Treść opublikowana przez horny devil
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
Egon a jak z trwałością tej folii??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Furka niczego sobie, a spekulacje były bo furka nie pojawiła się na forum w dziale sprzedam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A dziwisz się?? Nawet u Nas były dywagacje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dam se rękę uciąć że tu było wspomniane: http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/a4-b6-gliwice-klubowe-276961/ Ale chyba ktoś się wycofał z zeznać ;P ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2013 at 22:50 ---------- :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W wątkach czytałem gdzieś że niby coś z silnikiem i wymiana głowicy nic nie dała. Ciekawe ile w tym prawdy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogę też wpaść i zobaczyć czym to się je??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dopiero w domu. Masakra jakaś 10h jazdy a 4,5h szkolenia i to jeszcze żeby jakieś mądre ono było. W ten sposób poszło się jePać 3,5 tysia publicznych pieniędzy. Ten kraj jest chory Ale za to przyjemnie się turkiem od ojca jechało. Pełen komfort w 4 osoby. Gdyby tylko miał z 50 koników więcej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: A jutro poznań i nici ze spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sprzedałeś gwint?? http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-tani-gwint-b5-fwd-276716/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzisz Grzesiu nie tylko ja cieszę się ze słońca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzwisz się? Widok deszczu negatywnie wpływa na mój organizm. A już o ujepanym aucie nie wspominam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: trochę słońca w końcu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy wlasciciel dzwonil pod nr ktory Ci podalem? Właściciel jedzie z niemcowni (pociągiem :polew:) Nr mu zostawiłem i wolną rękę. Nie cisnę się na siłę i tak stanie na kontakcie od Ciebie ale wiesz jak to jest..... mądrzy się mądrzy a na koniec i tak do mnie przyjdzie ..... jak zawsze.....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pozostawię to "specjalistom" od właściciela samochodu, który ich dopiero szuka. Chyba że ktoś się na ochotnika podejmie naprawy??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A6 powraca jak bumerang. Sam zdignozowałem usterkę Nawet chiptech gdzie stało auto wymięka 2 Faults Found: 004119 - Intake Manifold Runner (Bank 2) P1017 - 001 - Upper Limit Not Reached - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00100001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 11 Mileage: 241856 km Time Indication: 0 Date: 2013.06.07 Time: 21:34:47 Freeze Frame: RPM: 1344 /min Torque: 7.8 Nm Speed: 0.0 km/h Voltage: 13.38 V Duty Cycle: 80.1 % Duty Cycle: 12.6 % Duty Cycle: 20.5 % 053255 - Please check Fault Memory in Battery Monitoring Module U1007 - 001 - Freeze Frame: Fault Status: 01110001 Fault Priority: 0 Fault Frequency: 1 Mileage: 241870 km Time Indication: 0 Date: 2013.06.07 Time: 21:50:55 Freeze Frame: RPM: 1701 /min Torque: 124.8 Nm Speed: 95.2 km/h (no units): 1606.5 Voltage: 13.53 V Temperature: 15.3°C (no units): 4.0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
typowe dla smart
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kupiłeś te śruby dłuższe??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w ten piękny słoneczny dzień :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wy to się macie fajnie, macie garaże więc możecie rezać i wogóle. Ja to dzisiaj dolałem płynu do wspomagania Patrze auto ojca pod domem stoi myślę pewnie na noc - garaż wolny :banan: Z bananem na ryju ciśnę mojego demona mocy do garażu otwieram bramę a tam...... :wallbash: ...bracika padło się suszyło bo chciał z C4 amfibie zrobić i mu nie poszło. A potencjał był..... zawieszenie czeka...... chęci były..... nawet browar się znalazł ......
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A za co Tobie mogli wziąć dowód? Ps. Turbo powiedziało papa Pucek nie ma co przebierać w środkach pakuj to: :polew: ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- P.S. Pucek A6 się dalej ciągnie "Piotrek zrób coś z tym " :wallbash:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Maniek za urzędem w GL. Pogadane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czujesz moj bol
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: