Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja dzisiaj po paintballu kilka siniaków ...i portfel lżejszy .......j**ancy nie dali się wyruchać tą vectrą :facepalm::facepalm: jakby nie szlo wolni jeździć ile miałes? Poszalałeś tym 1,6
-
Dziwne dżwięki, czy to napinacz paska klinowego?? Filmik
dołączam się do zapytania. U mnie ten sam dźwięk i po nagrzaniu cichnie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A miało to już w końcu jeździć 2 Faults Found: 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - Intermittent
-
Mixture Adaptation ??
PS. Wiem że temat był poruszany ale nie mam lpg i nic też nie kopałem w silniku ostatnio. Posprawdzam szczelność dolotu itp itd. Zatankuje 95 na innej stacji może coś to da bo w sumie mam niecałe 1/4 baku. ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- OK
-
Mixture Adaptation ??
Pany dzisiaj robiłem sobie sprawdzanie błędów VCDS`em. Nie potrafię skasować następującego błędu. Co to może być?? Jeśli od paliwa słaba jakość mieszanki to ostatnio tankowałem 95 na 1-2-3 może być że lipne i dolać mu 98?? Address 01: Engine Labels: 058-907-557-ADR.lbl Part No: 8D0 907 557 C Component: 1,8L R4/5V MOTR HS D06 Coding: 04001 Shop #: WSC 00000 VCID: 30650E19F038729 2 Faults Found: 00561 - Mixture Adaptation 15-00 - Adaptation Limit (Add) Not Reached 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - Intermittent
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No mod fajny tylko drogi No tak, ale gdy się go rozłoży na 5 lat jazdy to wychodzi mała sumka i tak to sobie właśnie tłumaczę A te od ośka łyse??
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
Jedynie słuszny olej. Sam na nim śmigam i auto ciszej i lepiej chodzi moim zdaniem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolejny mod na pokładzie Podświetlanie nóg wpadło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potwierdzam. Nawet w niemcowni spierdzielili mi prawy bok :doh: Arturku słyszałem że zamówiłeś kuchnię dla żony w Twoim ulubionym smerfowym kolorze. :polew: Wczoraj na lakiernie wjechała kuchnia do malowania w identycznym kolorze jak Twoje auto. Następnym razem cyknę jakieś foto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon jak tam Twoje wozidło??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Horny, nie załamuj mnie .. chodziło mi o to, że kupujesz bude w quattro i przekładasz wsio ze swojego i masz to samo tylko w quattro oczywiście tylko podrzuciłem Ci pomysł, nie piszę cobyś tak zrobił jak by było 1.8t to jest sens a dla ADR-a to bez sensu ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ---------- wgl. by nie jechał ---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ---------- za to ja z chęcią bym przyjął taką budę Licznika nie przełoże bo trzeba by zmienić miskę i ciągnąć czujniki Reszta gratów jest identyczna jak moje. No może jeszcze tylen światła mam po pierwszym lifcie. Reszta jest dokładnie taka sama. No i silnik i napędy zapewne do remontu ---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ---------- :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aż strach się bać normalnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wariaty Czasami jestem pewny tego że im mniej powiem tym lepiej dla mnie :grin:
-
[ALL B5] Audi S4
Szkoda
-
[ALL B5] Audi S4
Mam kawalątek więc trzeba będzie zanabyć A te rolety tylnych szyb pogoniłeś??
-
[ALL B5] Audi S4
Gracjan jaki materiał kupiłeś i gdzie?? Na co to kleiłeś?? Muszę wyrezać roletę na tył a przyszła w innym kolorze półka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ale dalej nie rozumiem co miał bym tam przełożyć chyba tylko radio. ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- a ja myślałem że u ciebie V-ka drzemie a to wyciągi z parkingu tak huczały :polew:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
poleciało pw do sprzedającego z prośbą o zapoznanie się z twoim postem i udzieleniem odpowiedzi thnx
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra ale to jakiś padło jest. tam trzeba z dyche wpakować by to jakoś się kulało
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Zostałem oszukany przez forumowicza Al@an - http://a4-klub.pl/members/al%40n-72001/ Zakupiłem wycieraczki od passata polifta - pisałem o tym w wątku gdzie sprzedaje części z niego. Cena dogadana na 50zł+ 20 przesyłka (a na przesyłce koszt 11,40 ale już mniejsza o to). Wycieraczki dotarły 10.09 i niestety były złe, od A4 polifta Oczywiście napisałem co robimy by sprawę załatwić. Stwierdził cyt:"Prawdopodobnie bede mial takiego paska za tydzien z rozbitym przodem wycieraczki chyba beda. Jak cos to ci dosle a jak nie to zwroce kase. Tych mi nie odsylaj nie rob sobie kosztow" Wszystko spoko tylko tydzień minął już dawno a ze sprzedającym kontakt się urwał. Nawet nie raczył odpisać że jeszcze miesiąc/rok czy cokolwiek. Zostałem z wycieraczkami, które nie są mi i tak potrzebne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na to padło żadna fajna d*pa nie leci :polew: ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- Po co się pchać w bagno?? No i co miał bym przełożyć niby??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman jak się upalało B8. Widziałem ten krawężnik pod kebabem brałeś jak Range Roverem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: No i do roboty