Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja nie wiedząc że w wahaczach były kupiłem osobno - potem oddałem ale to koszt ok 30zyli
  2. Moja jest po pierwszych przymiarkach do paska. Mi pozostało się cieszyć tylko foto. Szału nie ma dramatu też. Moja zachwycona i nawet dobrze bo to ma być jej wozidło. Dziś odebrała auto z serwisu. Założyli nowe springi i poduszki + komplet hebli (oczywiście na koszt firmy ) A co do samego paska nie ma bixów ani pdc, skrzynia 6 biegowa. Wnętrze to muzeum dwu strefowa klima, elektryczna roleta tylnej szyby + multi kierat. Tapicerka jasna skóra z alcantarą (grzana), z jasnym muzeum jakoś to się komponuje, hold assist Radio RCD 500. Alcantara przybrała lekko fioletowe zabarwienie od jeansów no i rączki od drzwi powycierane ale w końcu auto ma 400kkm. Sprawa myślę do 2-3 tygodni się zamknie o ile szefo czegoś nie wymyśli, a z nim różnie bywa. pozostaje trzymać kciuki ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- P.S. Nie chce ktoś kupić kaczki
  3. :hi: ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- Kończyce Nie wypowiem się co o nich myślę Jak jedziesz pszczyńską od paniówek to masz po drodze dwa. Ostatni przed wiaduktem na EC jest w miarę tani i dużo części mają. Ostatnio tam kupiłem ramkę z szybą silniczkiem całym mechanizmem itp za 100zł
  4. Z fałweja passata polifta polecam....to powinno byc w serii również w a sztery be pińć ja wymieniłem i o niebo lepiej:wink:...bynajmniej w okolicach 200< nie dźwiga mi ich:grin: Ale wymienialiście całe ramiona czy jak?? mi tak 160 i powyżej dźwiga środkiem wycierak kierowcy
  5. :hi: ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- Cisnę do Żor <lol> Po kuzynka bo zostawił A6 u kogoś na akcji z DPF. Ciekawe czy u kogoś klubowego
  6. ładuj nowe turbo, szkoda czasu na półśrodki no tak, wiedziałem że mogę na Was liczyć
  7. Pany w pasku od wujka 1.9 prawdopodobnie zapiekły się kierowniczki turbiny. Miał ktoś coś z tym doczynienia?? Nie umiem znaleźć wątku z tym :/ A z ropniaków to jestem cienki
  8. ja mam boscha drugi sezon kupione jeszcze przez poprzedniego właściciela w niemcowni i dają radę
  9. :hi: Ta piękna pogoda :facepalm:
  10. No rozdupi mnie. Jak ten czas się ciągnie
  11. Do jakiego zaś Nałęża?? Mieszasz ludziom
  12. Jo byda ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- P.S. ale z powodu mnie grilla nie musisz wlec
  13. Tomaszstn będziesz dziś??
  14. Krążą pogłoski że pistolet do wlewania paliwa będzie pokryty puszkiem co by jakimś cudem nie zarysował auta
  15. Na szczęście nie stoję pod drzewem. Ale sąsiedzi palą w piecu
  16. Koza umyta, lustra wymienione Byle w nocy nie padało
  17. Bracik Cię widział na Orlenie. Wszyscy zamarli jak wjechałeś
  18. Miron słyszałem że wczoraj robiłeś furorę na CPN`ie w Kurowie
  19. Kto mi rozszyfruje auto po vin, historia itp?? Pisać PW
  20. Na 99% będę miał do pochytania paska B6 2.0 z firmy. Auto dyrektora. Jeszcze go nie oglądałem na żywa ale cena kusi Wiem ze był problem z głowicami ale myślę że po 400kkm to zapewne co się miało zesrać już się zesrało
  21. Pany warto się pchać w paska 2005 2.0 tdi z przebiegiem 400kkm?? Serwisowany VW do końca. Ma to być typowe padło do latania służbowo żeby moja niuńka mogła stać i być pieszczona.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.