Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Bulik dzisiaj o 7:55 pomykał do pracy (jak mniemam)
  2. Ku...... b5 to juz nie ma sie co pokazywać
  3. Będzie motywacja do wrzucenia jakiegoś min 1.8T
  4. a oskowe 19" za wiela?? Pw. Przypasi et do b5??
  5. Jeszcze trochę i dorezasz d*pę z avanta z powodu tylnych kierunkowskazów
  6. Mi to i tak wsio ryba wychodze do roboty to jeszcze ciemno wracam to juz ciemno. Najlepsza pogode to przesiedze w biurze albo warsztacie. :/
  7. w ten spotowy dzień :buhaha::hi:
  8. wszystko zależy od gustu. Zobaczcie jakie Mario ma parcie na ranty Osobiście mi to nie leży. Egon też ma naciąg duży na fledze. Jednem to leży drugiemu nie. Bardziej podoba mi się optymalnie felga równo z oponą tak jak miał pucek w b5 albo teraz ma miron. Osobiście też wpakuje 19" pomimo iż przy mojej zawrotnej mocy to już nie będize chciało ruszać
  9. Przymierzyłbym Ośkowe RSy:whistling: a są do sprzedania Wiem że są, tyle że ja chcę kupić coś czego nikt nie ma, ale z drugiej strony jak oglądam B7 na RSach i glebie to jest miód Te RS to bym przygarnął do B5 :buhaha::buhaha: Mega mi się wzór podoba i zagości na bank w większym rozmiarze w moim poczciwym "Devilowozidle" bo na zimówkach od Mańka to pomału wstyd się pokazać :wink:
  10. będziesz na zimówce już,czy na lecie jeszcze ?? jakbym chciał zimę przymierzyć?? do siebie....wiem ,że masz 225/45/18...i się zastanawiam ,czy to by u mnie siadło ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- Devil, fura w sam raz do ciebie zważając na cenę Nie czujesz jakiegoś przyciągania jak widzisz tą cenę? Lub chociaż jakiegoś mrowienia :nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie: jak on to poczyta....:polew::polew::polew: aleś przyłożył teraz :notworthy::notworthy::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: Obaj po jednych piniondzach A mrowiło to mnie dzisiaj w robocie ........ w d***........ od siedzenia i gapienia się w monitor
  11. Pucek bedziesz jutro na gl?? Będę, podeślę Ci dzisiaj te foty bo dopiero zaraz idę rozbierać auto Przypomnij mi jutro o tym proszku oki doki
  12. Pucek bedziesz jutro na gl??
  13. chyba nie ale 100% pewności nie mam
  14. nagrać sobie oczywiście możesz ale zanim cokolwiek upublicznisz to dowiedz się czy wolno ci to zrobić. Bo może być tak, że gościowi nic nie udowodnisz a sobie narobisz problemów. Rejestrowanie rozmów bez zgody jest nielegalne a wątpię, że na początku rozmowy uprzedzisz o tym fakcie. Nie wiem czy takie nielegalne. Całkiem niedawno nagraliśmy z kumplem rozmowę z jego żoną gdzie przyznaje się do zdrady i "że go nie kochała" Poszło do sądu i nagranie zaliczyli do dowodów. Oczywiście upublicznione nie zostało. Swoją drogą np u ojca w zakładzie pracy każda rozmowa jest rejestrowana i jakoś nie musi nikogo informować o tym fakcie
  15. tylko Vagiem
  16. Potwierdzam "kolega" odesłał 60zł Podsumowując: Al@n skasował 70zł (50+20) za wycieraczki i przesyłkę. Przysłał nie to co trzeba. Odesłałem wycieraczki za 14,5zł (oczywiście mój koszt). Otrzymałem 60zł a więc jestem 24,50zł w plecy na transakcji Przy okazji wyszło na jaw że kolega Al@n działa w zmowie z innymi sprzedającymi. Chciał zamiast wycieraczek wysłać "coś innego". Zaproponowałem samopoziom do b5. Stwierdził że dogadał się z innym sprzedającym na forum samopoziomy i że nie może puścić za mniej niż 200zł :doh: bo był by problem. Mimo wszystko nie polecam. trzeba było zapytać czy mam wycieraczki do passata ! a nie napisałeś masz liftowe ramiona ? napisałem ze mam 50zł i dalej poszło także pretensje powinieneś kierować także do siebie A z tą zmową nie przekręcaj bo masakra, powiedziałem ze mam samopoziom zarezerwowany dla innego kupującego a nie za załatwię ci od innego sprzedającego. Nie wiem z skąd takie rzeczy bierzesz bo moja głowa jest mała Pisząc w wątku gdzie sprzedawałeś passata na części miałem na myśli ramiona z a4 b5 fl? :facepalm: Co do zmowy to tak wywnioskowałem z prowadzonych rozmów, które z resztą na prośbę admina wysłałem. Niech więc on zadecyduje.
  17. To trzeba szukać na graty takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.