pa już tak nie siedzi. Arturoo PW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://plus.google.com/photos/100351010388515503877/albums/5921274700417210001?authkey=CIjSj4nAhaKEpwE ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- Jak komu któreś foto nie pasi to pw się wykasuje
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Jak masz vag to bez resetu możesz też adaptacje zrobić za pomocą kompa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko materiałem się różnią...odstępy te same...w przedlifcie są stalowe a polifcie ze stopu alu:wink: ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- a właśnie Horny...nie wiem czasu mam jak na lekarstwo...może w tygodniu jakiś dzień szarpnę, ale wątpię tylne mocowania sa inne i roznia sie dlugoscia gwintu na amorze z tego co gdzies znalazlem. Grzesiu nie martw sie. Te przody sie nie wylaly i w miare stabilnie to jezdzi. Tyl byl na juz bo nie szlo jezdzic. Byle dziura i d*pa zarzucalo Napackane zlomofonem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oki to będę o 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: No to widzę że chyba nie ma sensu się toczyć jak nikogo nie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taka sytuacja że wpadły nowe amory na tył dziś (tak dałem radę Grzesiu). W sumie auto się podniosło o ok 10mm - 5 mm wyżej niż przód. zrobiłem pomiar przed wymianą i tył równo leżał na zoli. W trakcie zakładania drugiej strony zauważyłem że w tej pierwszej brakowało mocowania springa na tej dolnej gumie (takiej blachy) przez co spring leżał na gumię (która notabene była już w beznadziejnym stanie) i stukało o talerzyk na amorze. Dobrze że miałem stare 1BA i zabrałem go ze starego zestaw jednak ta guma jest scharatana i z całego zestaw wybrałem najlepszą po której optycznie już było widać że i tak jest cieńsza niż ta druga. Ciekawe co za ćwok to składał wcześniej Mam też pytanie bo jak składałem jeden amor to dopasowałem idealnie springa w gumy (te wypusty) i zapewne leży dość dobrze. Z drugiej strony musiałem trochę nim pokręcić przy wkładaniu i zapewne nie leży już tak idealnie. Czy to się samo dopasuje czy jutro to popuścić i dopasować?? P.S. Grzesiu jak będziesz dysponował czasem to ogarniemy ten przód? Jednak we dwóch to całkiem inna robota. W sumie gdyby nie to że na początku robiłem sam a dopiero po godzinie przyszedł bracik całość była poskładana w 1,5h tak zajęło mi to 2,5 ale musiałem dwa razy rozbierać tą feralną stronę Kto będzie jutro?? Egon witaj wśród żywych Żałuje że nie dałem rady dojechać
-
szyba kierowcy opadla
Ja bym się pobawił w elektrykę. U mnie jak padła linka to praktycznie całe drzwi na graciku były za 100zł. Z boczkiem itp. W sumie zaiwaniłem za 70 całą ramkę z instalacją szybą i silnikiem
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Śledzę wątek. Szkoda że do mojego nie się na drzucić Q ale z moim silnikiem to szału nie ma. Może przyjdzie taki dzień że dev będziesz chciał sprzedać to daj cynk
-
VW Touran Cross
+1 Czasem zastanawiam sie co lepsze, sharan czy touran:eusathink: Też brałem go pod uwage przy wyborze auta, ale własnie brak 4x4 go skreślił, kupiliśmy tiguana 4x4 CR, bagaznik mniejszy, no ale cos za cos:wink: Tu was zadziwię. Na forum touran klub polska jest opisany gdzieś turek 4x4. Most chyba z golfa 4x4 albo tigu. Jest nawet filmik jak to śmiga. Wieczorem może odnajdę linka
-
VW Touran Cross
Tata kupił turka w pierwszej budzie. Auto super funkcjonalne. Sam się przymierzałem ale chwilowo mam małą rodzinę więc odpuściłem. Co do tego że nie jedzie to racja ojciec ma 115km i też słabo to ciągnie za to masz wypas przedni a fotele są mega bezawaryjności!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uwierz mi że można, prawda Tomaszu?? ---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
amortyzatory
Odsyłam -> http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/faq-forum-zawieszenie-15115/ Ja wsadziłęm springi eibacha pro kit. Fajnie się na tym śmigało, niestety amorki się wylały bo były najtańsze i pewnie seria Teraz zakupiłem bilsteina B4 sport. Ma być komfortowo. Auto docelowo ma siąść -30 Bo o tyle siata na prokicie.