Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja mam 2.3 na pusto 2.5 zapakowany. Na większym ciśnieniu mnie jakoś dziwnie nosi po drodze. Ale Barum to też nie robi szału
  2. Czujnik wymieniony na ori czy jakiś inny?? Ja się już przekonałem na własnej skórze że jak na forum 99% ludzi pisze że ma być ori albo taka lub taka świeca/ czujnik/ część to najlepiej tak zrobić dołożyć trochę grosza i mieć raz a porządnie
  3. Zapytaj w dziale Efekt wymiany licznika na fis w b5. Coś mi się obiło o uszy z tym że jak była pompa albo licznik z A6 to też pokazywało odwrotnie
  4. Ja mam zgrabną skrzyneczke. Zajmuje tylko 1/3 bagażnika
  5. Ja zawsze mówię lepiej wozić niż się prosić. U mnie dyżurne narzędzia są zawsze
  6. Poszukaj na forum gdzieś chyba było jak to "przekonwertować"
  7. :hi: Przez Kraków no tak musi być po bandzie od razu :polew:
  8. No co wojna się skończyła a my dalej pracujemy dla nich jak jakieś "murzyny"
  9. Pod warunkiem że masz dużo wódki Hehe mam bo troche osób mi odmówiło więc jest rezerwa To wprosimy się klubem
  10. Wszystko zależy od ASO ja kupowałem u Lelka w gl i płaciłem 150zł z oringiem
  11. Kup ori w ASO inne to schrot. Poczytaj wątki o czujniku temp. ludzie po 3-4 wymieniali. Dopiero ori daje radę
  12. Wymień czujnik to ten 4 pinowy pisałem wcześniej. Trzeba odkręcił plastikowy dolot ten czarny i pod nim będziesz widział czujnik (u mnie lewa strona patrząc pod maskę) i dwu stykowy sensor (po prawej). Robota prosta i przyjemna. P.S. U mnie też było zawyżone spalanie. Może nie tak dramatyczne jak u Ciebie ale nie mam też gazu. Jak wymienisz czujnik to będziemy dalej szukać zawyżonego spalania. Jak nie pomoże. Adaptacje przepustnicy miałeś wcześniej opisaną aku wystarczy na 15min odłączyć
  13. W sumie dzięki tobie nie spędziłem wieczoru przed TV więc to ja Szkoda że nie widziałem kijanki na boku ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- P.S. Przyczepności na kolejne dni
  14. Wrzuć to raczej na Rzeszów i okolice
  15. Toś pojechał :polew: Swoją drogą ciekawa alternatywa jeśli ktoś nie ma elektronicznej przepustnicy i czujników na pedałach. Jeszcze jak by było ździebko tańsze :whistling:
  16. Ładny ADR`ek. Szkoda że nie ma klimy. A springi -40 to jakie wpakowałeś??
  17. Proszę co znalazłem w spamie dziś Tempomat Waeco Magic Speed MS- - Tempomaty
  18. Pokręciłem się po mieście dziś i wszystko było ok. Odpalanie zarówno zimnego (rano) jak i ciepłego samochodu bez problemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.