Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. swap na 1.8 125 odpuść, też nie jedzie a nic z tym nie zrobisz. Jak już bym się decydował to na 1.8T albo ropniaka. Baza do dalszych modów. Nie zapomnij jeszcze że 1.6 ma małe heble i całą resztę. Nie sztuką jest się rozpędzić. Hamować to też musi. Więc sam silnik to tak naprawdę 1/3 potrzebnych rzeczy.
  2. są pneumatyczne ale nie ma anteny żeby wpakować ori pilota
  3. Czy to są te same lamy? http://images6.fotosik.pl/388/2191257950b2fdcd.jpg AUDI A4 B5 94-00 LAMPY TYŁ LED CLEAR DYMIONE (3077710970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Warte to to jest coś??
  4. musiał byś iść do magika od alarmów zobaczyć co siedzi w twoim pilocie wpierw
  5. Nie. Kupujesz uniwersalny pilot scyzoryk i idziesz do speca który twojego dyndającego pilota przerobi w scyzoryk lub zaprogramuje nowy pod daną częstotliwość. A w nowy scyzoryk doliczasz grot + pestkę imo. Ja tak mam - nie ori centralka i nie ori scyzoryk
  6. horny devil odpowiedział(a) na krzysku27 temat w 1.8
    Jak robisz to komplet. Na rozrządzie nie ma co oszczędzać. Ja przy rozrządzie zrobiłem kompletny prawie serwis: Filtry Olej+paliwo+klima+powietrza Płyn chłodniczy Rolka pośrednia Pasek rozrządu pasek wielorowkowy pasek klinowy Pompa wody napinacz paska łożysko napinacza
  7. Tak szczerze to czasami sam się boję wsiadać to tego bolida. Jakoś wyzwala we mnie agresję a że pokraczna żaba, koła na krańcach i w zakręcie trzyma jak go-cart to zakręty pokonuje z 2x większą prędkością niż audi
  8. Dzięki w razie "W" mam jeszcze tego demona Ford Ka 1,3 :: Moje auto : Ford Club Polska :polew:
  9. w ten piękny dzionek bez samochodu :facepalm: :hi:
  10. horny devil odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Otwarcie drzwi na fis
  11. horny devil odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Ja jeździłem po niemcowni BMW 118 na RF. Trochę to szumi tak przy 180-200. Z tego co czytałem to też spalanie wzrasta na nich. Nie wypowiem się bo to gówno i tak paliło 14l. Wiem tylko że jak BMW pakuje RF to jest wyposażone w czujniki ciśnienia w oponach i to nie takie w kole tylko na zasadzie mierzenia prędkości obrotowej koła. Koło bez ciśnienia obraca się inaczej niż to z ciśnieniem prawidłowym. Podobnie było w mini. Wiem też że Valeo ma w ofercie czujniki ciśnienia kół takie uniwersalne można sobie "doposażyć" auto. Przy RF jest to istotne bo jak jest "pana" w aucie to tak gołym okiem ciężko zauważyć.
  12. Taaa akurat w twoje możliwości to my wierzymy
  13. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lHq6ZDxwXJo Zwróćcie uwagę na wskaźnik paliwa na początku i końcu filmu
  14. :hi: ---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- http://img.myepicwall.com/i/2013/03/91a55fff623988f388f8d1a679004c94.jpg?1362681206
  15. Kto dzisiaj bedzie?? Bo ja sie wybieram
  16. hmmmm no tak, stopy % spadły o 50pkt i ludzie szaleją ---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- :hi:
  17. Pany kto jest w stanie dowiedzieć się mi o cenę lampki z paska o nr 3B7947105L lub z końcówką D?? Będę dźwięczny za odpowiedź
  18. Skóry nie chcę ale nad grzanymi siclami myślę. U kuzyna w A3 siedziałem na materiałowych grzanych i fajne to było:decayed: No chyba że skóra z Alcantarą ---------- Post dopisany 06-03-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 27-02-2013 at 20:33 ---------- Wczoraj odebrałem auto od mechaniora. Rachunek opiewał na 1100zł+160olej. Zrobione wsio poza uszczelką pod deklem i świecami. Olej 4+1l valvoline synpowie 5w40 Filtry Olej+paliwo+klima+powietrza Płyn chłodniczy Rolka pośrednia Pasek rozrządu pasek wielorowkowy pasek klinowy Pompa wody napinacz paska łożysko napinacza Zostały świece i uszczelka pod deklem. Co jeszcze zrobić do kompletu?
  19. Hmmm ja montowałem nie ori czujniki w ori dokładkę. Szybciej, taniej
  20. czujnik oleju i uszczelka pod deklem od strony grodzi. To drugie będę przerabiał u siebie własnie
  21. a mojego szefa dzisiaj nie ma :banan:
  22. gdyby ktoś chciał to aukcja kumpla mnie chwilowo nie stać Fotele LIMITOWANE RS4 B5. RARYTAS (3079725102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.