Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Nie zapomnij emblematow z klapy zdjac
  2. Ja kiedys doly ponizej listew pomalowalem czarnym hameritem w poldku i handlarz go kupil:decayed::polew:
  3. Jest szary prawy i dwa jasne ale cena kosmos
  4. Dokladnie jest tak jak piszesz. Przy 10kzl przestalem liczyc ile poszlo w czesci i mody. Liczylem ze tam po prostu sie juz nie ma co sp***dolic, ale devilowoz zawsze pokaze ze potrafi. Przekladnia byla nowa montowana 2,5 roku temu. Dlatego licze ze rozdupilo jakis przewod po prostu. Wkurwa chwiloego mam ale zapominam o tym po pierwszym km przejechanym po naprawie/modyfikacji. Jedyna opcja na sprzedaż to tylko taka ze trafi sie cos dobrego i pewnego jak twoje bepinc albo mironowy "ulep" chociaz z tym drugim musze poczekac az sprzeda to za cene foteli ktore tam wpakował Mirku bez urazy za tego ulepa ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:21 ---------- Widzialem go rano juz. Przebieg dobry. Szkoda ze go w polsce ktos przekreci
  5. Kolego nogi i drzwi wpinasz w kostki przy nogach pasażera/kierowcy od razu ciągnij kable pod oświetlenie nóg. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-podswietlenia-nog-otwarciu-drzwi-50214/ Przecież nie potrzebne ci świcące się drzwi gdy są zamknięte A tylne słupki w lampkę sufitową i masz podzielone już "zapotrzebowanie na prąd" ---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ---------- P.S. Gdyby ktoś Ci zaoferował takowe jasne słupki to daj znać bo ja szukam
  6. Graty. Jak odpaliłem temat to myślałem że na sell :grin:
  7. THNX Pucek za info. Pany kupował ktoś magiel? Regeneracja? Firma? Koszta? Śląsk okolice
  8. Pucek jaki laciek wchodzi na tuaregi??
  9. To już nie tyle o koszty chodzi tylko o priorytety. Trzeba też w mieszkaniu coś ruszyć
  10. Dokładki pomaluje jak zmienię przedni zderzak i maskę. Do tego wpadną światła i będzie w miarę. Lato zostaje jak jest i zawieszenie też. Do czasu ogarnięcia w/w elementów. Ino teraz ten wyciek
  11. kur..... mieszacie z tymi felgami A miałem wszystko poukładane w głowie. teraz to trzeba zrobić różowe i sworowski "edytion" by się kuźwa choć trochę zindywidualizować
  12. 2012 Audi A6 Supercharged Badge Photo 14
  13. Bo tylko jeden to znaczek s-line drugi to jakiś ulep Radzę prześledzić te 102 strony
  14. Zobacz czy maglownica nie pluje, u mnie było to samo, zatarta maglo i zaczęła puszczać płyn, radzę nie jeździć bo i pompa może pierdnąć. Magiel był robiony ze 3 lata temu. Mam wyciek gdzieś wysoko przy grodzi tak jak by pod pompą hamulcową. Niestety tyle udało mi się zlokalizować przy latarce. Jutro to ogarnę. Jak dolałem płynu to cisza. ale zostają plamki tam gdzie stoję. Sama przekładnia też sucha
  15. 4 fota troche podpicowana mega by byla na kalendarz
  16. nic nie kombinuję - kto Ci da 95 tyś za B8 ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ---------- Damian, kupiłeś te Mirkowe rotory? nie kupił - chyba szuka orginałów - ja bym w życiu nie dał 7000zł za logo audi na feldze No za twoje mozna dac w ciemno. Jak możesz wrzuć jeszcze raz linka do tego gościa od felg bo chodz mi po glowie cos
  17. Miron co ty kombinujesz? Czyżby kombiak?? Chyba mi wspomaganie mówi papa. W knurowie pompa zawyła w zbiorniczku tylko piana :doh:
  18. Tak to jest ze jak cos chwalimy to sie potem sypie
  19. Po robocie jeszcze na szybko w kaczce zimowki wrzucalem. :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.