Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie chodziło o oszczędności tylko o zamek w Rabsztynie, który był i tak zamknięty :wallbash:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Hehe może za rok
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
To nie gwint Tak to siedzi i jedynie amorki można jeszcze wymienić ale nie wiem czy aż tak mnie to drażni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po kraku. Pogoda dopisała. Autko też. Tylko ta droga przez Olkusz nigdy więcej
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
A co Cię poniosło w te rejony?? ---------- Post dopisany 22-04-2013 at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 12:08 ---------- Nie wytrzymałem i dziś na 2h do garażu. Klapa bez oznaczeń Teraz liczyć na słońce i że polerka pomoże w pozbyciu się przebarwień. Wstępnie przeleciałem k2 ścierną i jest lepiej. Oby jak rano stanę przed samochodem nie złapał mnie atak serca że spaździerzyłem klapę ---------- Post dopisany 06-05-2013 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2013 at 22:58 ---------- a więc w zeszłym tygodniu wpadła nowa/używana ramka szyby bo moja się pogniewała zimą. A jak już było wszystko na wierzchu to wpadło duże lustro z anglika. Plany bardzo bliskie to alu 17 od kolegi klubowego i eibah pro kit -30 z amorami koni sport jednak z dnia na dzień jest to dalej niż bliżej ---------- Post dopisany 23-05-2013 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 11:49 ---------- Mały up. Jak będzie czyste to wrzucę fotki umytego ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2013 at 14:38 ---------- Wrzuciłem do pierwszego postu fotki kalkulatorem zrobione ---------- Post dopisany 05-07-2013 at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 00:29 ---------- Żeby nie było że nic się nie dzieje: Niestety nie umiem rozkręcić jednego przedniego amora by ustawić twardość W bagażniku od wczoraj leżą tarcze TRW klocki Remsa oraz łożyska SKF na tył Wpadło też wygłuszenie pod maskę osłona pod silnik też czeka na montaż. 10.07 auto idzie do mechanika na regenerację wahaczy to wcisnę im przednie kolumny by przy okazji wymienili ---------- Post dopisany 14-07-2013 at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2013 at 11:17 ---------- Trochę brudne po trasie ale tak to siedzi obecnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
RAnkiem. hmmmmm kierunek hmmmm Kraków
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest super W bokach nie zapiera się już lusterkami. Jest twardo i sztywno. Buda trzeszczy aż miło. Zobaczę jeszcze jutro jak ten złom z bagaja wytargam. Szkoda że tyle ta zawiech u mnie przeleżała bo dawno trzeba było to montować . Jeszcze raz wielki pokłon za montaż wszystkiego i instrukcję P.S. Dzięki za spota teraz to ładnie wygląda:smiley:...i jak ja to mówię: "i niech się turla...":decayed: A właśnie...zapomniałem Jeszcze dystans na tył i będzie pełnia szczęścia Tak BTW :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest super W bokach nie zapiera się już lusterkami. Jest twardo i sztywno. Buda trzeszczy aż miło. Zobaczę jeszcze jutro jak ten złom z bagaja wytargam. Szkoda że tyle ta zawiech u mnie przeleżała bo dawno trzeba było to montować . Jeszcze raz wielki pokłon za montaż wszystkiego i instrukcję P.S. Dzięki za spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bede o ile sie wyrobie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No niby tak ale nie do końca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś bym nie załatwił tego co chciałem właśnie z powodu tamtejszego spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wieczorkiem. 3 dekory oklejone 3 na sobotę zostaną. A jutro jadę na Żory więc w zależności jak będzie szła robota mogę na spota późno przyjechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest dobrze. Nic się nie grzeje, ABS działą do 130kmh, Wahacze wymienione. Gamonie w warsztacie obili mi felgę no ale i tak jakoś to przegryzę ważne że wszystko w końcu działa i jeździ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wierz mi czasami mam nieodpartą pokuse
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze, trochę mi brakuje Audi, teraz nic się nie psuje tylko lać i jeździć Taaa czekaj jak Ci wyświetli jakiś błąd i będziesz walczył jak ja z ABS w Ka albo z urwaną klamką która jest totalnie zabudowana i nie ma dostępu do niej od wewnątrz.
-
[B5 AFN] Nie działający wyświetlacz temperatury
Jest! w zrób to sam znajdziesz.
-
[B5 AFN] Nie działający wyświetlacz temperatury
Obstawiam że go w ogóle nie ma tzn wyświetlacza tylko jest sama zaślepka. Ja tak miałem
-
Kompletny rozrząd, części.
Rolka pośrednia Pasek rozrządu pasek wielorowkowy pasek klinowy Pompa wody napinacz paska łożysko napinacza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rankiem Jest lepiej. Rano odstawiłem auto do mechaniora a piasty po trasie zabrze - GL ledwo letnie więc chyba zaczyna coś działać Byle moja koronka ABS zawitała do lelka dziś to będę happy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiejszy dzięń :wallbash: Pierścień zamówiony w ASO. Pytanie odnośnie piast czy jak jest za dużo smaru albo za duży luz to będzie się grzała?? Już sam nie wiem co z tym padłem robić
-
TERMOSTAT FEBI 82st
Mi w 1.8 125KM zawsze trzyma 87stp (klimatronik) przy spokojnej jeździe obojętnie lato czy zima. A czujnik mam jeszcze ori jak fabryka wypuściła.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem