Treść opublikowana przez horny devil
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
to jest podobnie jak założysz czarną felgę optycznie 2 cale w dół ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- BTW kosztował cię swap. Może być na pw jeśli to nie tajemnica. Zastanawiam sie nad swoim ADR`kiem
-
[B5 ADR] Kolejna Audi by Labiel SWAP na APU
Przez to że pomalowałeś osłonę na czarno tarcza się większa wydaje
-
Dziwny dzwięk przy odpaleniu
ściągnij ten plastik z góry i posłuchaj czy to nie przypadkiem nie stuka od grodzi pod deklem. Obstawiam łańcuch. Napinacz nie domaga i stuka o obudowę
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Każdy się śmieje a w głębi duszy by chciał takiego mieć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
no niestety ale bez kompa się nie obejdzie. Podłącz te imo bo to na początek trzeba wykreślić
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Po odłączeniu aku trzeba zrobić adaptację przepustnicy. Dlatego pływa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Helloł Ja po wczorajszo dzisiejszej imprezie jestem gluchy w domu byłem prawie na śniadanie ale z jedzeniem to dzisiaj za duzo wspólnego nie będę miał
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
To wyczyść przepustnicę. Ja moją już czyściłem. Kontrolka musi zapalić sie i zgasnąć. U mnie raz na 100 odpaleń zgaśnie ale zaraz się zapali. W tedy lekko stukam w stacyjkę i działa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki że daliście znać co i jak ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- tak pisał kiedyś tam, taki człowiek...chyba Guregoru się zwał, lecz od dłuuugiego czasu, ślad po nim zaginął ...ponoć w ostatnim sezonie serialu "Agenci NCIS", jest wątek o nim, że go poszukują :decayed: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiesz jak masz vcds to podepnij i się dowiesz. Mi klima i przepustnica wyskoczyła na dużo przed nim przestało działać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znajomy ma w budzie C6 przed FL. Jeśli chodzi o silnik to po wycięciu pdf`a było trochę jaj ale to dlatego że trafił na gamoni. Dopiero ogarnięty chłopak z Rybnika mu to poskładał że działa. Padła też jedna z przepustnic (chodzi o skrajne położenie) co skutecznie odcinało moc. Z tego co pamiętam to miał coś z klimą że nie chciała dmuchać i padł jeden xenon. To wszystko w ciągu roku użytkowania i tras po całej EU.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem
-
Pytanie do budowlańców - zacieranie gipsów
co do festoola to na lakierni mamy dwie szlifierki oscylacyjne polerkę, frez i odkurzacz. Poza tym że szlifierka się raz zatarła bo gamonie nie wyczyścili i raz odkurzacz wylądował w serwisie bo worek był tak wyładowany pyłem że go rozerwało i zasyfiło wszystko w środku:doh: to 2 lata sprzęt śmiga odpukać. Jedyna wada jaką zauważyliśmy w tym sprzęcie to rzep do papieru już nie trzyma ale stopę idzie wymienić. W końcu swoje już przerobiła ---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ---------- By nie było całkiem OT to ja używałem zwykłej ręcznej szlifierki ale takie roboty to mi się trafiają 2 może 3 razy w roku i to raczej do 10-20 mkw więc tyle z mojej strony
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
No przeca piszę że garnitur. Taki strój to na specjalne okazje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A Ty byś ruszył swoje SZO`we liter i przytargał czarnego na gl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ykhm:whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra. Ale za tydzień chcę w moim 4.2
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
A zapala się i gaśnie ci kontrolka z imo. To że "pod" innym kluczem jest to samo nie oznacza że to możesz wykluczyć bo najczęściej pada kostka w stacyjce i klucz nie ma nic do tego. zobacz jak u kolegi spid1261 na pierwszej stronie (w połowie) na filmiku gaśnie kontrolka imo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiele nie straciłeś choć ostro modziliśmy z Piotrem na parkingu I to nie audi thnx za spociszon
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadnij a zobaczysz ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Kolejny mod? Przeszło mi to przez myśl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[F] Audi A3 1.8 20V Kompresor :whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też Cię poniosło ---------- Post dopisany 20-09-2013 at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany 19-09-2013 at 16:34 ---------- :hi: Będzie ktoś??
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
"Czerwonej" mu zatankowali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: