Treść opublikowana przez horny devil
-
BMW M5 w rękach gruźińskiego kierowcy
+1 +1
-
Prawidłowe ciśnienie w oponach 17''
Ja mam 2.3 na pusto 2.5 zapakowany. Na większym ciśnieniu mnie jakoś dziwnie nosi po drodze. Ale Barum to też nie robi szału
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Czujnik wymieniony na ori czy jakiś inny?? Ja się już przekonałem na własnej skórze że jak na forum 99% ludzi pisze że ma być ori albo taka lub taka świeca/ czujnik/ część to najlepiej tak zrobić dołożyć trochę grosza i mieć raz a porządnie
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Zapytaj w dziale Efekt wymiany licznika na fis w b5. Coś mi się obiło o uszy z tym że jak była pompa albo licznik z A6 to też pokazywało odwrotnie
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ja mam zgrabną skrzyneczke. Zajmuje tylko 1/3 bagażnika
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Ja zawsze mówię lepiej wozić niż się prosić. U mnie dyżurne narzędzia są zawsze
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Poszukaj na forum gdzieś chyba było jak to "przekonwertować"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Przez Kraków no tak musi być po bandzie od razu :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co wojna się skończyła a my dalej pracujemy dla nich jak jakieś "murzyny"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Maniek u wroga
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pod warunkiem że masz dużo wódki Hehe mam bo troche osób mi odmówiło więc jest rezerwa To wprosimy się klubem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakaś nowa/stara "twarz"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Wszystko zależy od ASO ja kupowałem u Lelka w gl i płaciłem 150zł z oringiem
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Kup ori w ASO inne to schrot. Poczytaj wątki o czujniku temp. ludzie po 3-4 wymieniali. Dopiero ori daje radę
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Wymień czujnik to ten 4 pinowy pisałem wcześniej. Trzeba odkręcił plastikowy dolot ten czarny i pod nim będziesz widział czujnik (u mnie lewa strona patrząc pod maskę) i dwu stykowy sensor (po prawej). Robota prosta i przyjemna. P.S. U mnie też było zawyżone spalanie. Może nie tak dramatyczne jak u Ciebie ale nie mam też gazu. Jak wymienisz czujnik to będziemy dalej szukać zawyżonego spalania. Jak nie pomoże. Adaptacje przepustnicy miałeś wcześniej opisaną aku wystarczy na 15min odłączyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W sumie dzięki tobie nie spędziłem wieczoru przed TV więc to ja Szkoda że nie widziałem kijanki na boku ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- P.S. Przyczepności na kolejne dni
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wrzuć to raczej na Rzeszów i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Toś pojechał :polew: Swoją drogą ciekawa alternatywa jeśli ktoś nie ma elektronicznej przepustnicy i czujników na pedałach. Jeszcze jak by było ździebko tańsze :whistling:
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Ładny ADR`ek. Szkoda że nie ma klimy. A springi -40 to jakie wpakowałeś??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Proszę co znalazłem w spamie dziś Tempomat Waeco Magic Speed MS- - Tempomaty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Masz jakiś komis??
-
kilkukrotne odpalanie po zimnej nocy
Pokręciłem się po mieście dziś i wszystko było ok. Odpalanie zarówno zimnego (rano) jak i ciepłego samochodu bez problemu.