Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za zacnego spocisza Pucek jak się namyślisz to daj cynka na pw
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Tylko to będzie gruba rzeźba Dual Color LED P21/5W 60x SMD 3528 Bay15d 1157 USA (3583231655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tam o Parking pod hipermarketem sie niemartw tylko pod kebabem Szkoda że Maniek jeszcze nie odpalił budy. Przyjechał by na forum. Ale by była jazda
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Mi chodzi od dłuższego czasu taki mod by pozycje/stop na 21/5w zostawić na dole + dorzucić górę (miejsce halogenu) do tego halogen przenieść w miejsce kierunku (idealne dla lamp USA/folia) a w miejscu wstecznego zastosować taką żarówkę Dual Color LED P21/5W 60x SMD 3528 Bay15d 1157 USA (3583231655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. co mogło by dać ciekawy wygląd. Mniej więcej zasada działania kierunku i wstecznego 3216603 - Diodlampa 12V 60xSMD vit/gul BAY15d (kombinerad blinkers-/positionsljus) - YouTube sorry że tutaj ale tak mi się skojarzyło
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mogę tylko się nie zdziw jak rankiem ujrzysz moje B5 zamiast B8
-
[ALL B5] Audi S4
ale jak na złość c**j pogodę strzelił Daj spokój, wkurwa miałem cały dzień... http://i.imgur.com/55CD50U.jpg http://i.imgur.com/0a5mfe4.jpg Jak na razie przymiarka, jutro rzeźba Gracjan jak byś chciał to możemy się zamienić stołkami i moje możesz na tajle przytulić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[ALL B5] Montaż parktronica
No jestem ciekaw. Zobacz u mnie w wątku jest gdzieś zdjęcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tańszy niż do B5 ZDERZAK PRZOD PRZEDNI AUDI RS4 A-4 (3621245696) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] Montaż parktronica
No tylko czujniki patrzą pod innym kontem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mnie to wstyd jechać. Pociesza mnie fakt że będzie bracik swoim mobilnym basenem. Ma też zwerbować kumpla w A4 B6
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
:polew: Sam na taki poluje. Poliftowy w LZ5T to wygrana na loterii
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Mam ten sam
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Kolor to LZ5T?? Ja niestety nie mam turbo ale początki podobne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
50 kucy Z wieczora, po robocie z pifkiem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wyślij mi pw ok 21 to podeślę Ci co i jak
-
A4 Diesel
Mega mi się podoba. Pomimo iż to awant w tym kolorku robi robotę. To chyba 3 avant w B5 jaki mi się spodobał z forumowych wozideł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co się stało z rejestracją ze taka delikates pomelana??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spadaj, udaje że tego nie przeczytałem... Ps. Jak to jest z zawiasem do ośki a Q? Różnica jest tylko w tylnej sprężynie, jedne są tylko do ośki, bo są za szerokie i haczą o półoś. A niektóre są wąskie to pasują do Q i do ośki. Wszystko zależy od firmy. Ja mam pod Q gwint z KW Na razie delektuje się komfortem, może ewentualnie założę -3 eibacha, nie wiem jaki będzie efekt, muszę to wszystko przemyśleć Nie idź w półśrodki, bo to tylko koszta a i tak się skończy na gwincie +1 Sam to teraz przeżywam 1200zł poszło w amory i springi a mogłem mieć dobry gwint już za to :facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pocieszę Cie, B7 kupiłem z zatartym mechanizmem wycieraczek:decayed: Ale dzisiaj wpadł nowy + nowy akumulator To już wiemy czemu osiek furaka chciał sprzedać ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Jak wypłacą mi kasę z ubezpieczenia rowera to może się dogadamy co do kubłów Ty się do nich nie zmieścisz Schudnę :polew::polew: Targuj z Ośkiem cenę za zatarty mechanizm <lol>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak wypłacą mi kasę z ubezpieczenia rowera to może się dogadamy co do kubłów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rower z piwnicy. A 4 inne górale stały na sieni niczym nie zapięte