Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdyby tak wpadły "lewe" pieniążki Eibach -
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zawsze tak mówię dzień góra dwa po przepiciu
-
Białe wskazówki zegarów B5 jak w S4
Ale temp to miałeś zajebistą Swoją drogą ciekawa opcja z tym wskaźnikiem z paska
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
No i dzisiejszy szybko mod wpadło część pakietu światło. Nogi przód Zostało coś pomyśleć o tyle + tylne słupki i drzwi. W międzyczasie przyleciała ori półeczka na tył. Zmienię obicie na czarne i będzie montaż Foto jakieś klepnę w wolnej chwili ---------- Post dopisany 16-12-2013 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 20-10-2013 at 21:46 ---------- Trochę nowych gratów: Wszystko już wyprane czeka na montaż. Żeby nie było że nic się nie dzieje. Może w tygodniu wrzucę więcej fotek z montażu. Jeszcze trochę i będzie to "najlepiej wyposażony przedlift" :grin: ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- aaa i jeszcze wpadł altek po regeneracji i nowy przewód od wspomagania bo stary "ślimak" zardzewiał i płyn powiedział papa:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Nie bez kozery mowia ze q jedzie jak zaden inny ale hamuje jak kazdy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
Inny nr burdelówy 3U0947105 LAMPKA OŚWIETLENIE KABINY SUPERB 3U0947105 VW AUDI (3785936626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Musieliśmy się jakoś rozminąć też byłem na carr ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:58 ---------- Pucek to o tym serwisie wspominałeś?? - Historia pewnej RS6 i SSerwis Sopa • .: AUDI KLUB POLSKA :. •
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomaszu ja jechalem jakos 10 po ale auto moje stalo blizej wjazdu bo parking byl full
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale zeby nikt:facepalm: ide na sklepy
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
3. Cupholder 8D0862533E Da się to dostać bo w końcu wiem czym zatkać dziurę po kasetach
-
OEM mods A4 B5 - wykaz modyfikacji
SKODA SUPERB 1 I 01-08R/passat b5 W8 bez szybra: 3B7947105 (F2EN) z szybrem: 3B7947106 (F2EN) Były różne kolory Opis kostki/przejściówki: Adapter fr W8-Leuchte ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ---------- Oliwa R8 420103485B ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- cieczy R8 420121321 ale nie wiem czy pasuje do b5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie ktoś coś dziś gdzieś kiedyś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hello
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dla siebie coś??
-
opony całoroczne
Test opon całorocznych w rozmiarze 175/65 R14: czy są gotowe na wszystko? ---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- Na każdą okazję? Test opon całorocznych w rozmiarze 195/65 R 15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiem wiem Jeszcze nie są wypolerowane dlatego taki słaby. Po polerce jest żywiej. Ludzie to mają najebane w głowach. Jeszcze takiego koloru nie było w historii jak dziś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po robocie :hi: Pucek mówiłem Ci że ten Rall4003 to się nadaje tylko na wlepe Ale ty się uparłeś na domkach no i proszę teraz będziesz miał taką kuchnię (jeszcze przed polerką) A mówiłem o kolorach to pogadamy na trzeźwo :polew::polew:
-
VAG COM nie laczy z fordem
Kolego do fordów to elm327
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no od dawna była o tym mowa więc zbytnio zaskoczony nie jestem. Ale może to będzie ten kop w końcu do działania a nie grzania ciepłej posadki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i stało się to o czym ostatnio wszyscy w kuluarach gadali. Dziś całe biuro dostało wypowiedzenia z dniem 31.12.2013
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za namiar ale już dawno wiem o tym gwincie Szukam coś bardziej firmowego:wink: no domyślam się. Po prostu dzisiaj zajarzyłem dopiero
-
opony całoroczne
Bracik teraz zanabył całoroczne za ok 800zł 4szt 14" do Golfa III. Niestety nazwy nie pamiętam Ujmę to tak lepsza nowa opona niż jakaś stara. Porównanie było do starych letnich i starych zimowych aczkolwiek i ta i ta miały ok 4-5mm. Wady to jest głośniej. Co do zimówek to nawet nie porównuje bo stare nie trzymały w ogóle. Teraz na pierwszym śniegu bez problemu całosezonowe się trzymały i przy ruszaniu łapały lepszą trakcje niż moje zimówki w b5 przy 6mm ale to też może z racji mas i mocy. Co do okresu kiedy było w miarę ciepło to różnice odczuwalna znaczna na mokrym. Wcześniej golfiak bez problemu zarzucał d*pą bez ręcznego. Na wielosezonowej bardzo ciężko. Prędzej przód płużył. Generalnie idea była taka że auto posłuży jeszcze max 2lata to też nie było sensu kupować 2 kompletów opon. auto wykorzystywane głownie w mieście i trochę szybkiego ruchu. Jak będzie czas i trochę się warunki pogorszą (dla czterołapów polepszą) to bardziej po testujemy