Treść opublikowana przez horny devil
-
1.6 ADP Prosze o porade SWAP
swap na 1.8 125 odpuść, też nie jedzie a nic z tym nie zrobisz. Jak już bym się decydował to na 1.8T albo ropniaka. Baza do dalszych modów. Nie zapomnij jeszcze że 1.6 ma małe heble i całą resztę. Nie sztuką jest się rozpędzić. Hamować to też musi. Więc sam silnik to tak naprawdę 1/3 potrzebnych rzeczy.
-
Kluczyk
są pneumatyczne ale nie ma anteny żeby wpakować ori pilota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy to są te same lamy? http://images6.fotosik.pl/388/2191257950b2fdcd.jpg AUDI A4 B5 94-00 LAMPY TYŁ LED CLEAR DYMIONE (3077710970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Warte to to jest coś??
-
Kluczyk
musiał byś iść do magika od alarmów zobaczyć co siedzi w twoim pilocie wpierw
-
Kluczyk
Nie. Kupujesz uniwersalny pilot scyzoryk i idziesz do speca który twojego dyndającego pilota przerobi w scyzoryk lub zaprogramuje nowy pod daną częstotliwość. A w nowy scyzoryk doliczasz grot + pestkę imo. Ja tak mam - nie ori centralka i nie ori scyzoryk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zwykła kraniczanka
-
Wymiana rozrządu
Jak robisz to komplet. Na rozrządzie nie ma co oszczędzać. Ja przy rozrządzie zrobiłem kompletny prawie serwis: Filtry Olej+paliwo+klima+powietrza Płyn chłodniczy Rolka pośrednia Pasek rozrządu pasek wielorowkowy pasek klinowy Pompa wody napinacz paska łożysko napinacza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak szczerze to czasami sam się boję wsiadać to tego bolida. Jakoś wyzwala we mnie agresję a że pokraczna żaba, koła na krańcach i w zakręcie trzyma jak go-cart to zakręty pokonuje z 2x większą prędkością niż audi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki w razie "W" mam jeszcze tego demona Ford Ka 1,3 :: Moje auto : Ford Club Polska :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w ten piękny dzionek bez samochodu :facepalm: :hi:
-
[B5 ADR] Rezanie FIS
Otwarcie drzwi na fis
-
opony typu run flat
Ja jeździłem po niemcowni BMW 118 na RF. Trochę to szumi tak przy 180-200. Z tego co czytałem to też spalanie wzrasta na nich. Nie wypowiem się bo to gówno i tak paliło 14l. Wiem tylko że jak BMW pakuje RF to jest wyposażone w czujniki ciśnienia w oponach i to nie takie w kole tylko na zasadzie mierzenia prędkości obrotowej koła. Koło bez ciśnienia obraca się inaczej niż to z ciśnieniem prawidłowym. Podobnie było w mini. Wiem też że Valeo ma w ofercie czujniki ciśnienia kół takie uniwersalne można sobie "doposażyć" auto. Przy RF jest to istotne bo jak jest "pana" w aucie to tak gołym okiem ciężko zauważyć.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaa akurat w twoje możliwości to my wierzymy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lHq6ZDxwXJo Zwróćcie uwagę na wskaźnik paliwa na początku i końcu filmu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- http://img.myepicwall.com/i/2013/03/91a55fff623988f388f8d1a679004c94.jpg?1362681206- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto dzisiaj bedzie?? Bo ja sie wybieram- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmmm no tak, stopy % spadły o 50pkt i ludzie szaleją ---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany kto jest w stanie dowiedzieć się mi o cenę lampki z paska o nr 3B7947105L lub z końcówką D?? Będę dźwięczny za odpowiedź- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Skóry nie chcę ale nad grzanymi siclami myślę. U kuzyna w A3 siedziałem na materiałowych grzanych i fajne to było:decayed: No chyba że skóra z Alcantarą ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2013 at 20:33 ---------- Wczoraj odebrałem auto od mechaniora. Rachunek opiewał na 1100zł+160olej. Zrobione wsio poza uszczelką pod deklem i świecami. Olej 4+1l valvoline synpowie 5w40 Filtry Olej+paliwo+klima+powietrza Płyn chłodniczy Rolka pośrednia Pasek rozrządu pasek wielorowkowy pasek klinowy Pompa wody napinacz paska łożysko napinacza Zostały świece i uszczelka pod deklem. Co jeszcze zrobić do kompletu?- montaz parktronica (pdc) ori
Hmmm ja montowałem nie ori czujniki w ori dokładkę. Szybciej, taniej- Wycieki oleju gdzie mogą być w tym silniku? Częste przypadki?
czujnik oleju i uszczelka pod deklem od strony grodzi. To drugie będę przerabiał u siebie własnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a mojego szefa dzisiaj nie ma :banan:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdyby ktoś chciał to aukcja kumpla mnie chwilowo nie stać Fotele LIMITOWANE RS4 B5. RARYTAS (3079725102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :slina: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE