Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Gratki, Ciekawe co jeszcze wymodzisz bo chyba nie wiele zostało
  2. Lepiej nie podpuszczaj tomasza bo jak z corsy wyrezał foke kombi tak teraz strach się bać co wyreza z foki
  3. jeszcze nie założyłem zawiechy ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- aczkolwiek lada dzień
  4. jaaaa poróbcie te pińcet kucy a ja będę jak ten ci** jeździł moim ADR`em
  5. w dobrym tonie i pięknym połączeniu (i nie mam tu na myśli dresowoza) MECHANICAL SYNFONICA on Vimeo
  6. jak psyt to pssyt bezawaryjności
  7. Thnx za spocisza. Jak bracik się ogarnie to zapodam zdjęcia od niego
  8. Ja będę, bracik też się wybiera
  9. Po szamponie i wosku który narobił mi tyle zmaz na lakierze że w dzień nie wygląda. Jak by i tak już wyglądał mało tragicznie
  10. ale nudy w robocie a tyle rzeczy szło by przy aucie zrobić a tak to forum od deski deski chyba przeczytałem.
  11. Teraz to ciągnie by pochwalić się modem. Byś zdradził coś w końcu
  12. Trochę odgrzeje kotleta. Miałem tak samo. wszystko spoko aż nagle choinka. Prawdopodobnie ten przekaźnik jest padnięty. Ja musiałem odłączyć cały jak i dopiero zaczęło działać. Orientuje się ktoś jak podłączyć hak bez tego ustrojstwa albo jak zmasować przewody by to ominąć? To jest kontrola świateł i jest wymagana przez niemieckie przepisy dlatego to montują. W PL można bez tego cuda.
  13. Pewnie coś przytachał z niemcowni ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:56 ---------- Też z czymś ciekawym wyskoczy A ostatnio zagadywał coś że niby nie że to że tamtp
  14. Zdradź jakieś spyinfo
  15. Teraz nas będzie trzymał w niepewności
  16. P.S. Na piątek bracik się szarpie ze swoim 100 C4. Nie wie w co się pakuje
  17. Mogę pogadać z bracikiem czy się podejmie. Robił serwis tel to powinien sprostać wyswaniu ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- kolejny mod za Tobą ... :kox: Tak dzisiaj porównywałem stan z sierpnia i to co stało na podwórku. Niby parę gratów niby delikatne zmiany ale banan na ryju jak gdyby to b8 było

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.