Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Chyba złoże wypowiedzenie zaraz :naughty:
  2. U ciebie sterowanie płynem sprysków (sygnalizacją) jest chyba zwarcie do masy. Jeśli u Ciebie gdzieś jest przerwa (między czujnikiem a zegarami) to nigdy nie zewrze po prostu więc i sygnalizacji brak. Swoją drogą zacznij od sprawdzenia jaką masz pompkę i czy jest czujnik
  3. Jak dziewczyna mnie zmotywowała do zakupu zmywarki:
  4. Tak jest to delikatne. Zauważ że żarówki stare. Ja wszystkie sprawdzałem na baterii a potem i tak jeszcze ze 3 razy wyciągałem wszystko by mi grało i w końcu świeciła całość. Mam licznik z fis który miałem u siebie ale tak w połowie jest wypalony EU. kodowany pod twoje jak i moje auto (bo bliźniaczy EU za 100zł+KW pogonie (ale jest bez żarówek). Ale parcia nie mam na sprzedaż. Jak już będziesz wyciągał wszystko podepnij sobie i fis
  5. Tam jest wyłącznik termiczny chyba. Mi w c4 się spaliły dwie pompki nim znalazłem nieszczelność w klapie bagażnika
  6. i ja i ja też
  7. pić trza umić :polew::polew::polew::polew::polew: Nieee nie piłem Poszedłem grać w siatę wczoraj po 2tygodniowej przerwie i jakoś dziś rano ciężko miałem wstać. Chyba się starzeje
  8. :hi: w ten ciężki wtorek
  9. Hmmm nie wiem jak u Ciebie ale u mnie po przekręceniu kluczyka zapala się na chwilę ikonka i potem gaśnie (przypominacz). Jeśli nie masz czujnika w klamrach (że pas został zapięty) to tak to działa.
  10. No ja i tak byłem w forum więc mi to nie robiło różnicy
  11. Jesyną firmą stosującą nano w kosmetykach w polsce znajduje się w łodzi. Jak sam właściciel twierdzi "nie do końca jest nano"
  12. Ja byłem w forum od 16:30 do 18:25 i moje auto stało w znanym miejscu. Nikt się tam nie pojawił :/
  13. Ja bede na forum 18:15 jakos tak
  14. A wybiera się ktoś jutro na spota do gl?? Bo nie wiem czy sam nie będę. Jutro będę demonem prędkości :D
  15. Dzwoniłem ze 2 razy tam chyba ale jak to z naukowacami bywa nic się nie dowiesz a potem miałem taki tydzień że nie pytaj. W poniedziałek ponowię próbę ---------- Post dopisany 19-03-2013 at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 18:37 ---------- Ehhhh z całych moich starań wyszło tyle: W nawiązaniu do Pana korespondencji z 11.03.2013 r. informujemy, że Instytut Spawalnictwa prowadzi 3 edycje kursów spawacza rocznie. Terminy i ceny kursów są dostępne na stronie internetowej Instytutu (Instytut Spawalnictwa - Polskie Spawalnicze Centrum Doskonałości). Kursy te mają charakter całkowicie rynkowy i nie są w żaden sposób współfinansowane. W przypadku potrzeby udzielania dalszych wyjaśnień proszę o kontakt telefoniczny - 32 33 58 406. Łączę serdeczne pozdrowienia Jacek Słania
  16. :hi: Nigdy więcej 1.8 125kucy. Teraz jechałen golfem III 1.9TDI Zabrze Wrocław Zabrze i jedzie to chyba lepiej a pali połowę z mojego
  17. :hi: Ja dziś mogę nie dać rady muszę obskoczyć 2 imprezy urodzinowe
  18. hmmm wiem z autopsji że najlepiej się pisze prace pod przemysł. Nie wiem skąd jesteś ale poszukaj w regionie firmy związanej z automotive, idź do nich spotkaj się z technologiem jakimś łebskim i powiedz jak się sprawy mają i jakie masz tematy. Może sami coś zaproponują. Znam przypadek studenta który w ngk ceramics opracował coś tam do DPF i napisał o tym pracę. Wiem że chodziło o dopracowanie jakiegoś tam elementu na zaokrągleniach filtra. Niby prosta rzecz a dało to oszczędności tysięcy dukatów.
  19. myślę że z 1.9 td zrobi więcej niż 1.8 125km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.