Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturoo Ja postaram się przytoczyć padło chociaż na hale jadę i nie wiem czy się wyrobie do 19
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No ja mam przedliftowy Będę musiał zanabyć takie cudo
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Rozkręcić to go rozkręciłem tylko sama tarcza tzn to jest zespolone poziom paliwa z prędkościomierzem. Poziom paliwa jest na "wcisk" na bolcach a sam prędkościomierz na torx 2szt. I właśnie tego torxa nie mam. A zestaw był kupiony najtańszy topex jak potrzebowałem wyregulować ramkę szyby
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany ten torx do odkręcenia cyferblatów to jaki rozmiar bo oczywiście w kupionym zestawie takiego nie posiadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Taka sytuacja dziś o 15 pod m1
-
Moje prace
Oki thnx
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja tez nie dam tysiaka. Mial bym dobre latarki u qwertego w tej kasie. Masz latwiej bo do przedliftowych swiatel nie da sie wsadzic bixa
-
Moje prace
Griffe jaką stosujesz technikę do zakrycia odprysków??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiś link? Proszzzz Przedmioty użytkownika Irria - Led drl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Żarówki Halogenowe H3 55W w Halogenach - a w tych sramtamowskich halogen jest na ledzie. Dopłacić 4 stówy za halogen na ledzie... Halogenów przecież nie używa się cały czas, więc jeden komplet żarówek starczy Ci na 10 lat - chyba że akurat masz pecha i te 10 lat przypada na okres w którym Ty masz to auto w posiadaniu A poza tym, wątpię aby te ledy świeciły tak dobrze, jak żarówka. Nie powiedziałem że to kupie przecież za taką cenę. Wiesz wydaje mi się że to jest dokładnie tak samo jak z ledami do tyłu. Kupisz noname światła ledowe będzie to świecić jak światła w maluchu. Kupisz ori to jasne wyraźne światło o określonej mocy. Podobnie myślę będzie w tym przypadku widziałem live osram led&drive czy jakoś tak i daje dużo więcej światła niż noname z allegro a niby to samo.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
potrzebne jak w piźdz*ie gwóźdź Witka Panowie! Szkoda że nie byłeś wczoraj wymienić mi żarówki. 1,5h w garażu zmieniałem bo całość tak wypalona że oprawa wtyczki popłynęła. Mówcie co chcecie ale nasze światła nie są i raczej nigdy nie będą przystosowane do tego by śmigać na nich cały dzień nie mówie nawet już gdy w upale staniemy w korku na światłach i to się grzeje tam. Uprzedzając wasze docinki odnośnie jakości żarówek to używam h7 night braker wiec nie jakieś chińskie gówno za 3 złote co by się nadmiernie grzały. ---------- Post dopisany at 12:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- http://leonclub.pl/forum/download/file.php?id=4004&sid=2d045446bf2003f90a57f3d9673061ec&mode=view
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakiś link? Proszzzz Przedmioty użytkownika Irria - Led drl - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Żarówki Halogenowe H3 55W w Halogenach - a w tych sramtamowskich halogen jest na ledzie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja tym co jeżdżą na halogenach proponuję wymienić filtry kabinowe, bo to nie mgła tylko im szyby w środku parują H4mm3r ja cię proszę.. Ja śmigam jak jest deszcze. Mgła mało spotykana raczej więc kilka razy w roku. Dodatkowo jak po ciemku gdzieś się jedzie to ładnie doświetla pobocze ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- jakiś link?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trochę wiejski design ale idea halogenów led z doświetlaniem zakrętów homologacją na to i drl`em jest dobrym torem OSRAM LED DRL FOG 2w1 LEDriving na12V i 24V NOWOŚĆ (3672247232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko ta cena powala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Seba drazysz Za chwile ktos wypali ze b5 to juz zabytek i archaiczne rozwiazania tam sa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fakt B5 to nowe auto ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Hammer ty i ten twoj humor Horny no nie gadaj że Ci się klima wysrała, bo nie uwierzę Działała normalnie do czasu az temp nie spadla w okolicy zera wiec chwilowo nie mam jak sprawdzic by pozbawic cie twych obaw Niby dlaczego miala by pasc. Dzialala dobrze ostatnie dni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fakt B5 to nowe auto ---------- Post dopisany at 09:26 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- Hammer ty i ten twoj humor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez sie dokładam do życzeń Hi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a to przepraszam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale tak jest w kazdym inaczej by ci weze zamarzly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Klima się nie włączy na w okolicy zera. U mnie dziś już gwiazdka zanikła ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wspomnienie soboty ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ---------- Ketchup pewnie znalazł się tam nie przypadkowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema z rana Mirek dresowoza szukasz? to juz a6 ladniejsze:whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po spociku Thnx Głos oddany