Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew::polew::polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: a skad wiecie ze to nie ori?? Jak to rozpoznać?? Tak na szybko licząc to +-400-500 za fele + 600-700 regeneracja + 1400 opony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany doradźcie: http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/moga-byc-warte-felgi-ogole-warto-4-szt-17-a-269980/#post3488618
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiem tak, albo kupujesz używkę 1BE całość amorki i springi ale to nie masz pewności że trafisz coś dobrego, albo pchasz się w coś nowego ale to wyjdzie Cię tyle co gwint z Supersporta, wybór należy do Ciebie. Nie polecam jazdy na springach -30mm i zwykłych amorkach. Ja miałem nówki z bilsteina B4 i to takie które były przystosowane do sportowego zawiasu a i tak miałem odczucia że nie do końca dobrze trzymały. Na pewno lepiej byłoby z amorkami B6 ale to inna liga cenowa. Wg mnie kupuj nowy gwint. No to chyba faktycznie lepiej odpuszczę i zainwestuje w giwnt za rok. a teraz będzie klasyczna koza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak będziesz miał problem to możemy się zamienić mojej kozie żaden teren nie groźny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany bo w mojej chorej głowie już się roi :/ Już zdecydowałem że do wymiany pójdzie cała góra wahaczy L+P strona i jak tak patrzyłem na filmik w dziale warsztat a dokładnie jak trzeba wymontować całą kolumnę amora to taka żaróweczka nad głową się zapaliła. Dlaczego by nie wrzucić nowe amory + sprężyny jakieś -30 I teraz pytanie: Wrzucić same springi na seryjne amory z 1BA? Czy to nie będzie pływać? Wrzucić springi + amory ?? (Pytanie tylko jakie i za ile bym nie poszedł z torbami) Czy -30 w zimie przy feldze 15" będzie jakoś dało się tym jeździć? A w sumie h*** w zimie będę kaczką jeździł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Wymiana rozrządu
tak, obowiązkowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W ciągu 7 lat zabawy z audi nigdy nie wymieniałem samej tulei, zawsze cały wahacz, na dodatek są 3 szkoły, wymiana jednego wahacza, wymiana tego uszkodzonego i z drugiej strony też tego samego (czyli dwóch) i wymiana całego kompletu i spokój z wahaczami na duuuuużo kilometrów ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ---------- Aaa i gdzieś w Zabrzu bodajże regenerują wahacze więc z tym jednym możesz też się do nich udać, zawsze to robota po kosztach Pucol nie w Zabrzu a w Bytomiu (ja za moje dałem 400pln) cały przód ale stare oddałem, teraz idzie już 20 tysi i jest spokój nic nie kombinuj wpisz w google ,zobacz na mapce dojazdu i jedz tam Konieczny Eugeniusz. Regeneracja częścisamochodowych siema Dzięki za wszystkie opiniie i doradztwo nie omieszkam i chyba zrobię cały przód jak w perspektywie 2 lata minimum jazdy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W ciągu 7 lat zabawy z audi nigdy nie wymieniałem samej tulei, zawsze cały wahacz, na dodatek są 3 szkoły, wymiana jednego wahacza, wymiana tego uszkodzonego i z drugiej strony też tego samego (czyli dwóch) i wymiana całego kompletu i spokój z wahaczami na duuuuużo kilometrów Oki a z twojego doświadczenia jak robisz cała np góra L+P strona, czy pojedynczo??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany szybkie pytanie. Poszła mi tuleja w górnym lewym wahaczu (w tym bliżej przegrody silnika) Wymienić cały czy samą tuleje. Wyczytałem już że idzie wymienić pojedynczo Pytanie tylko cały czy samą tuleje zrobić?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miałem plan wrzucić lato to jebie żabami z nieba :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co? W rydwany i na zlota! Nic Śmiesznego, Cezary Pazura - scena z maluchem - YouTube
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przynajmniej masz letnie ja mam jeszcze zimówki tak że moja koza jest mega
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Tylne lampy US do b5??
sprawdzałęm to kiedyś bo miałem plan by w ka dać dwa halogeny zamiast halogenu i wstecznego ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- można też takie coś zaaplikować 1157 dwuwłóknowa POSTÓJ/Kierunek 60xSMD Ameryka (3129855040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w miejsce wstecznego i wilk syty owca cała
- Wymiana rozrządu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Tylne lampy US do b5??
ciekawe jak by zamiast wstecznego wsadzić kierunek (pomarańczowa żarówka) Nie ma obowiązku posiadania świateł wstecznych
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
Kokos.pl - Polacy pożyczają społecznościowo - Mam Startup Właściciel chyba ten sam co pobieraczek.pl Z tego co wiem kolejna piramida finansowa tego samego właściciela
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma to jak dostać wezwanie z Działu Obrony na stawienie się w jednostce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakby cuś to mam takie co szału nie robią na zbyciu A jakie masz na zbyciu?? I ile krawężników w nich przeleciałeś?? ;p
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: