Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM+] Black and white... aVant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanowne grono:hi:.

No i na mnie przyszedł czas... Po długich namowach i zebraniu się w siły i porobieniu fotek przedstawiam Wam moje A4. Poprzednim wozidłem mojej kościstej d*py było "fałvu" polo coupe '91 z 75 konnym silnikiem, no taki mały popierdalacz na gwincie, co źle oddziaływało na dyski w moim kręgosłupie :blink:. Pewnie długo bym jeszcze nim jeździł, ale pewnego dnia 22_01_2009, wymusiło mi pierwszeństwo coś co niby przypominało citroena xantie i było "ałłaa" i przetwórstwo na żyletki Polsilvera:facepalm:. Moje wymagania nie były duże...AJM, 2din, aVant i musiało mieć w roku produkcji na początku "2" i być komfortowe. Po długich poszukiwaniach i oglądaniu coś co niby miało przypominać A4:whistling:, powoli zaczynałem się przestawiać na volvo v40. Lecz pewnego dnia, a było to 21 lutego a w Roku Pańskim 2009, trafiła się przypadkiem ta oto poniżej Aczwórka (czysta seria 1ba na 15" słoneczkach):slina:. Od drugiego właściciela, pierwszym była jego ciocia, albo wujek w DE, potem kumpel i ja jako trzeci, więc autko pewne, w dniu zakupu 182tkm i sprawdzane po vinie, aktualnie na dzień dzisiejszy 252tkm . Bezwypadkowe, lecz miało drzwi przednie lewe wymieniane i tylne delikatnie kitem z cieniowane, po przygodzie parkingowej. Dobra koniec zanudzania, foty poniżej...

Dane szczególne:

Nadwozie:

- aVant...czarny z licznymi ryskami, bez relingów (seria)

- pomalowane dokładki (mój mod)

- oczy górnika tzn. środki lamp pomalowane na czarno (mój mod)

- grill i znaczek w czarny mat (mój mod)

- szerokie prawe lustro (mój mod)

- ori chromy wokół szyb ( mój mod), ale było jebaki...

- d*pa bez oznaczeń, został tylko znaczek :audi:

Podwozie:

- porysowane od gleby przez gwint wyregulowany na -100mm przód i -95 tył (mój mod)

- dwie rozpórki góra i dół, ori audi (mój mod)

- 18" łopaty a8 w ładnym kolorze z 225/40 fuldami (mój mod)

Silnik:

- 1.9 TDI AJM 115 KM, ale nie da się ukryć, że fabryka dorzuciła gratisa

- wybity katalizator (mój mod)

- zaślepiony EGR (mój mod)

Napęd:

- przód, z czterema aktywnymi hamulcami i ręcznym

Wnętrze:

- szkielet fotela kierowcy wbija się w mój szkielet reszta okej

- 2din, ze spalonymi wyjściami (mój mod), czego skutkiem jest błoga cisza z przodu. Łącznie 7 głośników, grają 3

- 2 szyby pod napięciem 12V i 2 szyby typu korbotronik

- 2 elektryczne lusterka podgrzewane

- szklany elektryczny szyberdach...polecam do przewożenia na przednim fotelu "pożyczonych" drzewek

- klimatyzacja, która działa tak, że ciompy lecą

- licznik z fisem (mój mod)

- kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach

- centralka z domykaniem szyb i szyberdachu

- jaśki x4

- ABS i ESP... Moja Ż, sobie to chwali

- czarne dekory piano black (mój mod)

- podłokietnik tył i przód passat (mój mod)

- podświetlenie drzwi przednich (mój mod)

- wygłuszone drzwi przygotowane pod nowe audio (mój mod)

Plany:

ojj...dużo, ale czas je cały czas weryfikuje, ważniejsze priorytety narazie są. Lecz na pewno:

- wymiana foteli

- ściema szyb, ale tylko o jeden ton

- tempomat

- ogarnąć audio...wzmak i nowe odseparowane zestawy głośników 16cm

- fmic i chip i bzdety z tym związane

- większe hamulce, ale dopiero gdy się obecne skończą

- klimatyzowany schowek...browca trza schłodzić

- obrysówki a'la USA

- włożyć w te lampy bixy i na stałe je wreście skleić

- kiera ze kleflami

Foty by Ewka::decayed:

P9300640.jpg P9300628.jpg P9300632.jpg P9300636.jpg P9300660a.jpg P9300647.jpg P9300651.jpg P9300667.jpg

Poprzedni dupowóz:smutas:

DSC00140.jpg

A tu potwierdzenie przewozu drzewek:lol1:

16042011085.jpg

A tam poniżej daje Wam pole popisu...oceniajcie i komentujcie:bla: :decayed:

Opublikowano

no ładna ładna suka ;D

Opublikowano

no konkret :wink:

Opublikowano

cudowna jest! i wkoncu temat założyłeś :decayed:

Opublikowano

Jest :slina:

Opublikowano

ładna suczka jest :kox: leży też ładnie :decayed:

Opublikowano

bardzo ładna sztuka

Opublikowano

Mi się podoba :kox:

Opublikowano

Kozak.Gratki.

Opublikowano

Śliczna, że tak napiszę :naughty::naughty::wink:

Opublikowano

no no super fura

Opublikowano
  • Autor

no to ładnie, że się podoba:wstydliwy:

:decayed::decayed:

Opublikowano

Biała felga robi robotę:slina::slina:

Opublikowano

i szyber sie przydaje :grin:

Opublikowano

suta gleba + ładne koło i avantowi nie potrzeba relignów :kox: bardzo bardzo ładnyy avant :hi:

Opublikowano

Ladna sztuka, czarne fury zawsze mi sie podobaly ale brakuje mi tutaj logo w grilu w bialym kolorze:wink:

Opublikowano
:a4fan::thumbup1: ta biało fela robi cało robota :shock3: i cie prosza nie woż drzewek w aucie :fool:
Opublikowano

chyba rozwiałeś moje wątpliwości co do chromów wokół szyb i białych felg :) dla mnie bomba

Opublikowano
  • Autor

i Andrzejek zawitał:decayed: to było kiedyś...ze dwa lata temu:wink:

Michał...pierw były chromy potem ta fela:wink:

Sławek...może zawita logo w bieli, ale już chyba nie w tym sezonie...nie zdążę kupić spray'u za pewne:polew:

Opublikowano

Logo białe obowiązkowo:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.