Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Dzięki j**anym złodziejom zostałem lżejszy o dwa koło w dosłownym tego słowa znaczeniu i przenośni I weź tu pracuj uczciwie a luje na bezrobotnym zabiorą co twoje.
  2. Pany kto pracuje w ASO VW bo mi się zapomniało a sprawa jest. Może być na PW
  3. Niby tak, z drugiej strony ja na takiej śrubie zrobiłem 300km jak komuś się spodobały moje felgi Tylko ta jedna śruba nie była odkręcona
  4. Potwierdzam też mam 95r i mam dwumas. Koszt w DE 800 Eurasów + wymiana
  5. Już się martwiłem że dzieci Ci weszły na głowę i przepadłeś bez wieści
  6. Jeszcze będziecie żałować starych dobrych B5 :polew:
  7. No niestety postępuje... jej leczenie jest drogie a i tak nigdy się z niej nie wyleczymy :grin: A co byś z tymi pieniędzmi robił... mało kiedy pijesz, laski nie masz, nie budujesz się, wakacje Ci firma sponsoruje była do czasu jak nie kupiłem auta... potem trzeba było na czymś przyoszczędzić :polew::polew: chyba muszę pogadać z moją
  8. To chyba trzecie w ostatnich dniach :hi:
  9. jest - allegro ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- ja dłubię coś takiego ... http://a4-klub.pl/akcesoria-248/opryskiwacz-pianownica-jakiej-uzywacie-jaka-poj-byla-praktyczna-268728/ ...na moje potrzeby wystarczy Jak ja bym wystartował z myciem pod blokiem to mnie stare umy zjedzą. Zapomnij że odpalisz auto i zaczniesz odśnieżać. Spłukanie samą wodą jeszcze ujdzie ale jak już felgi popsikałem to gestapo zadziałało i wiejscy się w momencie napatoczyli
  10. Wy se sami nakręcacie teraz klientów. Pucek delektowaniem na B7 które puści zapewne dopiero jak miron sprzedawać będzie B8 alb osiek. A nam zostaje obejść się smakiem
  11. Te to znajdz mi też jakieś kubły najlepiej w materiale poliftowe z grzanymi d*pami Same jakieś paście na allegroszu
  12. Dobra to idę szukać kubłów bo ostatnio po sopocie jadąc na prawym odkryłem że cały fotel się rusza jak by był złamany
  13. Słyszałem coś o tym już jakieś opowieści i mity się snują. R8 stoi u mojego kumpla na komisie w Zabrzu-Zaborzu na komisie. Co do wrocławia to teraz się RS6 jeździ oglądać
  14. Popatrz na stopkę wpisu nad tą chmurką
  15. To już h**** B5 nie ma co się pokazywać na spocie o Mario to już nie wspomnę. :polew: P.S. Co się dzieje z Tomaszem??
  16. o co chodzi z tą miejscówką Horny? A na spocie się zgadaliśmy że jakiś "mały" wypad można by zrobić na %% A miejscówa jest mojego znajomego. Kupił i nie ma czasu tego rozkręcić. Ja się chyba tym zajmę od wiosny. Powiedział że jak będę potrzebował to mi/nam go udostępni na zasadzie przyjedzie otworzy bramę, wjedziemy - zamknie i wróci następnego dnia by nas pozbierać BTW :hi:
  17. Jest w dziale zrób to sam ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- A masz ori dokładkę pod pdc? Ori dokładka jest inaczej profilowana z czujnikami a inaczej bez nich
  18. To nie dziwota że stać cię na b7. Mi jak mama gotowała to też miałem więcej na koncie :polew:
  19. Pucek uważaj co piszesz bo dwa posty wyżej widziałem chyba wpis Twojej lubej ;p Nie żeby coś ale obiad czasem warto zjeść :polew::polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.