Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. kula z haka zdemontowana :kox:
  2. horny devil odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    Są właśnie dwa tak jak piszesz. Ludzie naprawdę pisałem co i ile. Na forum kolega też ma zestawy w dobrej kasie
  3. Przyznać się kto jeździ po pijaku: Wyjaśniają okoliczności wypadku - Zabrze informacje kronika policyjna hmmm rotory ---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ---------- No i po spocie Słonie w Gliwicach. Sensacja na łąkach przy Arenie. Galeria Zdzisława Dańca - Naszemiasto.pl
  4. horny devil odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    w drugim albo trzecim poście pisałem co wymieniałem przy kompletnym rozrządzie. Łańcuch albo zaczyna terkotać/trzaskać albo po ściągnięciu górnej pokrywy się to jakoś sprawdza. Ja nie ruszałem, mechanik stwierdził że jest OK
  5. Podobny do mojego. Bezawaryjności ! Napisz coś więcej
  6. GRad :facepalm: moje auto
  7. Pany ma ktoś miernik grubości lakieru??
  8. f*ck :facepalm: Myślałem że mam bliżej do domu to będę przed Tobą ale jesteś szybki jak watr P.S. Zamiast film oglądać to na mobilnym A4KP siedzisz ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- f*ck :facepalm: Myślałem że mam bliżej do domu to będę przed Tobą ale jesteś szybki jak watr P.S. Zamiast film oglądać to na mobilnym A4KP siedzisz P.S. 2 Sorry że nie pogadałem po seansie ale moja wypiła litrową colę i sam wiesz
  9. Podjedy do jakiegos motorzyaczjnego i tu kupisz ja miallem 2 lata i nic sie niestalo Na razie się wstrzymuje, bo mam wrażenie, że te amory są padnięte, nie dość że są max miekkie, to piszczą i nie chodzą płynnie, jak podniosę auto do góry ręką (jakiś 1cm) to czasami auto zawisnie na tej wysokości i opadnie dopiero przy pomocy mojej ręki Podjedź do diagnosty za 20zyli ci przebada
  10. Dla wszystkich tych co wątpią Seat Toledo 1.8 20V Turbo GT28R - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum O kosztach nikt nie wspomina a i właściciel chwalił sobie że bezawaryjnie. P.S. nie wiedzieć dlaczego właściciel zrobił w końcu swap ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- Dobra już wiem silnik poszedł bez oleju
  11. O tym mówiłem wczoraj Aczkolwiek widziałem gdzieś że płacili po 3koła za kata z mesia chyba skup katalizatorów , monolitu , katalizator,monolit,cennik,
  12. Mruganie klimy to oznaka błędów. Nie wiem dlaczego vag Ci nic nie pokazał Wejdź w kody klimatornika i zobacz błędy gdzieś jest na forum jak to zrobić i który to dokładnie kanał. Mi mrugał jak nie miałem adaptacji zrobionek
  13. Jak zauważyłeś w opisie jest fragment: W zależności od modelu, nie wszystkie kanały mogą być dostępne
  14. No montaż na koniec miesiąca. Auto poszło 1cm w górę względem 15" Na całe szczęście nic mi nie puka bardziej niż pukało, o dziwo nie ma też większego skrzypienia budy, aczkolwiek nie stałem jeszcze skrajnymi kołami wyżej. Stare koła telepały budą pomimo iż były wyważane Na tych laćkach przy 150 jest głośniej no ale jest też szerzej
  15. Gdzieś czytałem że na tym gwincie właśnie przód twardy a tył miękki Podziękowania dla Michała za gościnę i pomoc no za kawałek rurki bo bez niej ani rusz Na szybko kalkulatorem bo zaczynało padać https://lh6.googleusercontent.com/-FQz2eZlIUTw/UZp5I114ajI/AAAAAAAAA70/FVBcApEZ3hQ/s640/WP_000306.jpg a cóż to za koza normalnie jak bym na moje patrzał Lekarstwo czeka w garażu na montaż koni sport + eibach pro kit
  16. Gdzieś czytałem że na tym gwincie właśnie przód twardy a tył miękki Podziękowania dla Michała za gościnę i pomoc no za kawałek rurki bo bez niej ani rusz Na szybko kalkulatorem bo zaczynało padać https://lh6.googleusercontent.com/-FQz2eZlIUTw/UZp5I114ajI/AAAAAAAAA70/FVBcApEZ3hQ/s640/WP_000306.jpg a cóż to za koza normalnie jak bym na moje patrzał Lekarstwo czeka w garażu na montaż koni sport + eibach pro kit
  17. Gdzieś czytałem że na tym gwincie właśnie przód twardy a tył miękki Podziękowania dla Michała za gościnę i pomoc no za kawałek rurki bo bez niej ani rusz Na szybko kalkulatorem bo zaczynało padać
  18. Z tego co wiem to te targi sa raczej slabe a ludzi tlumy Jak to targi w pl
  19. Może jakieś grupowe wejście?? Targi Auto Moto Show 2013
  20. SZ .... granatowa B5 przy czołgach w chudowie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.