Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, wiosną pojeździsz na nartach Chyba w lipcu
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Ok 19:30 czerwony b5 na ramkach (troche wyplowialych) dja... pod casto/jula
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gadałem ze znajomą. Siedzi nad reklamacjami za urlopy bo..... w górach nie było śniegu- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No to jutro będzie rezanie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a samą kostkę z pompki rezałeś czy miałeś ori??- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No i musisz mieć inny zbiornik. Sam właśnie chce takie coś zainstalować u siebie mam wszystko poza kostką do tej pompki i teraz się zastanawiam, który pin jest z czujnika? W przedlifcie po opustoszenia zbiornika na jednym z tych trzech pinów pojawia się masa która bezpośrednio wpada na licznik. W poliftach jest odwrotnie (pełny masa, pusty masa zanika).- [B5 AEB] SedANowe USA by deny
Znaczek przyklej obowiązkowo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jezeli kasz klocki masz z czujnikiem to dziala ona z automatu- [ALL B5] Audi S4
O ile kubly i roll jakos mi pasowaly tak teraz juz spazdzierzyles auto- Opinia na temat 1.8
ja już pisałem auto niedogrzane plus trochę korków i 10-12 łyka.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi::hi:- mocowanie siatki bagażowej w bagażniku
Kolego tam na dole jest jakby nakrętka. U mnie się jedna ukręciła i normalną nakrętkę mam.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra teraz widzę że przynajmniej w przedlifcie to nie realne. Ta sama żarówka podświetla wskazówkę i część tarczy więc max beznadziejnie to będzie wyglądać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zdrowych wesołych Świąt Panowie i Panie. Wielu okazji do rezania- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam 3 licznik w domu to trochę przez święta coś pokombinuje- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Standard to był bez fis i bez ramek. Przerobiłem 3 liczniki w międzyczasie z wyświetlaczami włacznie P.S. Standardem nie jest też biały fis A chodzi mi o to że całe blaty są ciemne a jedynie wskazówki świecą- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
...a po drugi...jo mom już taki cuś od 2 lot...?! yno jo ne mom padliny tak dugo. A gebels szporowal jak z buchu dobieral dingsy- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Kiedyś zagości a tu filmik. Efekt jaki daje wskazówka po ringu https://www.dropbox.com/sc/h34z71l3mqvigsz/AMPhs5RDSk Ino nie pisz że nie działa- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Nawet mnie nie wk..... ADR jeb....y:facepalm:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Teraz już musi banglać Widziałem takie coś już gdzieś na forum- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
teraz powinno- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
teraz??- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany ogarniał ktoś jak zrobić by świeciły tylko wskazówki?? U mnie po wielu przejściach prezentuje się to tak: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE