Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
PAny byłem dziś w gl w tym sklepie co ktoś wrzucał link. Do -30 idą seryjne amory. Tak powiedział sprzedawca. Komplet Kyaba ok 700zł by wyszedł. Jeśli to prawda to wrzucam na moje stare amory te springi. Wiem że to nie najlepsze rozwiązanie ale martwi mnie jak tył opadł. Jeśli na starych amorach będzie stał prosto to w tedy pomyślę o wymianie na nowe. Jeśli opadnie tył jak teraz to znaczy że springi się poszły dymać :facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja Ci chyba lepiej przelew poślę, a odbiorę przy okazji...bo na dzień dzisiejszy nie widzę terminu:facepalm: Spoko nie pali się ---------- Post dopisany at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:46 ----------
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
No i gites
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja w piątek będę na 100%
-
wysoka temperatura
hmmm ja mam motortemperatur. Więc chyba gadamy o tym samym. Czyli głównym winowajcą będzie czujnik temperartury który daje sygnał na wskaźniki. Domyślam się że informacje na kanał 51 daje inny czujnik? Jeśli tak to pytanie czy ktoś wie jaki to czujnik. Jaki ma nr i gdzie się znajduję. Chciał bym to jutro zamówić zaraz. No chyba że to informacja z tego samego czujnika to w tedy nadal zegary będą winne. Ale żeby w dwóch naraz padł wskaźnik??
-
wysoka temperatura
na 51 wg papierów które mam to pokazuje temperaturę silnika i tam mam tak 83-84 w ziemie jak go "grzałem" to było max 87
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na żorskie?? Nie wiem co z tą temperaturą :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany potwierdzi ktoś?? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-237/wysoka-temperatura-252066/index3.html#post3744781 Ktoś w aso by mi zamówił ten czujnik do pt?? ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- Mam springi eibach pro kit, ale morki to dla mnie wielka niewiadoma ---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Pany a warto kupić takie coś: AMORTYZATORY SPORTOWE AUDI A4 95-00 KOMPLET ! (3488074775) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. czy lepiej dołożyć i kupić coś innego?? Jest coś w oklicy SZ by podjechać i kupić na miejscu??
-
wysoka temperatura
Tego się obawiałem. Pozostaje VCDS.
-
wysoka temperatura
No i mój ADR ześwirował. Objaw wskazania temp cieczy 110st. Czasami jest tak że śmigam po mieście i jest ok a czasami na postoju wskoczy na 100-110. Dziś auto stało godzinę pod domem temp oleju spadła na ok 70 stopni a cieczy 110 nadal. Na początku myślałem że padł licznik. Wymieniłem na stary bez fis i objaw nadal ten sam. Wątpię by oba padły. VCDS pokazuje zero błędów. Auto się nie gotuje. Są jednak problemy z odapleniem zwłaszcza po dłuższym postoju. Objaw jak gdyby zalewania paliwem. Potem po zagrzaniu już odpala normalnie. No i teraz najciekawsze klimatronik na kanale 49 pokazuej 0 Pytanie czy przedlift nie miał wskazań na tym kanale? Obstawiam padnięty czujnik temperatury cieczy. ktoś może to potwierdzić?? ---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ---------- P.S. Gdzie sprawdzić w VCDS odczyt z czujnika temp cieczy??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chce kupić tył i przód. Liczę że może równo siądzie dzięki temu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pane ja miałem o tyle prościej ,że do Q szukałem....jeżdżę na tych esowych i jak dla mnie bomba...sztywno ,ciasno w łukach idzie śmigać..... a komfort bardzo dobry....trochę stracił przy sprężynach Weitec'a ale dalej dla mnie super Czyli lipton
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heh chodziło mi o coś bardziej konkretnego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie jakie amorki polecacie do tych moich Beibechów -30?? Dzisiaj jechałem na pusto do krakowa i na moście mało nie skończyłem na bandzie. Musze zrobić tą zwiechę bo tył pływa/ucieka i jest to mocno niebezpieczne. Chcę coś nowego ale w pieniądzach normalnych. Jakieś linki uwagi?? Arturoo wiem że sporo tego testował ;p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na licznik i na ecu są inne odczyty, więc możliwe, że czujnik szaleje, a na klimatroniku na jakim kanale sprawdzasz?51 to temp silnika, a 49 wody siema:hi: No właśnie pamiętałem tylko że 51 to temp silnika i zwykle mam tam ok 82-83 stopnie. W zimie max 87 i spadało czyli otwierał się duży obieg. Wydaje mi się że licznik mówi pomału papa bo przed wczasami na vagu wyskoczył mi błąd wskaźnika paliwa a temp na wskaźniku też nigdy nie była 90st tylko tak lekko ponad 85 pokazywało. Ehhhh drugi licznik z fis na złom będzie :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba pada mi procek w liczniku. Dzisiaj w sumie przy jak zjechałem z autostrady aż pod garaż temp mi pokazało 100stopni a na kanale 51 w klimagtroniku 82. Musze założyć stary licznik na kilka dni i zobaczymy co będzie:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Wczoraj odkryłem że rozsypał się wężyk między listwą wtryskową a przepustnicą. Być może to jest przyczyna. Muszę dziś zanabyć nowy i zobaczymy czy ADR idzie na żyletki czy zacznie działać Wszystkiego najlepszego Michał!!!!!!!!!:drinks::drinks:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Elo z doma. Dwa tygodnie urlopu i 1500km za mną. Nie licząc odpadającego koła i tego że auto odpala jak traktor to obyło się bez problemu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No jest zdecydowanie cichsza od standardowej. Trochę ją przy wirowaniu słychać. Jak chcesz to podjedź w przyszły tydzień zrobić pranie. Po wczasach będzie dużo :grin: A tak serio to zapraszam zobaczysz co i jak sobie, na wystawie czy te co stoją i piorą w sklepie nie oddają wszystkiego. Nasz kosztował 1299 z tego co pamiętam ale są i modele za 4,5 kzł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam LG od niecałego roku. Ten z tych nowych z silnikiem zabudowanym "Direct Drive". 10 lat gwarancji przemawia ale nie daj się zwieść jest to tylko na zespół napędowy. Reszta 2 lata. Spisuje się odpukać dobrze. Leci 3-4 prania w tygniu. Niby jest program że można prać dzieci ale jeszcze nie testował z powodu ich braku :polew:. Reszta gites. Jak byś się zdecydował na LG to lepiej dobrze patrzeć po parametrach. Ja sam szukałem dość długo bo zmiana jednej literki w oznaczeniu modelowym robiła dużą różnicę w parametrach. Jak będę w doma to podam Ci oznacznie (czyli za jaiś tydzień)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z zadupia wielkiego kapelon
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda że nie miałem jak podjechać. Swoją drogą 280km jechałem 6h. Nawet traktor mnie wyprzedzał. Podłoga ze dwa razy oberwała. Ograniczenie do 70 km/h w praktyce dla mnie oznaczało 30 Wszystkiego najlepszego dla młodych
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Prowizorki są najlepsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rankiem z plazing:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Woja wczoraj chciała zostawić skrzynie biegów na drodze. Masakra gdyby wsiadała w Polkową fure to pewno na gładkim asfalcie by przyhaczyła :facepalm: