Treść opublikowana przez horny devil
-
Spoty Katowice i okolice
W sumie to powinienem się cieszyć bo kozy to pomału gatunek wymarły wśród klubowiczów. A nie egon jeszcze został
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: Pany jak się dogadacie to i ja może się pierwszy raz pojawię na sk moją kozą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie rozszyfruje mi to ktoś?? 1-02 04 33 - 086 - D [O][G][E] 3B0 413 031A audi 5C17 8D0 412 103B - 02 52157/0
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Górne mocowania tylnych amortyzatorów
Sorry że się podepnę. Jeśli mam całą kolimnę z polita to podejdzie p&p do przedlifta??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dzisiak ok 9 trasa na Wisłę przed zjazdem na cieszyn (tym pierwszym) srebrny avant SGL na klapie chyba ecuproject (nie zdążyłem doczytać bo zpier....) z jakimś golfinem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja obaliłem wareczkę a dobre kino... na tvn "Oszukac Przeznaczenie 4" leci:decayed:---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ---------- u takiej znajomej remontuję Jej dom...raczej poprawiam po partaczach fachowcach:facepalm: Właśnie rzucam kątem oka. Dzięki za spota a teraz pssyt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregory najlepsego tak BTW :hi: Kot się dziś wybiera?? Tomaszstn będziesz??
-
A4 B5 1.8 ADR 94r.
Podobny do mojego. Daj więcej fot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany jest gdzieś na springach albo na amorach oznaczenie czy to 1BA czy 1BE??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no coment
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamek musisz rozebrac, nie ma krancowek tylko microswitch zalaczajacy lampki Tak też myślałem. Kurde kupiłem ramkę drzwi z powodu tej rozpuconej prowadnicy szyby a trza było całe drzwi targać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja wiem tylko jak sprawdzić napięcie w instalacji domowej czy jest czy nie...?? Po prostu się dotykam kabli... ...ale to Ci na pewno nie pomoże... to poszukaj u mnie https://lh5.googleusercontent.com/-nBksrJojT_g/UXapaNH6eEI/AAAAAAAAA50/mTHfffZ7Cos/s512/WP_000287.jpg łosz...ktoś granatem tam jebnął a u Ciebie bych chyba hertzklekotów dostoł Ja wiem tylko jak sprawdzić napięcie w instalacji domowej czy jest czy nie...?? Po prostu się dotykam kabli... ...ale to Ci na pewno nie pomoże... to poszukaj u mnie https://lh5.googleusercontent.com/-nBksrJojT_g/UXapaNH6eEI/AAAAAAAAA50/mTHfffZ7Cos/s512/WP_000287.jpg wg mnie z plusem to będzie ten biały przewód... obok tego białego oczywiście:decayed: Tak ...moim zdaniem drugi z lewej ....Mario ma uprawnienia...niech sprecyzuje A tam się znacie sam to podłączałem, nie mam żadnych uprawnień i od roku nic nie nawaliło. Ne pytajcie co zrobił elektryk jak był ostatnio u mnie i to zobaczył. :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja wiem tylko jak sprawdzić napięcie w instalacji domowej czy jest czy nie...?? Po prostu się dotykam kabli... ...ale to Ci na pewno nie pomoże... to poszukaj u mnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany orientuje się ktoś jak zlokalizować krańcówki drzwi prawych przednich zwłaszcza pasażera? Bo mnie światełko nie odpala jak otwieram te drzwi. We wszystkich innych hula.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Klapa bez oznaczeń...
u mnie są przebarwienia przeleciałem to k2 ścierną ale myślę że to wymaga głębszej ingerencji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale wam na dekle popadało :grin::grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ehhh bo chciałem moje szarpnąć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon ile Cię szarpnie malowanie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zajś do Kędzierzyna ? Egon Ty tam masz chyba cos na boku i pewnie zapomnisz dekielków i za pare dni znów pojedziesz... a potem po śruby:grin: Egon jak cos mam boczki do b6 w bdb stanie do sprzedania jakbyś chciał wywalić te nakladki alu z wersji exclusive - teraz mi sie przypomniało bo na spocie jakos o tym nie myślałem - mam jeszcze inne graty - klimatronik - nie wiem w jakim masz stanie.. itd ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:26 ---------- a letni od zimowego różni bagażnik na rowery zamiast na narty? Na naratach nie śmigam i właśnie, a na zimę mam stal piękną :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czyżbym widział okolice Narutowicza ? :naughty::naughty:dobry lebry Si, a co Twoje rejony??