Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne lampy US do b5??


Trzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się czy w Polsce można jeździć na tylnych lampach od wersji US. Myślę nad zakupem właśnie takich lamp do A4 B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można.

Tak jak na hidach i z ciemnymi szybami z przodu, wszystko do czasu kontroli na drodze przez kumatego policaja lub kolizji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się czy w Polsce można jeździć na tylnych lampach od wersji US. Myślę nad zakupem właśnie takich lamp do A4 B5.

A czym one się różnią? Jeśli mają kierunkowskaz czerwony, to można pokombinować z zielona żarówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kombi chyba jeszcze jest obrysówka - był kiedyś taki zestaw na forum na handel.

Nie wiem czy w sedanie też jest obrys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampa może być dowolnego koloru, jedynie barwa światła ma zgadzać się z barwą przyjętą w rozporządzeniu ministra infrastruktury ws. warunków technicznych pojazdów i ich niezbędnego wyposażenia.

ja za czerwone kierunki dostałem na święta 50zł i rwałem folie z lamp, gdyby to był ori USA to straciłbym dowód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak by zamiast wstecznego wsadzić kierunek (pomarańczowa żarówka). Nie ma obowiązku posiadania świateł wstecznych

Chyba w motocyklach. :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałęm to kiedyś bo miałem plan by w ka dać dwa halogeny zamiast halogenu i wstecznego

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

można też takie coś zaaplikować :D

1157 dwuwłóknowa POSTÓJ/Kierunek 60xSMD Ameryka (3129855040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

w miejsce wstecznego i wilk syty owca cała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w ameryce-czerwony kierunek

A pacz..ja mam w A6 C5 lampy tylne US i mam pomarańczowe kierunki :decayed: ...a EU mają całe czerwone lampy..he

Lampy te też maja obrysówki, ale nikt się do tego nie przypieprza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to w ameryce-czerwony kierunek

A pacz..ja mam w A6 C5 lampy tylne US i mam pomarańczowe kierunki :decayed: ...a EU mają całe czerwone lampy..he

Lampy te też maja obrysówki, ale nikt się do tego nie przypieprza

Coś jaśniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...