Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kula z haka zdemontowana :kox:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
:polew:
-
Wymiana rozrządu
Są właśnie dwa tak jak piszesz. Ludzie naprawdę pisałem co i ile. Na forum kolega też ma zestawy w dobrej kasie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przyznać się kto jeździ po pijaku: Wyjaśniają okoliczności wypadku - Zabrze informacje kronika policyjna hmmm rotory ---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ---------- No i po spocie Słonie w Gliwicach. Sensacja na łąkach przy Arenie. Galeria Zdzisława Dańca - Naszemiasto.pl
-
Wymiana rozrządu
w drugim albo trzecim poście pisałem co wymieniałem przy kompletnym rozrządzie. Łańcuch albo zaczyna terkotać/trzaskać albo po ściągnięciu górnej pokrywy się to jakoś sprawdza. Ja nie ruszałem, mechanik stwierdził że jest OK
-
fele od mercedesa 215/45/17 będzie pasowało??
45
-
Audi A4 B5 1.8 by Danio
Podobny do mojego. Bezawaryjności ! Napisz coś więcej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
GRad :facepalm: moje auto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany ma ktoś miernik grubości lakieru??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
f*ck :facepalm: Myślałem że mam bliżej do domu to będę przed Tobą ale jesteś szybki jak watr P.S. Zamiast film oglądać to na mobilnym A4KP siedzisz ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- f*ck :facepalm: Myślałem że mam bliżej do domu to będę przed Tobą ale jesteś szybki jak watr P.S. Zamiast film oglądać to na mobilnym A4KP siedzisz P.S. 2 Sorry że nie pogadałem po seansie ale moja wypiła litrową colę i sam wiesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podjedy do jakiegos motorzyaczjnego i tu kupisz ja miallem 2 lata i nic sie niestalo Na razie się wstrzymuje, bo mam wrażenie, że te amory są padnięte, nie dość że są max miekkie, to piszczą i nie chodzą płynnie, jak podniosę auto do góry ręką (jakiś 1cm) to czasami auto zawisnie na tej wysokości i opadnie dopiero przy pomocy mojej ręki Podjedź do diagnosty za 20zyli ci przebada
-
1.8 plus kompresor????
Dla wszystkich tych co wątpią Seat Toledo 1.8 20V Turbo GT28R - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum O kosztach nikt nie wspomina a i właściciel chwalił sobie że bezawaryjnie. P.S. nie wiedzieć dlaczego właściciel zrobił w końcu swap ---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- Dobra już wiem silnik poszedł bez oleju
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O tym mówiłem wczoraj Aczkolwiek widziałem gdzieś że płacili po 3koła za kata z mesia chyba skup katalizatorów , monolitu , katalizator,monolit,cennik,
-
mruga panel klimy
Mruganie klimy to oznaka błędów. Nie wiem dlaczego vag Ci nic nie pokazał Wejdź w kody klimatornika i zobacz błędy gdzieś jest na forum jak to zrobić i który to dokładnie kanał. Mi mrugał jak nie miałem adaptacji zrobionek
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
Jak zauważyłeś w opisie jest fragment: W zależności od modelu, nie wszystkie kanały mogą być dostępne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No montaż na koniec miesiąca. Auto poszło 1cm w górę względem 15" Na całe szczęście nic mi nie puka bardziej niż pukało, o dziwo nie ma też większego skrzypienia budy, aczkolwiek nie stałem jeszcze skrajnymi kołami wyżej. Stare koła telepały budą pomimo iż były wyważane Na tych laćkach przy 150 jest głośniej no ale jest też szerzej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdzieś czytałem że na tym gwincie właśnie przód twardy a tył miękki Podziękowania dla Michała za gościnę i pomoc no za kawałek rurki bo bez niej ani rusz Na szybko kalkulatorem bo zaczynało padać https://lh6.googleusercontent.com/-FQz2eZlIUTw/UZp5I114ajI/AAAAAAAAA70/FVBcApEZ3hQ/s640/WP_000306.jpg a cóż to za koza normalnie jak bym na moje patrzał Lekarstwo czeka w garażu na montaż koni sport + eibach pro kit
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdzieś czytałem że na tym gwincie właśnie przód twardy a tył miękki Podziękowania dla Michała za gościnę i pomoc no za kawałek rurki bo bez niej ani rusz Na szybko kalkulatorem bo zaczynało padać https://lh6.googleusercontent.com/-FQz2eZlIUTw/UZp5I114ajI/AAAAAAAAA70/FVBcApEZ3hQ/s640/WP_000306.jpg a cóż to za koza normalnie jak bym na moje patrzał Lekarstwo czeka w garażu na montaż koni sport + eibach pro kit
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdzieś czytałem że na tym gwincie właśnie przód twardy a tył miękki Podziękowania dla Michała za gościnę i pomoc no za kawałek rurki bo bez niej ani rusz Na szybko kalkulatorem bo zaczynało padać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z tego co wiem to te targi sa raczej slabe a ludzi tlumy Jak to targi w pl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może jakieś grupowe wejście?? Targi Auto Moto Show 2013
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rankiem :hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
SZ .... granatowa B5 przy czołgach w chudowie