Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Zachowujesz się jak Kuna Co ta Olka z Tobą zrobiła Lać jak ciul Pucek prawdę Ci powie :polew::polew:
  2. To morze foru a potem kto chce to do kina
  3. Zawsze mozna wykorzystac namioty z decathlona
  4. dobra. Idę dziadkowi złożyć życzenia i gonie do garaży po moją koze
  5. to co będzie kto dzisiaj?? Warto jechać czy pas ??
  6. ja też będę jak poskładam auto
  7. Zamontowałem ramkę szyby. Do 140 nic nie szuszczy. Nie było okazji testować więcej. Przy okazji wpadło duże lustro prawe. :banan::banan: Muszę wkład zamówić zaraz bo to małe teraz wygląda prześmiesznie. ---------- Post dopisany 03-05-2013 at 01:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 23:23 ---------- http://www.motowiocha.pl/upload/file/4599.jpg
  8. Oleju nie mam bo mi nie bierze wiec od wymiany do wymiany ale za to mam rozpalke... Jak bym mial seata to tez bym wozil rozpalke jak sie zepsuje na drodze to odrazu tylko to podpalic Co jeden to lepszy :polew:
  9. taaa zwłaszcza ten grad o 5. boje się iść zobaczyć auto
  10. Prywatnie przerobiłem: dwa polonezy 91` i 93`rok dwa fordy ka 97` i 00` (ten drugi nadal z nami śmiga, raczej moja dziewczyna) dożywiałem się też ojca 100 w budzie C4 93` (teraz śmiga nią bracik) Teraz B5 jak w podpisie niestety wszystkie ośki przód lub tył
  11. W końcu do czegoś przyda się ten parch jebłem z krzesła :polew:
  12. Dzisiaj Brenna leśnica, B8 czarne na ramkach klubowych S....
  13. amator w vw A taki ładny był, biały! tak btw :hi: Wiedziałem że tak będzie - majówka i pogoda w d**** ehhhhh opłaca się gonić konie po betonie do Brennej??
  14. JA wpadnę na chwilę. A wiesz gdzie dokładnie się spotykają??
  15. Pogoda z d*** typowo na mecz
  16. byłem zobaczyłem. Jest kawał machiny
  17. a ja gonie na pyrzowice. Rusłan wylądował i stoi do jutra do 10
  18. Pany gdzie konkretnie ma być ten spot na patelni??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.