Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: To słoneczko pozytywnie nastraja
-
Problem z odpalaniem
Ja też tak mam że raz od strzała odpala a czasami zakręci 2sek i dopiero odpali. Nie mam podtlenku lpg i na vagu zero błędów.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mój letni setup :polew:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
nie raczej coś przy kostkach w radiu ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 06:57 ---------- Głośniki odratowane, kostka się wypięła. A dzisiaj wpadł mój setup letni: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łożesz kurnasz ale mi łeb nad innymi wystaje do góry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
yyyy nie 18:40
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mazgaj
-
[B5 1.6] 1995r.
Na początek kup lampę i zamontuj ja prosto. Na resztę masz czas i możesz szukać w swoich kolorach. Zwłaszcza że kolor popularny
-
Tylne lampy US do b5??
A pacz..ja mam w A6 C5 lampy tylne US i mam pomarańczowe kierunki ...a EU mają całe czerwone lampy..he Lampy te też maja obrysówki, ale nikt się do tego nie przypieprza Coś jaśniej??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ja dostałem ostatnio takie info od kumpla co robi w firmie dystrybuującej części: "Lemforder (LMI) 120zł x 4szt = 480zł / RTS 60zł x 4szt = 240 zł śruby zestaw FEB 20zł x 2kpl = 40zł Suma dla Lemfordera 520zł / RTS 280 zł Ceny są lekko zaokrąglone do góry, bo ciągle się wahają - normalnie powinno wyjść kilka złotych mniej. Nie podaję Ci TRW bo wychodzi podobnie jak Lemforder, ani Hetiana bo to chiński szajs. U nas wszyscy pracownicy biorą części z RTS - to nie jest konkretna marka, tylko robi części na zlecenie innych firm np. Febi, a oni pakują potem ze swoim logo - jest to najlepsza cena do jakości, ale wybór należy do Ciebie." Pomijając ceny itp to chyba zaryzykuje z tymi RTS skoro to to samo co febi. Biorę komplet góra na lewą i prawą stronę by mieć jako takie miarodajne wskaźniki. Nie chce by się okazało że wymienie jeden a za chwile się wysypie drugi bo albo oba bo nie wymieniłem od razu oby z jednej i drugiej strony.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem za a nawet przeciw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Mycie jutro. Woskowanie to jak usunę oznaczenia z tylnej klapy ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2013 at 12:52 ---------- no i kratki wpadły. Foto jutro. Niestety tylne głośniki się pożegnały
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zobaczymny jak jutro bedzie z pogoda ale jutro ma padać ... nie kracz ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- wiec bilans jest taki. kratki zamontowane za to nie włączają się tylne głośniki ogarnia ktoś audio w B5??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro Arena??
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprzęgła kompresora klimy firmy ZEXEL
mam tak samo. Co wiecej jak dwa razt wcisne i puszcze sprzeglo to przestaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma szans żeby przepolerować lakier audi, tzn. przepalić Chyba że dany element był malowany i jest to zrobione na odpier... w pt pokażę Ci jak ktoś full fachowo przepolerował albo nawet pomalował mój tylny prawy błotnik. Nóż się w kieszeni otwiera
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprzęgła kompresora klimy firmy ZEXEL
Odgrzeje kotleta. Czy na postoju (klima wyłączona) też słychać stuki? czy tylko jak jest włączona??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ktoś miał u nas dół na sprzedaż w śląskich, też wiem że na forum ktoś tam dorabia. Się ogarnie w swoim czasie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co do polerki to ja mam mieszane uczucia. Na lakier udało mi się przpolerować krawędzie na mdf`ie a co dopiero na samochodzie gdzie pełno zawijasów i zakamarków
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mega fura i wogóle za***iście lakier ogarnięty teraz na swoje padło patrzeć nie mogę Ja też, a jeszcze się teraz wk*** bo wysiadam z auta a coś stuka myśle rozrząd, wyłączam klimę cisza włączam stuka ja muszę do wulkanizatora jechać żeby mi wyważyli od nowa koło bo po przełożeniu hamulców na 288 to mi na alumach obciążnik ociera o zacisk i to słychać ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- teraz to przynajmniej hamuje przyzwoicie a nie jak na tych litych tarczach Arturoo lub Hammer Ci powiedzą...: "co Ty curva wiesz o zabijaniu":whistling::decayed: Spoko ja kiedyś też myślałem że przesiadka z litych na wentylowane to wystarczy i jest super
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mega fura i wogóle za***iście lakier ogarnięty teraz na swoje padło patrzeć nie mogę Ja też, a jeszcze się teraz wk*** bo wysiadam z auta a coś stuka myśle rozrząd, wyłączam klimę cisza włączam stuka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany, pomęczę was jescze z tymi wahaczami. Kumpel w hurtowni napisał mi tak: Lemforder (LMI) 120zł x 4szt = 480zł / RTS 60zł x 4szt = 240 zł śruby zestaw FEB 20zł x 2kpl = 40zł Suma dla Lemfordera 520zł / RTS 280 zł Ceny są lekko zaokrąglone do góry, bo ciągle się wahają - normalnie powinno wyjść kilka złotych mniej. Nie podaję Ci TRW bo wychodzi podobnie jak Lemforder, ani Hetiana bo to chiński szajs. U nas wszyscy pracownicy biorą części z RTS - to nie jest konkretna marka, tylko robi części na zlecenie innych firm np. Febi, a oni pakują potem ze swoim logo - jest to najlepsza cena do jakości, ale wybór należy do Ciebie. Co myślicie o tych RTS?? Niby na 2 lata wystarczą. Sam nie wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: